Isıtmada 8 ülkenin pazar lideri DemirDöküm oldu Ayvaz, Sakarya Arifiye’de Bulunan Fen Lisesi’ne Destekte Bulundu Anadolu’nun rüzgarına göre türbin üretti GRUNDFOS’UN YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLERİ 500 SEKTÖR PROFESYONELİNE İLHAM VERDİ Gökhan İşbitiren, Schneider Electric Kanal Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Oldu GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, GÜNEŞ ENERJİSİ SEKTÖRÜNÜN PERFORMANSINI DEĞERLENDİRDİ ODE EVOMİNERAL İLE KONFORLU YAŞAM ALANLARI SUNUYOR ÇEVRE VE BÜTÇE DOSTU DAIKIN PREMIX VZ KOMBİ BOSCH TERMOTEKNOLOJİ’DEN ODA KUMANDALARININ EN VERİMLİ KULLANIMI İÇİN İPUÇLARI VORT HRW MONO ÜNTES KALİTESİ TÜM DÜNYADA ÜNTES BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ TEKNOPARKTA (BÜDOTEK) FORM’DAN AVM’LERE YERLİ İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMLERİ AOS SERVER ODALARINDA İMBAT TERCİH EDİLDİ MALTA’DA PIAZZETTA SEAFRONT İŞ KOMPLEKSİNİN OTOPARKI'NDA VENCO İMZASI

TEKSAN YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİYLE POWER-GEN FUARI’NDAYDI

Teksan UL sertifikalı ürünleri ile ABD’de yoğun ilgi gördü
 
Teksan Jeneratör, enerji sektörünün en önemli buluşmalarından biri olan Power-Gen Fuarı’na katıldı. Dünyanın pek çok bölgesinden binlerce katılımcı ve ziyaretçiyi buluşturan Power-Gen Fuarı’na UL Sertifikalı jeneratör seti ve mobil aydınlatma kulesi ile katılan Teksan, ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.
 
1575879315 Ebru Ata Tuncer Teksan Jenerator Pazarlamadan Sorumlu Yonetim Kurulu Uyesi 1New Orleans’ta düzenlenen fuara katılan firmalar, dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılara ürünlerini tanıtma fırsatının yanı sıra önemli iş bağlantıları gerçekleştirme şansı da yakaladılar. Amerika pazarından aldığı payı artırmayı hedefleyen Teksan, Power-Gen Fuarı’nda UL sertifikalı ürünü ile dikkat çekti. Fuarda Teksan’ın ilgi gören bir diğer ürünü ise yüksek performansı ile dikkat çeken mobil aydınlatma kulesi oldu. Hafif, fazla yer kaplamayan buna karşın yüksek aydınlatma gücüne sahip aydınlatma kulesi, elektrik enerjisinin olmadığı inşaat sahalarında enerji ihtiyacını karşılıyor.  
 
Fuar ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Teksan Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Ata Tuncer şunları söyledi: “Kesintisiz güç çözümlerimiz 130’dan fazla ülkede tercih ediliyor. Mevcut pazarlarımızdaki payımızı artırmak ve yeni pazarlara açılmak global şirket vizyonumuzun olmazsa olmazı. Bu bağlamda sektörümüz ile ilgili önemli organizasyonlarda mutlaka yer alıyoruz. Bu organizasyonların en önemlilerinden biri de Power-Gen Fuarı. Fuarda bu yıl ABD’nin en prestijli ürün kalite ve güvenliği sertifikası olarak tanımlanan UL sertifikalı ürünlerimiz ile yer aldık ve büyük ilgi gördük. Power-Gen Fuarı hem ürünlerimizi ve hizmetlerimizi tanıtmak hem de yeni iş bağlantıları kurmak açısından çok verimli geçti.”
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Sodex Ankara-3