İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Pazarlama Direktörlüğü’ne Bilgi Akkaya getirildi Alarko Carrier Webinarları Devam Ediyor TTMD, Sempozyum Basın Toplantısı Düzenledi Mimsan’ın Kat Kaloriferli Kazan Teknolojileri, Isıtmada %30 Tasarruf Sağlıyor Sanal TTMD XIV. Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu Pandemi ortamında merkezi iklimlendirme cihazları ve havalandırma sistemlerinin kullanımı GoodWe SDT G2 Serisi İnvertörler - Güç ve Tasarrufunuzu En Üst Düzeye Çıkarın Termo Teknik önlem aldı, faaliyetine devam etti ENERJİDE BAĞIMSIZLIK YOLU RÜZGAR ENERJİSİNDEN GEÇİYOR HİJYENİK KLİMA SANTRALLERİNDE KULLANILAN BATARYALAR Buderus’tan Avantajlı Kombi Bakım Kampanyası BORUSAN MANNESMANN KOVİD-19’U TEKNOLOJİYLE HACKLİYOR YAZIN ENERJİ SAVURGANLIĞININ ÖNÜNE GEÇMEK YALITIMLA MÜMKÜN İHTİYACINIZIN TAM KARŞILIĞI: ETNA PAKET TİP KONUTSAL HİDROFOR ÇÖZÜMLERİ MASDAF’IN UKMS SERİSİ POMPALARI, BİYOLOJİK HAYATI VE İNSAN SAĞLIĞINI KORUYOR

AFS Akustik Hava Kanallarına Interclima Fuarı’nda Yoğun İlgi

AFS, uluslararası arenada önemli fuarlardan birisi olan Paris Interclima Fuarında HVAC sektör profesyonelleriyle buluştu.
 
5-8 Kasım 2019 tarihleri arasında Paris’te düzenlenen, iklimlendirme sistemlerinden akıllı ev teknolojilerine, yenilenebilir enerji kaynakları sistemlerinden elektrik tesisatı sistemleri ve ürünlerine kadar çok geniş bir yelpazeyi kapsayan fuarda ürünlerini ziyaretçileriyle buluşturan AFS standında, özellikle iç ortam hava kalitesinde önemli bir yeri olan akustik esnek hava kanalları yoğun ilgi gördü. Dünyanın birçok yerinde en itibarlı laboratuvarlar tarafından tescillenen kalitesiyle esnek hava kanalları üreterek Türkiye ihracatında önemli bir pay elde eden marka, uluslararası fuarlarda da ara vermeksizin yer almaya devam ediyor. 
 
AFS’nin fuarda hak ettiği ilgiyi gördüğünü ifade eden Genel Müdür Yardımcısı Ahmet POYRAZ:” Uluslararası fuarlarda ürünlerimizi sergilemenin marka bilinirliğimize önemli katkılar sağladığına şahit oluyoruz. Ayrıca iklimlendirme pazarını daha yakından gözlemleme şansı bulurken, yaptığımız görüşmelerle pazardaki payımızı artıracak yeni girişimlere imza atıyoruz. Alanında uzman ar-ge ekibimizin çalışmalarının sonucunda yenilikçi ürünlerimiz ile yurt dışında sayısız önemli projede yer alarak ülke ihracatına katkıda bulunmaya devam edeceğiz” dedi. 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31