VENCO Havalandırma’da Yeni Dönem Pompa Sektöründe Sürdürülebilir Olmanın Yolu “Tasarruflu Ürünler Üretmek”ten Geçiyor Isıtmada 8 ülkenin pazar lideri DemirDöküm oldu Ayvaz, Sakarya Arifiye’de Bulunan Fen Lisesi’ne Destekte Bulundu Anadolu’nun rüzgarına göre türbin üretti GRUNDFOS’UN YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLERİ 500 SEKTÖR PROFESYONELİNE İLHAM VERDİ Gökhan İşbitiren, Schneider Electric Kanal Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Oldu GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, GÜNEŞ ENERJİSİ SEKTÖRÜNÜN PERFORMANSINI DEĞERLENDİRDİ ODE EVOMİNERAL İLE KONFORLU YAŞAM ALANLARI SUNUYOR ÇEVRE VE BÜTÇE DOSTU DAIKIN PREMIX VZ KOMBİ BOSCH TERMOTEKNOLOJİ’DEN ODA KUMANDALARININ EN VERİMLİ KULLANIMI İÇİN İPUÇLARI VORT HRW MONO ÜNTES KALİTESİ TÜM DÜNYADA ÜNTES BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ TEKNOPARKTA (BÜDOTEK) FORM’DAN AVM’LERE YERLİ İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMLERİ

CIAT, TÜRKİYE’DEKİ FAALİYETLERİNE ALDAĞ A.Ş. ÇATISI ALTINDA DEVAM EDECEK

ALDAĞ A.Ş. Türkiye ve CIAT Fransa arasında 19 Aralık 2019 tarihinde sağlanan mutabakat neticesinde; CIAT Türkiye Isıtma Soğutma ve Havalandırma Sist. San. ve Tic. A.Ş.’nin tüm satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetler faaliyetleri ALDAĞ A.Ş.’ye devredildi ve ALDAĞ A.Ş., CIAT markalı ürünlerin Türkiye sınırları içerisinde tek yetkili distribütörü konumuna geldi. 

ALDAĞ A.Ş. Yönetimi tarafından yapılan açıklamada, “85 yıllık tecrübesiyle dünyanın önde gelen iklimlendirme şirketlerinden olan CIAT ile kurulan bu ortaklık sadece anlaşmaya taraf iki şirket açısından değil, aynı zamanda Türkiye iklimlendirme sektörü açısından da bir dönüm noktası niteliğindedir. 28 Ocak 2020 tarihinde İstanbul Çırağan Sarayı’nda yapılacak törenle her iki firmanın icra kurulu başkanları tarafından atılacak imzalarla resmiyet kazanacak olan bu ortaklığın, tüm sektörümüz ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyoruz” ifadelerine yer verildi.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Sodex Ankara-3