Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

PA-FLEX KAUÇUK YILI YOĞUN TEMPO İLE KAPATIYOR

Yılın son ayına girdiğimiz bugünlerde yurtiçi ve yurtdışı taleplerinin yoğunluğunun gelecek dönem için kendilerine umut ve çalışma hırsı vermekte olduğunu belirten Pa-Flex yetkilileri, her yıl önceki yıla oranla sürekli büyüme kaydettiklerini ifade ettiler.

¨PA-FLEX KAUÇUK GELECEK YILLARA DAHA TECRÜBELİ, REKABETÇİ VE TERCİH EDİLİR MARKA OLARAK YÜRÜYOR OLMANIN VERDİĞİ GÜVENLE TÜM PROJELERDE SÖZ SAHİBİ OLABİLMEK ADINA ÇALIŞIYOR¨

Karabük üni mühendislik fak.Geçtiğimiz ay içerisinde kauçuk izolasyon ürünleri ile katkı sağladıkları işlerden birisi Karabük Üniversitesi Mühendislik Fakültesi projesi oldu. Fakülte binası yanında kütüphane, laboratuvar ve 1.000 kişilik kapalı spor kompleksi yapımı da devam ediyor. Toplamda 100.000 m2 alana sahip kampüste laboratuvar binası 22.000m2 alan üzerine inşa ediliyor ve 72 adet laboratuvardan oluşuyor. 2019 Haziran ayında yapımına başlanan spor salonu 5.600 m2 kapalı alana ve 3.000 m2 teras alanına sahip olacak. Bahsi geçen tüm ortak alan ve otopark havalandırmalarında Pa-Flex marka kauçuk levha ve yardımcı ürünleri kullanıldı. Yüksek yoğunluk, yırtılma ve darbelere karşı mukavemet göstermesi gibi faktörlerden dolayı uygulama firmaları Pa-Flex marka kauçuk izolasyonu tercih ediyor.

¨ESNEK YAPI VE YÜKSEK YOĞUNLUK ORANI¨

Rize Artvin Havalimanı ProjesiPa-Flex’in ürünleri ile yer aldığı bir diğer önemli proje ise Rize’nin Pazar ilçesi sınırlarına yapılmakta olan ve deniz üzerine konuşlanan Rize – Artvin Havalimanı idari binaları oldu. Havalimanı için 766 hektar alan kullanılacak ve proje sahasında yaklaşık 266 hektarlık alanda deniz dolgusu yapılacak. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından öncelikle yatırım programına alınan Rize-Artvin Havalimanı’nı Ordu-Giresun Havalimanı’ndan sonra Türkiye’de denize dolguyla inşa edilecek ikinci havaalanı unvanına sahip olacak. İdari binaların ısıtma-soğutma borularında 7.000 mu buhar difüzyon direncine ve yüksek mukavemete sahip Pa-Flex kauçuk boru izolasyonları tercih edilmiştir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36