SOSİAD’ın Dünya Soğutma Günü’nde Düzenlediği Yaşam için Soğuk Zincir Konulu Webinar Yoğun İlgi Gördü İklimlendirme Teknik Kurulu Okullar ve Kreşlerde alınması gereken pandemi tedbirlerini açıkladı GOLDSUN Elektrikli Isıtıcılar, Kısa Dalga Infrared Teknolojisi ile % 40 Daha Verimli TAV Batum Havalimanında Aldağ Güvencesi ile Ciat Rooftop Cihazları Tercih Edildi Gelenek sahibi aile şirketi: Fronius, 75. yıl dönümünü kutluyor RÜZGAR ENERJİSİ TEKNİSYENLERİ AVRUPA STANDARTLARINDA EĞİTİM ALIYOR SMART ENERGY GÜNEŞ ENERJİSİNE İLGİ DUYAN HERKESİ SMART AKADEMİ PROGRAMLARINA BEKLİYOR ASHRAE YENİ GLOBAL GENEL MERKEZ BİNASINA AFS’DEN DESTEK ENDÜSTRİYEL SOĞUTMADA DAIKIN RÜZGARI WAVİN Türkiye 1 Temmuz Çarşamba günü saat 11.00’de webinar düzenliyor Braukmann İsmi Resideo ile Yeniden Canlanıyor Sanibey Barajı TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesini aldı Sektörde bir ilk: Bosch Termoteknoloji’den Kombi Seçim Programı COPA KLİMA AİLESİNİN YENİ ÜYESİ: COPA NAYA LINE ODE YALITIM İKİNCİ KURUMSAL SOSYAL SORUMLULUK RAPORUNU YAYIMLADI

GRUNDFOS TÜRKİYE VE ORTA ASYA GENEL MÜDÜRÜ BURAK GÜRKAN

UYGULADIĞI STRATEJİ İLE 2019 YILININ BAŞARILI GEÇMESİNİ SAĞLAYAN GRUNDFOS’UN 2020 HEDEFİ PAZAR PAYINI ARTTIRMAK

 

Grundfos Türkiye ve Orta Asya Genel Müdürü Burak Gürkan, Türkiye’nin içinden geçtiği sıkıntılı döneme rağmen 2019 yılında üretimlerinin arttığını belirtti.

 

2019, Grundfos açısından parlak bir yıldı. Elbette Türkiye’nin içinden geçtiği sıkıntıların bazı yansımaları oldu. Özellikle kurdaki dalgalanmalar başta bizi zorladı. Ama önceliklerimizi, potansiyeli artan noktalara göre değiştirerek bu sıkıntının üstesinden geldik. Gebze’deki fabrikamızda ürettiğimiz hidrofor setlerini çevre ülkelere, Ortadoğu ve Orta Asya’ya satmaya başladık. Dolayısıyla bu süreçte üretimimiz arttı diyebiliriz.

 

"ÇIĞIR AÇAN YENİ TEKNOLOJİLER GELİŞTİRMEK"

Bu yılın başarılı geçmesini sağlayan en önemli faktör tabi ki stratejimiz. Grundfos´un global stratejisi çok sağlam temellere dayanıyor. Bu temeller; lider su çözümleri firması olarak, su teknolojisinde trendleri belirlemek, küresel sürdürülebilirliğe katkıda bulunmak, çığır açan yeni teknolojiler geliştirmek ve insanların yaşam kalitesini artırmak olarak özetlenebilir.

 

"GELDİĞİMİZ YERDEN ÇOK DAHA İLERİYE GİDEBİLECEĞİMİZİ GÖRÜYORUZ"

Bu değerlere 2020 yılında yatırım yapmaya devam ederek daha da başarılı bir yıl geçirmeyi hedefliyoruz. Grundfos, Türkiye pazarında lider; fakat geldiğimiz yerden çok daha ileriye gidebileceğimizi görüyoruz. Bu nedenle faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlar için çok yoğun bir plan ile yeni yıla giriyoruz.  2020 yılında Grundfos olarak en büyük hedefimiz pazar payımızı artırmak. Şimdiden 2025 stratejimizi ve bu strateji doğrultusunda hedeflerimizi de belirledik. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31