KANATLARDAKİ UFAK BİR HASAR VERİMLİLİĞİ %3-4 ORANINDA AZALTIYOR PA-FLEX KAUÇUK PROJELERDE İZODER Başkanı Levent Gökçe: “Yalıtım uygulamaları devlet tarafından teşvik edilmeli” Masdaf Pompa Sistemlerinde “Performans Test” Güvencesi Bosch Termoteknik, Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında 71. oldu HT Solar’dan rekor üretim DemirDöküm WhatsApp Hattı ile Tüm Hizmetlerini Tek Tıkla Erişilebilir Hale Getirdi İzocam, dijital yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor Buderus Star Club’ın Kat Kat Puan Kampanyası 31 Temmuz’a kadar devam ediyor Çatı Çıkış Sızdırmazlık Elemanı : “Master Flash “ Borusan Mannesmann’da eğitim treni artık bu istasyondan kalkıyor: Techstation Termo Teknik LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi yıl sonuna kadar 5 yıl garantili Kipaş Tekstil, Mimsan’ın Kojenerasyon Sistemi ile Enerjide %30 Tasarruf Sağlayacak Vaillant Yenilenen Modülasyonlu Oda Termostatları ile Evlere Tasarruf ve Konfor Getiriyor Alsancak Stadyumu Yapımında Ciat Soğutma Grupları ile Birlikte Aldağ Klima Santralleri ve Fancoilleri Tercih Edildi

TEKSAN YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİYLE POWER-GEN FUARI’NDAYDI

Teksan UL sertifikalı ürünleri ile ABD’de yoğun ilgi gördü
 
Teksan Jeneratör, enerji sektörünün en önemli buluşmalarından biri olan Power-Gen Fuarı’na katıldı. Dünyanın pek çok bölgesinden binlerce katılımcı ve ziyaretçiyi buluşturan Power-Gen Fuarı’na UL Sertifikalı jeneratör seti ve mobil aydınlatma kulesi ile katılan Teksan, ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.
 
1575879315 Ebru Ata Tuncer Teksan Jenerator Pazarlamadan Sorumlu Yonetim Kurulu Uyesi 1New Orleans’ta düzenlenen fuara katılan firmalar, dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılara ürünlerini tanıtma fırsatının yanı sıra önemli iş bağlantıları gerçekleştirme şansı da yakaladılar. Amerika pazarından aldığı payı artırmayı hedefleyen Teksan, Power-Gen Fuarı’nda UL sertifikalı ürünü ile dikkat çekti. Fuarda Teksan’ın ilgi gören bir diğer ürünü ise yüksek performansı ile dikkat çeken mobil aydınlatma kulesi oldu. Hafif, fazla yer kaplamayan buna karşın yüksek aydınlatma gücüne sahip aydınlatma kulesi, elektrik enerjisinin olmadığı inşaat sahalarında enerji ihtiyacını karşılıyor.  
 
Fuar ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Teksan Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Ata Tuncer şunları söyledi: “Kesintisiz güç çözümlerimiz 130’dan fazla ülkede tercih ediliyor. Mevcut pazarlarımızdaki payımızı artırmak ve yeni pazarlara açılmak global şirket vizyonumuzun olmazsa olmazı. Bu bağlamda sektörümüz ile ilgili önemli organizasyonlarda mutlaka yer alıyoruz. Bu organizasyonların en önemlilerinden biri de Power-Gen Fuarı. Fuarda bu yıl ABD’nin en prestijli ürün kalite ve güvenliği sertifikası olarak tanımlanan UL sertifikalı ürünlerimiz ile yer aldık ve büyük ilgi gördük. Power-Gen Fuarı hem ürünlerimizi ve hizmetlerimizi tanıtmak hem de yeni iş bağlantıları kurmak açısından çok verimli geçti.”
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36