Sanal Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu, 1-4 Haziran VENCO Yeni Zelanda’da Okulların Hava Kalitesini Yükseltiyor Mekanik Uygulamaların Dijital Dünyadaki Geleceği Paneli Gerçekleşti Masdaf, Müşteri Odaklı Satış Sonrası Hizmet Anlayışıyla Farklılık Yaratıyor İSKİ VE GRUNDFOS HER BİR DAMLAYI KURTARMAK İÇİN GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ ALDAĞ İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU: ‘’Ofislere dönüş kademeli olmalı.’’ İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Pazarlama Direktörlüğü’ne Bilgi Akkaya getirildi Alarko Carrier Webinarları Devam Ediyor TTMD, Sempozyum Basın Toplantısı Düzenledi Mimsan’ın Kat Kaloriferli Kazan Teknolojileri, Isıtmada %30 Tasarruf Sağlıyor Sanal TTMD XIV. Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu Pandemi ortamında merkezi iklimlendirme cihazları ve havalandırma sistemlerinin kullanımı GoodWe SDT G2 Serisi İnvertörler - Güç ve Tasarrufunuzu En Üst Düzeye Çıkarın Termo Teknik önlem aldı, faaliyetine devam etti ENERJİDE BAĞIMSIZLIK YOLU RÜZGAR ENERJİSİNDEN GEÇİYOR

HANTECH TÜRKİYE İKLİMLENDİRME SEKTÖRÜNE HIZLI BİR GİRİŞ YAPTI

Elite World Asya Otel’de lansmanını gerçekleştiren Hantech Türkiye bayilerine ve sektör basınına ürünlerini tanıtarak, firmanın hedeflerini açıkladı. 

 

2007 yılından bu yana iklimlendirme ürünleri, elektrikli ev aletleri alanlarında hizmet veren Hantech, Almanya merkezli olarak Avusturya ve İsviçre’de faaliyet gösteriyor. İklimlendirme sektöründeki en önemli üreticilerden biri olan Çinli TCL firması ile birlikte ve Alman mottosuyla sağlam adımlar atan Hantech, kısa süre içerisinde ürün satışlarına başlayarak, önemli bir satış rakamı yakaladı.  Ürün satışlarıyla birlikte bayi ve yetkili servis çalışmalarını da tamamlamaya çalışan şirket, Türkiye genelinde 141 bayi ve yetkili servis sayısına ulaştı.

 

IMG 4170Birinci öncelik iyi bir bayi satış ağı oluşturmak

Geçtiğimiz günlerde Elite World Asya Otel’de lansmanını gerçekleştiren Hantech Türkiye bayilerine ve sektör basınına ürünlerini tanıtarak, firmanın hedeflerini açıkladı. Lansman Ramazan Hantik’in açılış konuşması ile başladı. 

 

Lansmanda konuşma yapan Hantech Türkiye Satış Müdürü Metin Uzun “Hedefimiz, profesyonel satış ve servis anlayışımızla ülkemizin her sathında müşteri memnuniyeti sağlayarak tüketicilerimiz için yüksek kaliteyi ulaşılabilir kılmaktır. Birincil önceliğimiz iyi bir bayi satış ağı oluşturmak. Şimdilik split klimalar, vantilatörler gibi ürün gamıyla hizmet vereceğiz. Yakın zaman içerisinde ürün gamımıza VRF sistemler de eklenecek’’ dedi. Açıklamalarının devamında 135 günde 4000 takım cihaz sattıklarını ve 3500 takım cihazın şu anda faaliyette olduğunu belirtti. 2020 yılında da profesyonel seri VRF sistemlerine geçiş yapacaklarını söyleyen Uzun daha sonra da beyaz eşya tarafında da yavaş yavaş adımlar atacaklarını dile getirdi. Hantech Türkiye Satış Müdürü Metin Uzun, kısa süre içerisinde önemli sayıda bayi ve yetkili servis sayısına ulaştıklarını, yakın zaman içerisinde 81 ilde yapılanmalarını tamamlayacaklarını da belirtti.

 

Lansmanda bir diğer konuşmacı olan Hantech Yönetim Kurulu Danışmanı Murat Özbakır ise Türkiye pazarı hakkında tüm olumsuz görüşlere rağmen, Ramazan Hantik’in Türkiye sevdası üzerine Hantech Türkiye’nin kurulduğunu belirtti.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31