VENCO Havalandırma’da Yeni Dönem Pompa Sektöründe Sürdürülebilir Olmanın Yolu “Tasarruflu Ürünler Üretmek”ten Geçiyor Isıtmada 8 ülkenin pazar lideri DemirDöküm oldu Ayvaz, Sakarya Arifiye’de Bulunan Fen Lisesi’ne Destekte Bulundu Anadolu’nun rüzgarına göre türbin üretti GRUNDFOS’UN YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLERİ 500 SEKTÖR PROFESYONELİNE İLHAM VERDİ Gökhan İşbitiren, Schneider Electric Kanal Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Oldu GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, GÜNEŞ ENERJİSİ SEKTÖRÜNÜN PERFORMANSINI DEĞERLENDİRDİ ODE EVOMİNERAL İLE KONFORLU YAŞAM ALANLARI SUNUYOR ÇEVRE VE BÜTÇE DOSTU DAIKIN PREMIX VZ KOMBİ BOSCH TERMOTEKNOLOJİ’DEN ODA KUMANDALARININ EN VERİMLİ KULLANIMI İÇİN İPUÇLARI VORT HRW MONO ÜNTES KALİTESİ TÜM DÜNYADA ÜNTES BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ TEKNOPARKTA (BÜDOTEK) FORM’DAN AVM’LERE YERLİ İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMLERİ

PNÖSAN LTD. ŞTİ. MARKA İLETİŞİM UZMANI NİDA ŞAHİN

HER ZAMAN DAHA İLERİYE GİTME STRATEJİSİ İLE DEVAM EDEN PNÖSAN, 2020 YILINDA YOL HARİTASINI DAHA EMİN VE DİKKATLİ ÇİZMEYİ PLANLIYOR

 

Pnösan Ltd. Şti. Marka İletişim Uzmanı Nida Şahin, Bu yıl piyasaya sundukları, yerli üretim olan oransal kontrol vanaları ile şirket bilinirliklerini ve prestijlerini farklı bir noktaya taşıdıklarını söyledi.

 

Endüstri sektörüne, küresel açıdan bir değerlendirme yaptığımızda, karşımıza çıkan genel verilerin çok da aydınlatıcı bir rol oynadığını söyleyemeyiz. Yabancı yatırımcıların ve sanayi tarafındaki üretimlerin işleyişleri de bu senenin zorlu birtakım sorunlar ile baş etmek zorunda kaldığını bizlere net bir şekilde göstermektedir. 

 

Bu dönemde Türkiye’de sanayi üretim endekslerini inceleyerek ve sektörün içerisinde olarak söyleyebiliriz ki üretim, 2018 senesinin ilk çeyreğine göre artış gösterirken, tüm seneye baktığımızda azalma göstermiştir. İnşaat sektöründe yaşanan kriz ve kaos yüzünden, iklimlendirme, endüstri ve sanayi sektörleri de ciddi anlamda etkilendiler diyebiliriz. Yine de bu dönemde sektörde, verimlilik, yenilikçilik, markalaşma ve topluma katkı konularında oldukça fazla revizelerin olduğunu söyleyebilmekteyiz. 

 

"İHRACAT TARAFINA AĞIRLIK VERMEYİ TERCİH ETTİK"

Biz de şirket olarak, bu dönemde ithalat yapmaktan daha çok, imalatlarımız ile ihracat tarafına ağırlık vermeyi tercih ettik. Bu yıl piyasaya sunmuş olduğumuz, yerli üretimimiz olan oransal kontrol vanaları ile şirket bilinilirliğimizi ve prestijimizi farklı bir noktaya taşıdık. Kuruluşumuzdan bu yana tüm ekibimizle, her zaman daha ileriye gitme stratejimiz, devam eden markalarımız, 2019 yılını tüm olumsuzluklara rağmen yeni yatırımlarımız ve dünyaya açılan kapılarımız ile güzel bitirdiğimizi düşünüyoruz. 

 

"EKONOMİK KRİZ ŞARTLARINA HAZIRLIKLI OLMAMIZ GEREKİYOR"

2019 yılını geride bırakırken, bu sene yapmış olduğumuz yeni yatırım ve projeler sayesinde, sektördeki tüm olumsuzluklara rağmen güzel bir yol aldığımızı düşünüyoruz. Ekonomik dalgalanmaları güçlü bir pozitif & negatif çizgide hissettiren 2019 yılının sonunda, yeni sene için yol haritamızı daha emin ve dikkatli çizmeyi planlıyoruz. 

 

Finansal verilere göre, dünyada olacağı düşünülen ekonomik kriz şartlarına hazırlıklı olmamız gerekiyor. Endüstri sektöründe, daha öncede yaşanması olası ve yaşanan krizlerden şirket olarak aldığımız stratejik kararlar ile atlayabildik. Şirket olarak, hamlelerimizi üç farklı şekilde gözden geçirerek atıyor olmamız, bizleri bu gibi dönemlerde kurtarıcısı oluyor da diyebiliriz. 

 

"AVRUPA STANDARTLARINDA KALİTEYE SAHİP ÜRÜNLERİMİZ İLE ALTYAPIMIZI

25 SENEDİR GELİŞTİRMEK İÇİN GAYRET GÖSTERİYORUZ"

Bu yılın ilk çeyreğinde, oransal kontrol vanalarımızdan sonra basınç düşürücü vanalarımızı da piyasaya sürmeyi planlamaktayız. İhracat faaliyetlerimizi arttırmayı, eğitim süreçlerimizi fazlalaştırmayı, yatırım projelerimizi devam ettirmeyi düşünüyoruz. Tüm bu süreçleri ekibimiz ile birlikte, iyi ve verimli adımlar atarak, markalarımızın bilinirliliğini ve prestijini yükseltmek için çalışacağız. Yaşanan belirsizliklere ve olumsuzluklara rağmen, Avrupa standartlarında kaliteye sahip ürünlerimiz ile altyapımızı 25 senedir geliştirmek için gayret gösteriyoruz ve önümüzdeki yıllarda da göstermeye devam edeceğiz.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Sodex Ankara-3