Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

EN YÜKSEK KONFOR ŞARTLARI İÇİN MEVA ŞEHİR’İN TERCİHİ WAVIN OLDU

Ankara’nın en büyük ve en kapsamlı konut projelerinden olan Meva Şehir projesinde, Wavin ürünleri tercih edildi.
 
Wavin olarak üstyapı ürün gruplarının tedariğinin sağlandığı projede, Wavin SiTech+ sessiz boru ve ek parçaları ile konut sahiplerine tesisat gürültüsünden uzak, konforlu bir yaşam alanı sunulması hedeflenmiştir.
 
3 katmanlı yapıya sahip Wavin SiTech+ borusunun iç katmanı, kimyasal aşınmalara karşı dirençli olup dış katmanı ise ani darbelere karşı ekstra mukavemet gösterecek şekilde tasarlanmıştır.
 
Mineral katkılı orta katmanı sayesinde maksimum sessizlik seviyesi sağlayan Wavin SiTech+ borunun gürültü önleme seviyesi, Stuttgart Fraunhofer Enstitü’sü tarafından tescillenmiştir.
 
Projede kullanılan yüksek sıcaklık ve basınca dayanıklı Pilsa PPR kompozit cam elyaf takviyeli borular, bina kullanıcılarının yüksek standartlarda sıcak ve soğuk su kullanım suyuna ulaşmasını sağlıyor.
 
Ayrıca ısıtma sisteminde kullanılan Pilsa Pex(b) kılıflı mobil radyatör bağlantı boruları sayesinde, ihtiyaca yönelik konforlu ısıtma sistemi sağlanmıştır.
 
107 dönüm arazi üzerine kurulu, 1800 konut ile devasa bir proje olma özelliğini taşıyan Meva Şehir, içerisinde okul, alışveriş merkezi, gölet, fırın ve kafeleri de barındırıyor. Projede tercih edilen Wavin markalı ürünler, Meva Şehir’in daire sahiplerine en üst standartlarda bir yaşam kalitesine sahip olmaları için önemli katkı sağlıyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36