Sanal Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu, 1-4 Haziran VENCO Yeni Zelanda’da Okulların Hava Kalitesini Yükseltiyor Mekanik Uygulamaların Dijital Dünyadaki Geleceği Paneli Gerçekleşti Masdaf, Müşteri Odaklı Satış Sonrası Hizmet Anlayışıyla Farklılık Yaratıyor İSKİ VE GRUNDFOS HER BİR DAMLAYI KURTARMAK İÇİN GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ ALDAĞ İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU: ‘’Ofislere dönüş kademeli olmalı.’’ İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Pazarlama Direktörlüğü’ne Bilgi Akkaya getirildi Alarko Carrier Webinarları Devam Ediyor TTMD, Sempozyum Basın Toplantısı Düzenledi Mimsan’ın Kat Kaloriferli Kazan Teknolojileri, Isıtmada %30 Tasarruf Sağlıyor Sanal TTMD XIV. Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu Pandemi ortamında merkezi iklimlendirme cihazları ve havalandırma sistemlerinin kullanımı GoodWe SDT G2 Serisi İnvertörler - Güç ve Tasarrufunuzu En Üst Düzeye Çıkarın Termo Teknik önlem aldı, faaliyetine devam etti ENERJİDE BAĞIMSIZLIK YOLU RÜZGAR ENERJİSİNDEN GEÇİYOR

ALFA LAVAL İŞ ORTAKLARI KIBRIS GEZİSİNDE BULUŞTU

Alfa Laval Makine Sanayii ve Ticaret Ltd. Şti’nin 11-13 Ekim 2019 tarihlerinde Elexus Cyprus Resort Hotel’de gerçekleştirdiği toplantıda Alfa Laval çalışanları ve Türkiye iş ortakları bir araya geldi.

“Performans ve Verimlilik” sloganı ile gerçekleşen buluşmanın açılışında konuşma yapan Alfa Laval Genel Müdürü Tayfun Aydemir 2019 senesini değerlendirdi ve yakalanan başarı için değerli iş ortaklarına teşekkür etti.

Global İş Ortakları Müdürü İsmail Uzman, Alfa Laval Contalı Plakalı Isı Eşanjörleri’nin yeni standartları ve özellikleri hakkında bilgiler vererek, Alfa Laval’in sürdürülebilirlik çözümlerine dair gelişmeleri aktardı. Alfa Laval İsveç Merkez ofisinden organizasyona katılan konuk Kajsa Dahlberg, yeni Alfa Laval ürünlerinden T6 ve T10 eşanjörlerinin yanısıra Flex Flow yeni tasarım plaka özelliklerini ayrıntılı biçimde iş ortaklarına sundu. Alfa Laval Enerji bölüm müdürü Erdem Karakaş, 2019 yılı satış rakamlarını ve başarılı satışları değerlendirirken, Satış Mühendisleri Fatih Demirci ve Kıraç Yurdakul, Projeler ve Distributor satış kanallarına dair detaylı bilgi verdi. Alfa Laval Kıdemli Saha Satış Sorumlusu Cenk Sağlam, Dijitalleşme konusu ile ilgili gelişmeleri aktardıktan sonra, Alfa Laval İş Ortaklarından İzmir bölge distribütörü Değişim Isı Teknik firması sahibi Sayın Ufuk Tökü, Bursa bölge distribütörü Alfaterm firmasından Sayın Murat Gacal ve Seterm firmasından Sayın Selahattin Aydın, 2019 yılında yapılan en başarılı uygulamaları iş ortakları ile paylaştı. Bölgesel uygulama alanları çalıştayı sonrası toplantı kapanış konuşmasıyla son buldu.

Üç gün süren etkinlikte Alfa Laval İş Ortakları hem yılı değerlendirme hem de kaliteli vakit geçirme fırsatı buldular.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31