İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İklimlendirmesini İmbat Sağlayacak Siemens Bina Ürünleri bölümü, yangın ve güvenlik sistemlerine yönelik ürünleriyle TÜYAK 2019’da Emlak Termal Kent Yalova DemirDöküm Nitromix ile ısınacak TTMD’nin Yeni Kitabı Duman Kontrol Kılavuzu Yayımlandı FORM ŞİRKETLER GRUBU’NA YENİ MALİ İŞLER DİREKTÖRÜ İTÜ Enerji Enstitüsü - Yenilenebilir Enerji Teknolojileri Sertifika Programı HAZIRLANIN! DEĞİŞİM BAŞLIYOR ALDAĞ ALDAPOOL HAVUZ TİPİ NEM ALICI KLİMA SANTRALLERİ GÜNEŞ ENERJİSİ SANAYİCİLERİ VE ENDÜSTRİSİ DERNEĞİ BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ LİNK YAPI ULUSLARARASI YANGIN ve GÜVENLİK SEMPOZYUMU'NA KATILIYOR GF HAKAN PLASTİK TÜRKİYE VE ORTADOĞU BÖLGE BAŞKANI BATUHAN BESLER AVRUPA’NIN KOMBİSİ İLK KEZ TÜRKİYE’DE E.C.A. CALORA PREMIX KOMBİ İLE KULLANICI KONFORU ÖN PLANDA YENİ JENERASYON DAIKIN ALTHERMA ISI POMPALARI İZOCAM ENKA’NIN IRAK’TAKİ İKİ BÜYÜK PROJESİNİN YALITIMINDA TERCİH EDİLEN MARKA OLDU

HANTECH TÜRKİYE İKLİMLENDİRME SEKTÖRÜNE HIZLI BİR GİRİŞ YAPTI

Elite World Asya Otel’de lansmanını gerçekleştiren Hantech Türkiye bayilerine ve sektör basınına ürünlerini tanıtarak, firmanın hedeflerini açıkladı. 

 

2007 yılından bu yana iklimlendirme ürünleri, elektrikli ev aletleri alanlarında hizmet veren Hantech, Almanya merkezli olarak Avusturya ve İsviçre’de faaliyet gösteriyor. İklimlendirme sektöründeki en önemli üreticilerden biri olan Çinli TCL firması ile birlikte ve Alman mottosuyla sağlam adımlar atan Hantech, kısa süre içerisinde ürün satışlarına başlayarak, önemli bir satış rakamı yakaladı.  Ürün satışlarıyla birlikte bayi ve yetkili servis çalışmalarını da tamamlamaya çalışan şirket, Türkiye genelinde 141 bayi ve yetkili servis sayısına ulaştı.

 

IMG 4170Birinci öncelik iyi bir bayi satış ağı oluşturmak

Geçtiğimiz günlerde Elite World Asya Otel’de lansmanını gerçekleştiren Hantech Türkiye bayilerine ve sektör basınına ürünlerini tanıtarak, firmanın hedeflerini açıkladı. Lansman Ramazan Hantik’in açılış konuşması ile başladı. 

 

Lansmanda konuşma yapan Hantech Türkiye Satış Müdürü Metin Uzun “Hedefimiz, profesyonel satış ve servis anlayışımızla ülkemizin her sathında müşteri memnuniyeti sağlayarak tüketicilerimiz için yüksek kaliteyi ulaşılabilir kılmaktır. Birincil önceliğimiz iyi bir bayi satış ağı oluşturmak. Şimdilik split klimalar, vantilatörler gibi ürün gamıyla hizmet vereceğiz. Yakın zaman içerisinde ürün gamımıza VRF sistemler de eklenecek’’ dedi. Açıklamalarının devamında 135 günde 4000 takım cihaz sattıklarını ve 3500 takım cihazın şu anda faaliyette olduğunu belirtti. 2020 yılında da profesyonel seri VRF sistemlerine geçiş yapacaklarını söyleyen Uzun daha sonra da beyaz eşya tarafında da yavaş yavaş adımlar atacaklarını dile getirdi. Hantech Türkiye Satış Müdürü Metin Uzun, kısa süre içerisinde önemli sayıda bayi ve yetkili servis sayısına ulaştıklarını, yakın zaman içerisinde 81 ilde yapılanmalarını tamamlayacaklarını da belirtti.

 

Lansmanda bir diğer konuşmacı olan Hantech Yönetim Kurulu Danışmanı Murat Özbakır ise Türkiye pazarı hakkında tüm olumsuz görüşlere rağmen, Ramazan Hantik’in Türkiye sevdası üzerine Hantech Türkiye’nin kurulduğunu belirtti.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Solar istanbul -24