VENCO Havalandırma’da Yeni Dönem Pompa Sektöründe Sürdürülebilir Olmanın Yolu “Tasarruflu Ürünler Üretmek”ten Geçiyor Isıtmada 8 ülkenin pazar lideri DemirDöküm oldu Ayvaz, Sakarya Arifiye’de Bulunan Fen Lisesi’ne Destekte Bulundu Anadolu’nun rüzgarına göre türbin üretti GRUNDFOS’UN YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLERİ 500 SEKTÖR PROFESYONELİNE İLHAM VERDİ Gökhan İşbitiren, Schneider Electric Kanal Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Oldu GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, GÜNEŞ ENERJİSİ SEKTÖRÜNÜN PERFORMANSINI DEĞERLENDİRDİ ODE EVOMİNERAL İLE KONFORLU YAŞAM ALANLARI SUNUYOR ÇEVRE VE BÜTÇE DOSTU DAIKIN PREMIX VZ KOMBİ BOSCH TERMOTEKNOLOJİ’DEN ODA KUMANDALARININ EN VERİMLİ KULLANIMI İÇİN İPUÇLARI VORT HRW MONO ÜNTES KALİTESİ TÜM DÜNYADA ÜNTES BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ TEKNOPARKTA (BÜDOTEK) FORM’DAN AVM’LERE YERLİ İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMLERİ

GRUNDFOS TÜRKİYE VE ORTA ASYA GENEL MÜDÜRÜ BURAK GÜRKAN

UYGULADIĞI STRATEJİ İLE 2019 YILININ BAŞARILI GEÇMESİNİ SAĞLAYAN GRUNDFOS’UN 2020 HEDEFİ PAZAR PAYINI ARTTIRMAK

 

Grundfos Türkiye ve Orta Asya Genel Müdürü Burak Gürkan, Türkiye’nin içinden geçtiği sıkıntılı döneme rağmen 2019 yılında üretimlerinin arttığını belirtti.

 

2019, Grundfos açısından parlak bir yıldı. Elbette Türkiye’nin içinden geçtiği sıkıntıların bazı yansımaları oldu. Özellikle kurdaki dalgalanmalar başta bizi zorladı. Ama önceliklerimizi, potansiyeli artan noktalara göre değiştirerek bu sıkıntının üstesinden geldik. Gebze’deki fabrikamızda ürettiğimiz hidrofor setlerini çevre ülkelere, Ortadoğu ve Orta Asya’ya satmaya başladık. Dolayısıyla bu süreçte üretimimiz arttı diyebiliriz.

 

"ÇIĞIR AÇAN YENİ TEKNOLOJİLER GELİŞTİRMEK"

Bu yılın başarılı geçmesini sağlayan en önemli faktör tabi ki stratejimiz. Grundfos´un global stratejisi çok sağlam temellere dayanıyor. Bu temeller; lider su çözümleri firması olarak, su teknolojisinde trendleri belirlemek, küresel sürdürülebilirliğe katkıda bulunmak, çığır açan yeni teknolojiler geliştirmek ve insanların yaşam kalitesini artırmak olarak özetlenebilir.

 

"GELDİĞİMİZ YERDEN ÇOK DAHA İLERİYE GİDEBİLECEĞİMİZİ GÖRÜYORUZ"

Bu değerlere 2020 yılında yatırım yapmaya devam ederek daha da başarılı bir yıl geçirmeyi hedefliyoruz. Grundfos, Türkiye pazarında lider; fakat geldiğimiz yerden çok daha ileriye gidebileceğimizi görüyoruz. Bu nedenle faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlar için çok yoğun bir plan ile yeni yıla giriyoruz.  2020 yılında Grundfos olarak en büyük hedefimiz pazar payımızı artırmak. Şimdiden 2025 stratejimizi ve bu strateji doğrultusunda hedeflerimizi de belirledik. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Sodex Ankara-3