Kadın Dostu Şirket Ödülü Friterm'in oldu Mitsubishi Electric’ten Gelecek Odaklı CNC Kontrol Üniteleri İZODER’DEN YALITIM SEKTÖRÜ RAPORU: ISI VE SU YALITIMI PAZARININ BÜYÜKLÜĞÜ 19.6 MİLYAR TL Yenilenebilir enerji üretiminde yüzde 41 artış var ‘Verimli Dönüşüm Hareketi’ başlıyor Dizayn ödüllü Bosch Condens 7000i W evlere konfor sunuyor ODE, TÜRKİYE’NİN İLK ENERJİ TASARUFU SAĞLAYAN ‘BİTÜMLÜ MEMBRAN’INI ÜRETTİ ŞİRKETLER AB’Yİ %32 YENİLENEBİLİR ENERJİ HEDEFİNE ULAŞTIRABİLİR Tesisat sektörü öğrenci buluşmasında GF Hakan Plastik TEKSAN YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİYLE POWER-GEN FUARI’NDAYDI GAZDAŞ’tan tüketicilere kışa hazırlık için ipuçları Endüstriyel Tesis Yangınları Büyük Risk Oluşturuyor 14'üncü Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu Anahtar teslim Güneş Enerji Sistemleriyle sürdürülebilir dünyaya katkı Bosch Termoteknik’ten Kasım ayında 100.000 adet kombi

PA-FLEX KAUÇUK, SEKTÖRE VE ÜRETİM EKONOMİSİNE DESTEK VERMEYE DEVAM EDİYOR

Yurtdışı ağırlıklı çalıştıkları son aylarda yurtiçi projelerine de tedarikçi olarak hız kesmeden destek vermeye devam ettiklerini belirten Pa-Flex Satış ve Pazarlama Müdürü Cafer Basık: “Özel ve kamu projelerinde yerli marka olarak ürünlerimizle yer almak bizleri gururlandırdığı gibi çalışma azmimizi de körüklemekte. Geçtiğimiz günlerde katkı sağladığımız projelerden biri de Konya'da inşaatı devam eden Necmettin Erbakan Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi inşaatı. 27.000 m2 inşaat alanına sahip proje birbirine birleşik 5 bloktan oluşmakta. 4 blok 9 katlı ve 1 blok 3 katlı olarak tasarlanmış. 1235 yatak sayısı ile İç Anadolu'nun dev sağlık kurumlarından olan fakülte, yeni hastane binası ile bu potansiyelini daha da yükseltmiştir. Ulusal akreditasyona sahip fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi, Konya'nın ilk Onkoloji hastanesi, karaciğer, böbrek ve kemik iliği nakillerinin başarıyla gerçekleştirildiği Organ Nakli Merkezi, gelişmiş teknik donanımına sahip Reanimasyon Ünitesi, Yeni Doğan Ünitesi ve Yoğun Bakım Üniteleri bulunmaktadır. Yine yüksek kapasiteli açık otoparkı ile bölgeye hizmet verecek olan projede laminasyonlu kauçuk levhalarımız tercih edilmiştir. Yapışkanlı bantlarda ağ takviyeli ve 65 gr/m2  yoğunluklu malzeme kullanılan levhalarımızın kanallara yapışma mukavemeti ve uzun ömrü muadillerinin önüne geçmesini sağlar” dedi.

 

Cafer Basık: “Yapıştırıcılarımızın pazar muadillerine oranla güçlü tutuşu, levha ürünlerimizle birlikte tercih edilmesinde etken oluyor”

Cafer Basık, projelerle ilgili bilgilendirmelerine şöyle devam etti: “Ürünlerimizle katkı sağladığımız bir diğer proje de Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi tıp fakültesi yanına inşaa edilen yeni yurt binası. 1500 kişilik kapasiteye sahip yurt binasının ısıtma-soğutma boruları tesisatında ve ortka mahal havalandırma kanallarında Pa-Flex kauçuk levha ve boru izolasyonları tercih edildi. Sağlık sektöründe ürünlerimizin kullanıldığı bir diğer proje ise Ankara Keçiören 100 yataklı Atatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi Ek Bina Projesi’dir. Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü tarafından yaptırılan ilave bina 103.743 m2 arsa alanı ve 21.943 m2 kapalı alana sahip. Son teknoloji görüntüleme cihazları ile donatılacak hastanede kadın tüberküloz, erkek tüberküloz ünitesi, yoğun bakım ve ameliyathaneler yer alacaktır. Projede yer alan kapalı otopark, ameliyathane ve ortak mahal havalandırma kanallarında levha ve Pa-Flex marka kontakt yapıştırıcılar kullanılmıştır. Yapıştırıcılarımızın pazar muadillerine oranla güçlü tutuşu, levha ürünlerimizle birlikte tercih edilmesinde etken olmuştur. Önümüzdeki dönemde yine özel ve kamu projelerinde ürünlerimizle yer almaya, sektöre ve üretim ekonomisine destek vermeye devam edeceğiz.” 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Sodex Ankara-3