İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İklimlendirmesini İmbat Sağlayacak Siemens Bina Ürünleri bölümü, yangın ve güvenlik sistemlerine yönelik ürünleriyle TÜYAK 2019’da Emlak Termal Kent Yalova DemirDöküm Nitromix ile ısınacak TTMD’nin Yeni Kitabı Duman Kontrol Kılavuzu Yayımlandı FORM ŞİRKETLER GRUBU’NA YENİ MALİ İŞLER DİREKTÖRÜ İTÜ Enerji Enstitüsü - Yenilenebilir Enerji Teknolojileri Sertifika Programı HAZIRLANIN! DEĞİŞİM BAŞLIYOR ALDAĞ ALDAPOOL HAVUZ TİPİ NEM ALICI KLİMA SANTRALLERİ GÜNEŞ ENERJİSİ SANAYİCİLERİ VE ENDÜSTRİSİ DERNEĞİ BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ LİNK YAPI ULUSLARARASI YANGIN ve GÜVENLİK SEMPOZYUMU'NA KATILIYOR GF HAKAN PLASTİK TÜRKİYE VE ORTADOĞU BÖLGE BAŞKANI BATUHAN BESLER AVRUPA’NIN KOMBİSİ İLK KEZ TÜRKİYE’DE E.C.A. CALORA PREMIX KOMBİ İLE KULLANICI KONFORU ÖN PLANDA YENİ JENERASYON DAIKIN ALTHERMA ISI POMPALARI İZOCAM ENKA’NIN IRAK’TAKİ İKİ BÜYÜK PROJESİNİN YALITIMINDA TERCİH EDİLEN MARKA OLDU

ALFA LAVAL İŞ ORTAKLARI KIBRIS GEZİSİNDE BULUŞTU

Alfa Laval Makine Sanayii ve Ticaret Ltd. Şti’nin 11-13 Ekim 2019 tarihlerinde Elexus Cyprus Resort Hotel’de gerçekleştirdiği toplantıda Alfa Laval çalışanları ve Türkiye iş ortakları bir araya geldi.

“Performans ve Verimlilik” sloganı ile gerçekleşen buluşmanın açılışında konuşma yapan Alfa Laval Genel Müdürü Tayfun Aydemir 2019 senesini değerlendirdi ve yakalanan başarı için değerli iş ortaklarına teşekkür etti.

Global İş Ortakları Müdürü İsmail Uzman, Alfa Laval Contalı Plakalı Isı Eşanjörleri’nin yeni standartları ve özellikleri hakkında bilgiler vererek, Alfa Laval’in sürdürülebilirlik çözümlerine dair gelişmeleri aktardı. Alfa Laval İsveç Merkez ofisinden organizasyona katılan konuk Kajsa Dahlberg, yeni Alfa Laval ürünlerinden T6 ve T10 eşanjörlerinin yanısıra Flex Flow yeni tasarım plaka özelliklerini ayrıntılı biçimde iş ortaklarına sundu. Alfa Laval Enerji bölüm müdürü Erdem Karakaş, 2019 yılı satış rakamlarını ve başarılı satışları değerlendirirken, Satış Mühendisleri Fatih Demirci ve Kıraç Yurdakul, Projeler ve Distributor satış kanallarına dair detaylı bilgi verdi. Alfa Laval Kıdemli Saha Satış Sorumlusu Cenk Sağlam, Dijitalleşme konusu ile ilgili gelişmeleri aktardıktan sonra, Alfa Laval İş Ortaklarından İzmir bölge distribütörü Değişim Isı Teknik firması sahibi Sayın Ufuk Tökü, Bursa bölge distribütörü Alfaterm firmasından Sayın Murat Gacal ve Seterm firmasından Sayın Selahattin Aydın, 2019 yılında yapılan en başarılı uygulamaları iş ortakları ile paylaştı. Bölgesel uygulama alanları çalıştayı sonrası toplantı kapanış konuşmasıyla son buldu.

Üç gün süren etkinlikte Alfa Laval İş Ortakları hem yılı değerlendirme hem de kaliteli vakit geçirme fırsatı buldular.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Solar istanbul -24