Sanal Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu, 1-4 Haziran VENCO Yeni Zelanda’da Okulların Hava Kalitesini Yükseltiyor Mekanik Uygulamaların Dijital Dünyadaki Geleceği Paneli Gerçekleşti Masdaf, Müşteri Odaklı Satış Sonrası Hizmet Anlayışıyla Farklılık Yaratıyor İSKİ VE GRUNDFOS HER BİR DAMLAYI KURTARMAK İÇİN GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ ALDAĞ İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU: ‘’Ofislere dönüş kademeli olmalı.’’ İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Pazarlama Direktörlüğü’ne Bilgi Akkaya getirildi Alarko Carrier Webinarları Devam Ediyor TTMD, Sempozyum Basın Toplantısı Düzenledi Mimsan’ın Kat Kaloriferli Kazan Teknolojileri, Isıtmada %30 Tasarruf Sağlıyor Sanal TTMD XIV. Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu Pandemi ortamında merkezi iklimlendirme cihazları ve havalandırma sistemlerinin kullanımı GoodWe SDT G2 Serisi İnvertörler - Güç ve Tasarrufunuzu En Üst Düzeye Çıkarın Termo Teknik önlem aldı, faaliyetine devam etti ENERJİDE BAĞIMSIZLIK YOLU RÜZGAR ENERJİSİNDEN GEÇİYOR

Projelerin Çözüm Ortağı Ravaber Taşyünü

Dünyanın ikinci büyük tütün şirketi olan British American Tobacco (BAT) Samsun Fabrikası’nın çatı yalıtımında Ravaber Taşyünü’nü tercih edildi.
 
Samsun 19 Mayıs ilçesinde yer alan, British American Tobacco Samsun Fabrikası yaklaşık 520 dönümlük arazi üzerine kuruludur.
Projeye Mardav Bayisi Zengin İzolasyon tarafından Ravaber Taşyünü 150/6 6000 m2 malzeme satış ve uygulaması yapıldı. 
Ravaber Taşyünü, Binaların çatılarında, bölme duvarlarında,dış cephe yalıtımlarında; ısı, ses, rutubet yalıtımı ve yangın güvenliği gerektiren her yerde üstün yalıtım özelliğine sahiptir.
Taşyünü elyafları sayesinde ses, gürültü gibi olumsuz dış etkenleri bertaraf ettiği için, huzurlu bir ortam imkânı sunmaktadır. Doğal ham maddeden imal edilmiş, ekolojik ve çevre dostu bir üründür. 
 
 
      Proje Adı: British American Tobacco Fabrikası.
      Yer: Samsun
      Satış ve Uygulamacı Bayi: Zengin İzolasyon
      Malzeme Miktarı: 6000 m2 
      Kullanılan Ürün: Ravaber 150 /6 Taşyünü
 
 
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31