DemirClub ayrıcalıklı dünyasında iş ortaklarına kazandırmaya devam ediyor Daikin, dünyanın en yenilikçi ilk 100 kuruluşundan biri seçildi Toyota-Sa Acil Yardım Hastanesinde Cıat Soğutma Grupları ile ALDAĞ Klima Santral ve Fancoilleri Tercih Edildi KANATLARDAKİ UFAK BİR HASAR VERİMLİLİĞİ %3-4 ORANINDA AZALTIYOR DIŞ CEPHE YANGINLARI İLE İLGİLİ İZODER’DEN AÇIKLAMA PA-FLEX KAUÇUK PROJELERDE İZODER Başkanı Levent Gökçe: “Yalıtım uygulamaları devlet tarafından teşvik edilmeli” Masdaf Pompa Sistemlerinde “Performans Test” Güvencesi Bosch Termoteknik, Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında 71. oldu HT Solar’dan rekor üretim DemirDöküm WhatsApp Hattı ile Tüm Hizmetlerini Tek Tıkla Erişilebilir Hale Getirdi İzocam, dijital yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor Buderus Star Club’ın Kat Kat Puan Kampanyası 31 Temmuz’a kadar devam ediyor Çatı Çıkış Sızdırmazlık Elemanı : “Master Flash “ Borusan Mannesmann’da eğitim treni artık bu istasyondan kalkıyor: Techstation

PA-FLEX KAUÇUK, SEKTÖRE VE ÜRETİM EKONOMİSİNE DESTEK VERMEYE DEVAM EDİYOR

Yurtdışı ağırlıklı çalıştıkları son aylarda yurtiçi projelerine de tedarikçi olarak hız kesmeden destek vermeye devam ettiklerini belirten Pa-Flex Satış ve Pazarlama Müdürü Cafer Basık: “Özel ve kamu projelerinde yerli marka olarak ürünlerimizle yer almak bizleri gururlandırdığı gibi çalışma azmimizi de körüklemekte. Geçtiğimiz günlerde katkı sağladığımız projelerden biri de Konya'da inşaatı devam eden Necmettin Erbakan Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi inşaatı. 27.000 m2 inşaat alanına sahip proje birbirine birleşik 5 bloktan oluşmakta. 4 blok 9 katlı ve 1 blok 3 katlı olarak tasarlanmış. 1235 yatak sayısı ile İç Anadolu'nun dev sağlık kurumlarından olan fakülte, yeni hastane binası ile bu potansiyelini daha da yükseltmiştir. Ulusal akreditasyona sahip fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi, Konya'nın ilk Onkoloji hastanesi, karaciğer, böbrek ve kemik iliği nakillerinin başarıyla gerçekleştirildiği Organ Nakli Merkezi, gelişmiş teknik donanımına sahip Reanimasyon Ünitesi, Yeni Doğan Ünitesi ve Yoğun Bakım Üniteleri bulunmaktadır. Yine yüksek kapasiteli açık otoparkı ile bölgeye hizmet verecek olan projede laminasyonlu kauçuk levhalarımız tercih edilmiştir. Yapışkanlı bantlarda ağ takviyeli ve 65 gr/m2  yoğunluklu malzeme kullanılan levhalarımızın kanallara yapışma mukavemeti ve uzun ömrü muadillerinin önüne geçmesini sağlar” dedi.

 

Cafer Basık: “Yapıştırıcılarımızın pazar muadillerine oranla güçlü tutuşu, levha ürünlerimizle birlikte tercih edilmesinde etken oluyor”

Cafer Basık, projelerle ilgili bilgilendirmelerine şöyle devam etti: “Ürünlerimizle katkı sağladığımız bir diğer proje de Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi tıp fakültesi yanına inşaa edilen yeni yurt binası. 1500 kişilik kapasiteye sahip yurt binasının ısıtma-soğutma boruları tesisatında ve ortka mahal havalandırma kanallarında Pa-Flex kauçuk levha ve boru izolasyonları tercih edildi. Sağlık sektöründe ürünlerimizin kullanıldığı bir diğer proje ise Ankara Keçiören 100 yataklı Atatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi Ek Bina Projesi’dir. Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü tarafından yaptırılan ilave bina 103.743 m2 arsa alanı ve 21.943 m2 kapalı alana sahip. Son teknoloji görüntüleme cihazları ile donatılacak hastanede kadın tüberküloz, erkek tüberküloz ünitesi, yoğun bakım ve ameliyathaneler yer alacaktır. Projede yer alan kapalı otopark, ameliyathane ve ortak mahal havalandırma kanallarında levha ve Pa-Flex marka kontakt yapıştırıcılar kullanılmıştır. Yapıştırıcılarımızın pazar muadillerine oranla güçlü tutuşu, levha ürünlerimizle birlikte tercih edilmesinde etken olmuştur. Önümüzdeki dönemde yine özel ve kamu projelerinde ürünlerimizle yer almaya, sektöre ve üretim ekonomisine destek vermeye devam edeceğiz.” 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36