SOSİAD’ın Dünya Soğutma Günü’nde Düzenlediği Yaşam için Soğuk Zincir Konulu Webinar Yoğun İlgi Gördü İklimlendirme Teknik Kurulu Okullar ve Kreşlerde alınması gereken pandemi tedbirlerini açıkladı GOLDSUN Elektrikli Isıtıcılar, Kısa Dalga Infrared Teknolojisi ile % 40 Daha Verimli TAV Batum Havalimanında Aldağ Güvencesi ile Ciat Rooftop Cihazları Tercih Edildi Gelenek sahibi aile şirketi: Fronius, 75. yıl dönümünü kutluyor RÜZGAR ENERJİSİ TEKNİSYENLERİ AVRUPA STANDARTLARINDA EĞİTİM ALIYOR SMART ENERGY GÜNEŞ ENERJİSİNE İLGİ DUYAN HERKESİ SMART AKADEMİ PROGRAMLARINA BEKLİYOR ASHRAE YENİ GLOBAL GENEL MERKEZ BİNASINA AFS’DEN DESTEK ENDÜSTRİYEL SOĞUTMADA DAIKIN RÜZGARI WAVİN Türkiye 1 Temmuz Çarşamba günü saat 11.00’de webinar düzenliyor Braukmann İsmi Resideo ile Yeniden Canlanıyor Sanibey Barajı TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesini aldı Sektörde bir ilk: Bosch Termoteknoloji’den Kombi Seçim Programı COPA KLİMA AİLESİNİN YENİ ÜYESİ: COPA NAYA LINE ODE YALITIM İKİNCİ KURUMSAL SOSYAL SORUMLULUK RAPORUNU YAYIMLADI

PNÖSAN LTD. ŞTİ. MARKA İLETİŞİM UZMANI NİDA ŞAHİN

HER ZAMAN DAHA İLERİYE GİTME STRATEJİSİ İLE DEVAM EDEN PNÖSAN, 2020 YILINDA YOL HARİTASINI DAHA EMİN VE DİKKATLİ ÇİZMEYİ PLANLIYOR

 

Pnösan Ltd. Şti. Marka İletişim Uzmanı Nida Şahin, Bu yıl piyasaya sundukları, yerli üretim olan oransal kontrol vanaları ile şirket bilinirliklerini ve prestijlerini farklı bir noktaya taşıdıklarını söyledi.

 

Endüstri sektörüne, küresel açıdan bir değerlendirme yaptığımızda, karşımıza çıkan genel verilerin çok da aydınlatıcı bir rol oynadığını söyleyemeyiz. Yabancı yatırımcıların ve sanayi tarafındaki üretimlerin işleyişleri de bu senenin zorlu birtakım sorunlar ile baş etmek zorunda kaldığını bizlere net bir şekilde göstermektedir. 

 

Bu dönemde Türkiye’de sanayi üretim endekslerini inceleyerek ve sektörün içerisinde olarak söyleyebiliriz ki üretim, 2018 senesinin ilk çeyreğine göre artış gösterirken, tüm seneye baktığımızda azalma göstermiştir. İnşaat sektöründe yaşanan kriz ve kaos yüzünden, iklimlendirme, endüstri ve sanayi sektörleri de ciddi anlamda etkilendiler diyebiliriz. Yine de bu dönemde sektörde, verimlilik, yenilikçilik, markalaşma ve topluma katkı konularında oldukça fazla revizelerin olduğunu söyleyebilmekteyiz. 

 

"İHRACAT TARAFINA AĞIRLIK VERMEYİ TERCİH ETTİK"

Biz de şirket olarak, bu dönemde ithalat yapmaktan daha çok, imalatlarımız ile ihracat tarafına ağırlık vermeyi tercih ettik. Bu yıl piyasaya sunmuş olduğumuz, yerli üretimimiz olan oransal kontrol vanaları ile şirket bilinilirliğimizi ve prestijimizi farklı bir noktaya taşıdık. Kuruluşumuzdan bu yana tüm ekibimizle, her zaman daha ileriye gitme stratejimiz, devam eden markalarımız, 2019 yılını tüm olumsuzluklara rağmen yeni yatırımlarımız ve dünyaya açılan kapılarımız ile güzel bitirdiğimizi düşünüyoruz. 

 

"EKONOMİK KRİZ ŞARTLARINA HAZIRLIKLI OLMAMIZ GEREKİYOR"

2019 yılını geride bırakırken, bu sene yapmış olduğumuz yeni yatırım ve projeler sayesinde, sektördeki tüm olumsuzluklara rağmen güzel bir yol aldığımızı düşünüyoruz. Ekonomik dalgalanmaları güçlü bir pozitif & negatif çizgide hissettiren 2019 yılının sonunda, yeni sene için yol haritamızı daha emin ve dikkatli çizmeyi planlıyoruz. 

 

Finansal verilere göre, dünyada olacağı düşünülen ekonomik kriz şartlarına hazırlıklı olmamız gerekiyor. Endüstri sektöründe, daha öncede yaşanması olası ve yaşanan krizlerden şirket olarak aldığımız stratejik kararlar ile atlayabildik. Şirket olarak, hamlelerimizi üç farklı şekilde gözden geçirerek atıyor olmamız, bizleri bu gibi dönemlerde kurtarıcısı oluyor da diyebiliriz. 

 

"AVRUPA STANDARTLARINDA KALİTEYE SAHİP ÜRÜNLERİMİZ İLE ALTYAPIMIZI

25 SENEDİR GELİŞTİRMEK İÇİN GAYRET GÖSTERİYORUZ"

Bu yılın ilk çeyreğinde, oransal kontrol vanalarımızdan sonra basınç düşürücü vanalarımızı da piyasaya sürmeyi planlamaktayız. İhracat faaliyetlerimizi arttırmayı, eğitim süreçlerimizi fazlalaştırmayı, yatırım projelerimizi devam ettirmeyi düşünüyoruz. Tüm bu süreçleri ekibimiz ile birlikte, iyi ve verimli adımlar atarak, markalarımızın bilinirliliğini ve prestijini yükseltmek için çalışacağız. Yaşanan belirsizliklere ve olumsuzluklara rağmen, Avrupa standartlarında kaliteye sahip ürünlerimiz ile altyapımızı 25 senedir geliştirmek için gayret gösteriyoruz ve önümüzdeki yıllarda da göstermeye devam edeceğiz.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31