Sanal Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu, 1-4 Haziran VENCO Yeni Zelanda’da Okulların Hava Kalitesini Yükseltiyor Mekanik Uygulamaların Dijital Dünyadaki Geleceği Paneli Gerçekleşti Masdaf, Müşteri Odaklı Satış Sonrası Hizmet Anlayışıyla Farklılık Yaratıyor İSKİ VE GRUNDFOS HER BİR DAMLAYI KURTARMAK İÇİN GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ ALDAĞ İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU: ‘’Ofislere dönüş kademeli olmalı.’’ İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Pazarlama Direktörlüğü’ne Bilgi Akkaya getirildi Alarko Carrier Webinarları Devam Ediyor TTMD, Sempozyum Basın Toplantısı Düzenledi Mimsan’ın Kat Kaloriferli Kazan Teknolojileri, Isıtmada %30 Tasarruf Sağlıyor Sanal TTMD XIV. Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu Pandemi ortamında merkezi iklimlendirme cihazları ve havalandırma sistemlerinin kullanımı GoodWe SDT G2 Serisi İnvertörler - Güç ve Tasarrufunuzu En Üst Düzeye Çıkarın Termo Teknik önlem aldı, faaliyetine devam etti ENERJİDE BAĞIMSIZLIK YOLU RÜZGAR ENERJİSİNDEN GEÇİYOR

Vaillant güvencesi ve rahatlığı

Vaillant güvencesi ve rahatlığı “Kombim Vaillant, Kafam Rahat” reklam serisinde bir arada
 
Vaillant Türkiye, yeni reklam filmi ile yeni sezona iddialı giriyor. Markanın tüketiciye sunduğu tasarruf, uzun ömürlülük ve dayanıklılığın sağladığı güven duygusuna yeni reklam filminde bir kez daha vurgu yapan Vaillant, tüketicilerine “Kombim Vaillant, Kafam Rahat” diye sesleniyor. 
 
İklimlendirme sektörünün önde gelen markalarından Vaillant Türkiye’nin “Kombim Vaillant, Kafam Rahat” temalı yeni reklam filmi yayımlanmaya başladı. Friday Reklam Ajansı imzası taşıyan reklam filminde Vaillant’ı tercih eden tüketicilerin yaşadığı iç rahatlığı ve huzurun altı çiziliyor. 
 
Vaillant’ın üstün teknolojisiyle evlere taşıdığı tasarruf, uzun ömürlülük, dayanıklılık ve beraberinde gelen güven duygusu reklam filminde, mutlu paylaşım anlarıyla ekrana yansıyor. Birlikte hoşça vakit geçiren aile bireyleri, mutlu bir şekilde banyo yapan çocuk, huzurla yoga yapan anne ve kızın iç ısıtan görüntüleri ile Vaillant, tüketicisinin evinde yaşadığı rahatlık ve konforu “Kombim Vaillant, Kafam Rahat” jingle’ı ile ekranlara taşınıyor. 
 
Yeni sezona güçlü bir giriş yaptıklarını belirten Vaillant Türkiye Pazarlama Direktörü Hazım Bumin, “Yeni reklam filmimiz tüketicinin kombi kullanımında hassasiyet gösterdiği tüm unsurların Vaillant tarafından karşılandığına dikkat çekiyor. Markamızın imajı ile birebir örtüştüğünü düşündüğümüz “Kombim Vaillant, Kafam Rahat” jingle’ı ile pazardaki marka bilinirliğimizi daha da artırmayı hedefliyoruz” diye konuştu. 
 
Reklam filmi Ekim ayı boyunca televizyon, radyo ve dijital kanallar olmak üzere 3 ana mecrada yer alacak. Reklam kampanyasının “Kombim Vaillant, Kafam Rahat” jingle’ı sezon sonuna kadar 38 adet radyo kanalında Drive Time’da yoğun tekrar ile yayınlanacak.
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31