İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İklimlendirmesini İmbat Sağlayacak Siemens Bina Ürünleri bölümü, yangın ve güvenlik sistemlerine yönelik ürünleriyle TÜYAK 2019’da Emlak Termal Kent Yalova DemirDöküm Nitromix ile ısınacak TTMD’nin Yeni Kitabı Duman Kontrol Kılavuzu Yayımlandı FORM ŞİRKETLER GRUBU’NA YENİ MALİ İŞLER DİREKTÖRÜ İTÜ Enerji Enstitüsü - Yenilenebilir Enerji Teknolojileri Sertifika Programı HAZIRLANIN! DEĞİŞİM BAŞLIYOR ALDAĞ ALDAPOOL HAVUZ TİPİ NEM ALICI KLİMA SANTRALLERİ GÜNEŞ ENERJİSİ SANAYİCİLERİ VE ENDÜSTRİSİ DERNEĞİ BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ LİNK YAPI ULUSLARARASI YANGIN ve GÜVENLİK SEMPOZYUMU'NA KATILIYOR GF HAKAN PLASTİK TÜRKİYE VE ORTADOĞU BÖLGE BAŞKANI BATUHAN BESLER AVRUPA’NIN KOMBİSİ İLK KEZ TÜRKİYE’DE E.C.A. CALORA PREMIX KOMBİ İLE KULLANICI KONFORU ÖN PLANDA YENİ JENERASYON DAIKIN ALTHERMA ISI POMPALARI İZOCAM ENKA’NIN IRAK’TAKİ İKİ BÜYÜK PROJESİNİN YALITIMINDA TERCİH EDİLEN MARKA OLDU

Sınav Koleji’nden AFS’ye Teknik Gezi

Ankara Merkez Sınav Koleji öğrencileri Türkiye’nin önde gelen iklimlendirme sektörü markalarından AFS’nin üretim tesisine teknik gezi düzenledi. 
 
Ankara Merkez Sınav Koleji 10.sınıf öğrencilerinden oluşan grup uluslararası Future Problem Solving Program International (FPSPI)  programı kapsamında havalandırma ve iç ortam hava kalitesinin, seçtikleri alerji konusunda yeri ve önemi hakkında bilgi almak amacıyla  öğretmenleri eşliğinde AFS üretim tesisini ziyaret ettiler. Sektörü tanıtan bir söyleşi ile başlayan teknik gezi, AFS marka sunumu ile devam etti. Akabinde özellikle iç ortam hava kalitesinin insan sağlığı ve çalışma verimliliği üzerindeki etkilerine değinildi. Tesis içerisinde yer alan showroom ve ar-ge birimi öğrencilere kapısını açarak uluslararası laboratuvarlardan edinilmiş sertifikalar ve marka ar-ge birimi tarafından geliştirilen test düzenekleri ile mevcut test sahası incelenerek iklimlendirmenin önemine dair öğrenciler bilgilendirildi.
 
afs sınav koleji 2
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Solar istanbul -24