Sanal Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu, 1-4 Haziran VENCO Yeni Zelanda’da Okulların Hava Kalitesini Yükseltiyor Mekanik Uygulamaların Dijital Dünyadaki Geleceği Paneli Gerçekleşti Masdaf, Müşteri Odaklı Satış Sonrası Hizmet Anlayışıyla Farklılık Yaratıyor İSKİ VE GRUNDFOS HER BİR DAMLAYI KURTARMAK İÇİN GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ ALDAĞ İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU: ‘’Ofislere dönüş kademeli olmalı.’’ İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Pazarlama Direktörlüğü’ne Bilgi Akkaya getirildi Alarko Carrier Webinarları Devam Ediyor TTMD, Sempozyum Basın Toplantısı Düzenledi Mimsan’ın Kat Kaloriferli Kazan Teknolojileri, Isıtmada %30 Tasarruf Sağlıyor Sanal TTMD XIV. Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu Pandemi ortamında merkezi iklimlendirme cihazları ve havalandırma sistemlerinin kullanımı GoodWe SDT G2 Serisi İnvertörler - Güç ve Tasarrufunuzu En Üst Düzeye Çıkarın Termo Teknik önlem aldı, faaliyetine devam etti ENERJİDE BAĞIMSIZLIK YOLU RÜZGAR ENERJİSİNDEN GEÇİYOR

Sınav Koleji’nden AFS’ye Teknik Gezi

Ankara Merkez Sınav Koleji öğrencileri Türkiye’nin önde gelen iklimlendirme sektörü markalarından AFS’nin üretim tesisine teknik gezi düzenledi. 
 
Ankara Merkez Sınav Koleji 10.sınıf öğrencilerinden oluşan grup uluslararası Future Problem Solving Program International (FPSPI)  programı kapsamında havalandırma ve iç ortam hava kalitesinin, seçtikleri alerji konusunda yeri ve önemi hakkında bilgi almak amacıyla  öğretmenleri eşliğinde AFS üretim tesisini ziyaret ettiler. Sektörü tanıtan bir söyleşi ile başlayan teknik gezi, AFS marka sunumu ile devam etti. Akabinde özellikle iç ortam hava kalitesinin insan sağlığı ve çalışma verimliliği üzerindeki etkilerine değinildi. Tesis içerisinde yer alan showroom ve ar-ge birimi öğrencilere kapısını açarak uluslararası laboratuvarlardan edinilmiş sertifikalar ve marka ar-ge birimi tarafından geliştirilen test düzenekleri ile mevcut test sahası incelenerek iklimlendirmenin önemine dair öğrenciler bilgilendirildi.
 
afs sınav koleji 2
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31