İZODER, 2019’un beşinci ‘Yalıtım Semineri’ni Gaziantep’te düzenliyor BAYMAK'IN SİRKÜLASYON POMPALARI: EVOSTA-EVOPLUS E.C.A. CALORA PREMIX KOMBİ İLE TASARRUF ZAMANI RESA REZİSTANS "DEFROST ISITICI" YANMAYA KARŞI DAYANIKLI, PP BAZLI SILENTA EXTREME ALDAĞ A.Ş. KLİMA SANTRALLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI 120 yıldır Vaillant logosunda yer alan Vaillant Tavşanı Brand Week Istanbul ikon yürüyüşüne katıldı ATIK BUHARDAN ISI GERİ KAZANIM UYGULAMALARI PRYSMIAN KABLO TARİHİN SIFIR NOKTASI GÖBEKLİTEPE’YE HAYAT VERİYOR PROJELERDE PA-FLEX KAUÇUK TERCİH EDİLİYOR ACREFINE ÜRÜNLERİ PPP ŞEHİR HASTANELERİ’NDE AKKUYU NÜKLEER GÜÇ SANTRALİ ‘NDE AFS ESNEK HAVA KANALLARI TERCİH EDİLDİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ YENİ KÜTÜPHANE BİNASININ HAVALANDIRMASINI ALDAĞ YAPACAK AIRONN ŞEHİR HASTANELERİ REFERANSLARINA TEKİRDAĞ’I DA EKLEDİ BATMAN EĞİTİM&ARAŞTIRMA KADIN DOĞUM&ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİNDE ÜNTES ÜRÜNLERİ

İzocam bölgenin önemli enerji projelerine ürün ve yalıtım danışmanlık hizmeti sunuyor

Dev enerji projelerinin yalıtım danışmanı İzocam, TÜPRAŞ ve STAR rafinelerinin yanı sıra, Tufanbeyli, İncirliova ve Soma’daki enerji santrallarının da ürün tedarikçisi oldu. İzocam son olarak enerji projesi referanslarına Irak’ta gerçekleştirilen Besmaya projesini destekledi.
 
Türkiye’de yalıtım sektörünün lider kuruluşu İzocam, Türkiye’deki projelerin yanı sıra bölgedeki diğer önemli enerji projelerine de yalıtım danışmanlığı hizmeti sağlıyor. Dünyanın birçok ülkesindeki büyük çaplı rafinerilerin kurulum projelerine ihracat gerçekleştiren İzocam, bu alandaki referans listesine Irak’taki Besmaya projesini de ekledi. İzocam, Enka’nın ana yüklenici olarak Irak’ta gerçekleştirdiği rafineri projesinde yalıtım malzemeleri hizmeti sundu.
 
İzocam, son dönemde Türkiye’de gerçekleştirilen en önemli enerji projelerine de ürün temin ediyor ve projelerin yalıtım sürecinde sunduğu danışmanlık hizmeti nedeniyle tercih ediliyor. İzocam, bu çerçevede TÜPRAŞ ve STAR rafinelerinin yanı sıra, Tufanbeyli, İncirliova ve Soma’daki enerji santrallarının da ürün tedarikçisi oldu.
 
İzocam, Tüpraş Rafinerisine kalınlık hesabı, belgelendirme gibi yalıtım danışmanlığı hizmetleri de sunduğu işbirliği çerçevesinde projeye Gemont (80 bin m2 İzocam Taşyünü Sanayi Şiltesi Tip 750,10 bin m İzocam Taşyünü Prefabrik Boru), Gemsan (65 bin m2 İzocam Taşyünü Sanayi Şiltesi Tip 750, 6 bin m İzocam Taşyünü Prefabrik Boru, bin m2 İzocam Manto Taşyünü) ve Tekfen (280 bin m2 İzocam Taşyünü Sanayi Şiltesi Tip 750, 156bin m İzocam Taşyünü Prefabrik Boru, 13 bin m2 İzocam Taşyünü Sanayi LevhasıSL2) ürünleri temin etti. 
SOCAR’ın İzmir Aliağa’da gerçekleştirdiği Star rafinerisi projesine ise Gemont(260 bin m2 İzocam Taşyünü Sanayi Şiltesi Tip750), Gemsan (100 bin m2 İzocam Taşyünü Sanayi Şiltesi Tip 750), İlk İnşaat(160 bin m2 İzocam Taşyünü Sanayi Şiltesi Tip 750) ürünleri temin edildi. Projede İzocam ayrıca yalıtım danışmanlığı çerçevesinde ürün kalite raporları, kalınlık hesabı gibi hizmetler de sundu. 
 
Enerji SA yatırımı olan Tufanbeyli Linyit Santrali’nde de İzocam ürünleri tercih edildi. 250 bin metrekarelik bir alanda kullanılan ürünleri temin etmenin yanı sıra İzocam, proje çerçevesinde kalınlık hesabı, metraj hesabı, uygulama detayı, yalıtım danışmanlığı, üretim ve sevk planlama hizmeti verdi. 
 
3 S Kale Enerji A.Ş. tarafından yapılan Aydınİ ncirliova Jeotermal Santrali İzocam’ın ürün tedarik ettiği ve danışmanlık hizmeti sunduğu bir diğer proje oldu. İzocam bu projeye 30 bin m2 İzocam Taşyünü Sanayi Şiltesi Tip 700 ürünü sağladı. Kolin İnşaat’ın yapımını üstlendiği Soma Termik Santralı’nın yalıtımında ise 60 bin m2 İzocam Taşyünü Sanayi Şiltesi Tip 700 ürünü kullanıldı.
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

aiolos-2