İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İklimlendirmesini İmbat Sağlayacak Siemens Bina Ürünleri bölümü, yangın ve güvenlik sistemlerine yönelik ürünleriyle TÜYAK 2019’da Emlak Termal Kent Yalova DemirDöküm Nitromix ile ısınacak TTMD’nin Yeni Kitabı Duman Kontrol Kılavuzu Yayımlandı FORM ŞİRKETLER GRUBU’NA YENİ MALİ İŞLER DİREKTÖRÜ İTÜ Enerji Enstitüsü - Yenilenebilir Enerji Teknolojileri Sertifika Programı HAZIRLANIN! DEĞİŞİM BAŞLIYOR ALDAĞ ALDAPOOL HAVUZ TİPİ NEM ALICI KLİMA SANTRALLERİ GÜNEŞ ENERJİSİ SANAYİCİLERİ VE ENDÜSTRİSİ DERNEĞİ BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ LİNK YAPI ULUSLARARASI YANGIN ve GÜVENLİK SEMPOZYUMU'NA KATILIYOR GF HAKAN PLASTİK TÜRKİYE VE ORTADOĞU BÖLGE BAŞKANI BATUHAN BESLER AVRUPA’NIN KOMBİSİ İLK KEZ TÜRKİYE’DE E.C.A. CALORA PREMIX KOMBİ İLE KULLANICI KONFORU ÖN PLANDA YENİ JENERASYON DAIKIN ALTHERMA ISI POMPALARI İZOCAM ENKA’NIN IRAK’TAKİ İKİ BÜYÜK PROJESİNİN YALITIMINDA TERCİH EDİLEN MARKA OLDU

AFS Akustik Hava Kanallarına Interclima Fuarı’nda Yoğun İlgi

AFS, uluslararası arenada önemli fuarlardan birisi olan Paris Interclima Fuarında HVAC sektör profesyonelleriyle buluştu.
 
5-8 Kasım 2019 tarihleri arasında Paris’te düzenlenen, iklimlendirme sistemlerinden akıllı ev teknolojilerine, yenilenebilir enerji kaynakları sistemlerinden elektrik tesisatı sistemleri ve ürünlerine kadar çok geniş bir yelpazeyi kapsayan fuarda ürünlerini ziyaretçileriyle buluşturan AFS standında, özellikle iç ortam hava kalitesinde önemli bir yeri olan akustik esnek hava kanalları yoğun ilgi gördü. Dünyanın birçok yerinde en itibarlı laboratuvarlar tarafından tescillenen kalitesiyle esnek hava kanalları üreterek Türkiye ihracatında önemli bir pay elde eden marka, uluslararası fuarlarda da ara vermeksizin yer almaya devam ediyor. 
 
AFS’nin fuarda hak ettiği ilgiyi gördüğünü ifade eden Genel Müdür Yardımcısı Ahmet POYRAZ:” Uluslararası fuarlarda ürünlerimizi sergilemenin marka bilinirliğimize önemli katkılar sağladığına şahit oluyoruz. Ayrıca iklimlendirme pazarını daha yakından gözlemleme şansı bulurken, yaptığımız görüşmelerle pazardaki payımızı artıracak yeni girişimlere imza atıyoruz. Alanında uzman ar-ge ekibimizin çalışmalarının sonucunda yenilikçi ürünlerimiz ile yurt dışında sayısız önemli projede yer alarak ülke ihracatına katkıda bulunmaya devam edeceğiz” dedi. 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Solar istanbul -24