Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

Projelerin Çözüm Ortağı Ravaber Taşyünü

Dünyanın ikinci büyük tütün şirketi olan British American Tobacco (BAT) Samsun Fabrikası’nın çatı yalıtımında Ravaber Taşyünü’nü tercih edildi.
 
Samsun 19 Mayıs ilçesinde yer alan, British American Tobacco Samsun Fabrikası yaklaşık 520 dönümlük arazi üzerine kuruludur.
Projeye Mardav Bayisi Zengin İzolasyon tarafından Ravaber Taşyünü 150/6 6000 m2 malzeme satış ve uygulaması yapıldı. 
Ravaber Taşyünü, Binaların çatılarında, bölme duvarlarında,dış cephe yalıtımlarında; ısı, ses, rutubet yalıtımı ve yangın güvenliği gerektiren her yerde üstün yalıtım özelliğine sahiptir.
Taşyünü elyafları sayesinde ses, gürültü gibi olumsuz dış etkenleri bertaraf ettiği için, huzurlu bir ortam imkânı sunmaktadır. Doğal ham maddeden imal edilmiş, ekolojik ve çevre dostu bir üründür. 
 
 
      Proje Adı: British American Tobacco Fabrikası.
      Yer: Samsun
      Satış ve Uygulamacı Bayi: Zengin İzolasyon
      Malzeme Miktarı: 6000 m2 
      Kullanılan Ürün: Ravaber 150 /6 Taşyünü
 
 
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36