KANATLARDAKİ UFAK BİR HASAR VERİMLİLİĞİ %3-4 ORANINDA AZALTIYOR PA-FLEX KAUÇUK PROJELERDE İZODER Başkanı Levent Gökçe: “Yalıtım uygulamaları devlet tarafından teşvik edilmeli” Masdaf Pompa Sistemlerinde “Performans Test” Güvencesi Bosch Termoteknik, Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında 71. oldu HT Solar’dan rekor üretim DemirDöküm WhatsApp Hattı ile Tüm Hizmetlerini Tek Tıkla Erişilebilir Hale Getirdi İzocam, dijital yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor Buderus Star Club’ın Kat Kat Puan Kampanyası 31 Temmuz’a kadar devam ediyor Çatı Çıkış Sızdırmazlık Elemanı : “Master Flash “ Borusan Mannesmann’da eğitim treni artık bu istasyondan kalkıyor: Techstation Termo Teknik LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi yıl sonuna kadar 5 yıl garantili Kipaş Tekstil, Mimsan’ın Kojenerasyon Sistemi ile Enerjide %30 Tasarruf Sağlayacak Vaillant Yenilenen Modülasyonlu Oda Termostatları ile Evlere Tasarruf ve Konfor Getiriyor Alsancak Stadyumu Yapımında Ciat Soğutma Grupları ile Birlikte Aldağ Klima Santralleri ve Fancoilleri Tercih Edildi

Tesisat sektörü öğrenci buluşmasında GF Hakan Plastik

Eğitim programlarına ayrı bir önem veren GF Hakan Plastik, bu kez Tesisat Sektörü Öğrenci Buluşması etkinliğinin sponsorlarından biri olarak sektöre katkı sağladı. 
 
GF Hakan Plastik, hem kendi bünyesinde hem de bayileri aracılığıyla sıhhi tesisat ustaları ile bir araya gelerek eğitimler gerçekleştiriyor; mesleki okulların ilgili bölümlerine ürün ve eğitim desteği sağlayarak geleceğin ustalarının eğitimine katkı sağlıyor. Kaliteli malzeme kadar uygulamalarını yapan tesisat ustalarının da önemine inanan GF Hakan Plastik, bu konuda çeşitli etkinliklere de destek oluyor. 27 Kasım tarihinde gerçekleşen Tesisat Sektörü Öğrenci Buluşması da bu etkinliklerden biri oldu. 
 
ISOV Sakıp Sabancı Konferans Salonu’nda gerçekleşen Tesisat Sektörü Öğrenci Buluşması’nda GF Hakan Plastik geleceğin ustalarını ağırladı. TESİDER (Tesisat Teknolojileri Eğitim ve Araştırma Derneği) ve Odaklı Grup Medya iş birliğiyle düzenlenen Tesisat Sektörü Öğrenci Buluşması, tesisatçılığı meslek edinen tüm sektör ilgililerine katma değer sağlamayı amaçlayan bir etkinlik oldu. Yaklaşık 300 tesisat sektörü ve iklimlendirme alanı öğrencisinin katılım sağladığı etkinlikte firma yetkilileri ürünler hakkında bilgiler aktardılar; öğrencilerin sorularını yanıtladılar. 
 
GF Hakan Plastik, önümüzdeki dönemlerde de eğitim konusundaki çalışmaları desteklemeyi sürdürecek.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36