İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Pazarlama Direktörlüğü’ne Bilgi Akkaya getirildi Alarko Carrier Webinarları Devam Ediyor TTMD, Sempozyum Basın Toplantısı Düzenledi Mimsan’ın Kat Kaloriferli Kazan Teknolojileri, Isıtmada %30 Tasarruf Sağlıyor Sanal TTMD XIV. Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu Pandemi ortamında merkezi iklimlendirme cihazları ve havalandırma sistemlerinin kullanımı GoodWe SDT G2 Serisi İnvertörler - Güç ve Tasarrufunuzu En Üst Düzeye Çıkarın Termo Teknik önlem aldı, faaliyetine devam etti ENERJİDE BAĞIMSIZLIK YOLU RÜZGAR ENERJİSİNDEN GEÇİYOR HİJYENİK KLİMA SANTRALLERİNDE KULLANILAN BATARYALAR Buderus’tan Avantajlı Kombi Bakım Kampanyası BORUSAN MANNESMANN KOVİD-19’U TEKNOLOJİYLE HACKLİYOR YAZIN ENERJİ SAVURGANLIĞININ ÖNÜNE GEÇMEK YALITIMLA MÜMKÜN İHTİYACINIZIN TAM KARŞILIĞI: ETNA PAKET TİP KONUTSAL HİDROFOR ÇÖZÜMLERİ MASDAF’IN UKMS SERİSİ POMPALARI, BİYOLOJİK HAYATI VE İNSAN SAĞLIĞINI KORUYOR

TLC Klima GREE İş Ortakları Kıbrıs Gezisinde Buluştu

TLC Klima San. ve Tic. A.Ş.’nin 11 -13 Ekim 2019  tarihlerinde Limak Cyprus Deluxe Hotel’de   gerçekleştirdiği toplantıda TLC Klima çalışanları ve Tüm Türkiye’den 88 İş Ortağı bir araya geldi. 

 “Başarı Değer Yaratmaktır” sloganı ile gerçekleşen buluşmada toplantının açılışında konuşma yapan TLC Klima Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Akın Telci 2019 senesini değerlendirdi. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Sema Tunar yeni ekonomide rakamların değeri ve finansal analizlerin önemi ile ilgili konuşmasında yakalanan başarı için İş Ortaklarına teşekkür etti.

Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü  Filiz Doğan 2019 yılında hayata geçirilen projeler hakkında bilgi vererek, TLC Klima’nın Markalaşmaya bakış açısını aktardı. Bilgi Teknolojileri Müdürü Can Bahtıyar gerçekleştirilen projelerin başında daha verimli ve hızlı iş süreçlerinin hayata geçirilmesi olduğunu vurgulayarak yeni B2B ve Raporlama Sistemlerini tanıttı. VRF & Isı Pompası Sistemleri Satış Müdürü Cahit Pektaş GREE VRF ve Isı Pompası sistemlerinde geliştirilen yeni ürünleri tanıtırken özellikle GREE ısı pompaları ürünleriyle pazarda iddialı olduklarını belirtti.

Kapalı Maraş Bölgesi - Panoramik sahili, Mağusa Sur İçi, Namık Kemal Zindanı, Lala Mustafa Paşa Cami ve Panoramik Mağusa Kalesi gezisi ile devam eden buluşmada TLC Klima GREE İş Ortaklarının hem yılı değerlendirme hem de dinlenme fırsatı buldular. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31