İZODER, 2019’un beşinci ‘Yalıtım Semineri’ni Gaziantep’te düzenliyor BAYMAK'IN SİRKÜLASYON POMPALARI: EVOSTA-EVOPLUS E.C.A. CALORA PREMIX KOMBİ İLE TASARRUF ZAMANI RESA REZİSTANS "DEFROST ISITICI" YANMAYA KARŞI DAYANIKLI, PP BAZLI SILENTA EXTREME ALDAĞ A.Ş. KLİMA SANTRALLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI 120 yıldır Vaillant logosunda yer alan Vaillant Tavşanı Brand Week Istanbul ikon yürüyüşüne katıldı ATIK BUHARDAN ISI GERİ KAZANIM UYGULAMALARI PRYSMIAN KABLO TARİHİN SIFIR NOKTASI GÖBEKLİTEPE’YE HAYAT VERİYOR PROJELERDE PA-FLEX KAUÇUK TERCİH EDİLİYOR ACREFINE ÜRÜNLERİ PPP ŞEHİR HASTANELERİ’NDE AKKUYU NÜKLEER GÜÇ SANTRALİ ‘NDE AFS ESNEK HAVA KANALLARI TERCİH EDİLDİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ YENİ KÜTÜPHANE BİNASININ HAVALANDIRMASINI ALDAĞ YAPACAK AIRONN ŞEHİR HASTANELERİ REFERANSLARINA TEKİRDAĞ’I DA EKLEDİ BATMAN EĞİTİM&ARAŞTIRMA KADIN DOĞUM&ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİNDE ÜNTES ÜRÜNLERİ

TLC Klima GREE İş Ortakları Kıbrıs Gezisinde Buluştu

TLC Klima San. ve Tic. A.Ş.’nin 11 -13 Ekim 2019  tarihlerinde Limak Cyprus Deluxe Hotel’de   gerçekleştirdiği toplantıda TLC Klima çalışanları ve Tüm Türkiye’den 88 İş Ortağı bir araya geldi. 

 “Başarı Değer Yaratmaktır” sloganı ile gerçekleşen buluşmada toplantının açılışında konuşma yapan TLC Klima Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Akın Telci 2019 senesini değerlendirdi. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Sema Tunar yeni ekonomide rakamların değeri ve finansal analizlerin önemi ile ilgili konuşmasında yakalanan başarı için İş Ortaklarına teşekkür etti.

Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü  Filiz Doğan 2019 yılında hayata geçirilen projeler hakkında bilgi vererek, TLC Klima’nın Markalaşmaya bakış açısını aktardı. Bilgi Teknolojileri Müdürü Can Bahtıyar gerçekleştirilen projelerin başında daha verimli ve hızlı iş süreçlerinin hayata geçirilmesi olduğunu vurgulayarak yeni B2B ve Raporlama Sistemlerini tanıttı. VRF & Isı Pompası Sistemleri Satış Müdürü Cahit Pektaş GREE VRF ve Isı Pompası sistemlerinde geliştirilen yeni ürünleri tanıtırken özellikle GREE ısı pompaları ürünleriyle pazarda iddialı olduklarını belirtti.

Kapalı Maraş Bölgesi - Panoramik sahili, Mağusa Sur İçi, Namık Kemal Zindanı, Lala Mustafa Paşa Cami ve Panoramik Mağusa Kalesi gezisi ile devam eden buluşmada TLC Klima GREE İş Ortaklarının hem yılı değerlendirme hem de dinlenme fırsatı buldular. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

aiolos-2