İZODER, 2019’un beşinci ‘Yalıtım Semineri’ni Gaziantep’te düzenliyor BAYMAK'IN SİRKÜLASYON POMPALARI: EVOSTA-EVOPLUS E.C.A. CALORA PREMIX KOMBİ İLE TASARRUF ZAMANI RESA REZİSTANS "DEFROST ISITICI" YANMAYA KARŞI DAYANIKLI, PP BAZLI SILENTA EXTREME ALDAĞ A.Ş. KLİMA SANTRALLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI 120 yıldır Vaillant logosunda yer alan Vaillant Tavşanı Brand Week Istanbul ikon yürüyüşüne katıldı ATIK BUHARDAN ISI GERİ KAZANIM UYGULAMALARI PRYSMIAN KABLO TARİHİN SIFIR NOKTASI GÖBEKLİTEPE’YE HAYAT VERİYOR PROJELERDE PA-FLEX KAUÇUK TERCİH EDİLİYOR ACREFINE ÜRÜNLERİ PPP ŞEHİR HASTANELERİ’NDE AKKUYU NÜKLEER GÜÇ SANTRALİ ‘NDE AFS ESNEK HAVA KANALLARI TERCİH EDİLDİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ YENİ KÜTÜPHANE BİNASININ HAVALANDIRMASINI ALDAĞ YAPACAK AIRONN ŞEHİR HASTANELERİ REFERANSLARINA TEKİRDAĞ’I DA EKLEDİ BATMAN EĞİTİM&ARAŞTIRMA KADIN DOĞUM&ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİNDE ÜNTES ÜRÜNLERİ

Vaillant güvencesi ve rahatlığı

Vaillant güvencesi ve rahatlığı “Kombim Vaillant, Kafam Rahat” reklam serisinde bir arada
 
Vaillant Türkiye, yeni reklam filmi ile yeni sezona iddialı giriyor. Markanın tüketiciye sunduğu tasarruf, uzun ömürlülük ve dayanıklılığın sağladığı güven duygusuna yeni reklam filminde bir kez daha vurgu yapan Vaillant, tüketicilerine “Kombim Vaillant, Kafam Rahat” diye sesleniyor. 
 
İklimlendirme sektörünün önde gelen markalarından Vaillant Türkiye’nin “Kombim Vaillant, Kafam Rahat” temalı yeni reklam filmi yayımlanmaya başladı. Friday Reklam Ajansı imzası taşıyan reklam filminde Vaillant’ı tercih eden tüketicilerin yaşadığı iç rahatlığı ve huzurun altı çiziliyor. 
 
Vaillant’ın üstün teknolojisiyle evlere taşıdığı tasarruf, uzun ömürlülük, dayanıklılık ve beraberinde gelen güven duygusu reklam filminde, mutlu paylaşım anlarıyla ekrana yansıyor. Birlikte hoşça vakit geçiren aile bireyleri, mutlu bir şekilde banyo yapan çocuk, huzurla yoga yapan anne ve kızın iç ısıtan görüntüleri ile Vaillant, tüketicisinin evinde yaşadığı rahatlık ve konforu “Kombim Vaillant, Kafam Rahat” jingle’ı ile ekranlara taşınıyor. 
 
Yeni sezona güçlü bir giriş yaptıklarını belirten Vaillant Türkiye Pazarlama Direktörü Hazım Bumin, “Yeni reklam filmimiz tüketicinin kombi kullanımında hassasiyet gösterdiği tüm unsurların Vaillant tarafından karşılandığına dikkat çekiyor. Markamızın imajı ile birebir örtüştüğünü düşündüğümüz “Kombim Vaillant, Kafam Rahat” jingle’ı ile pazardaki marka bilinirliğimizi daha da artırmayı hedefliyoruz” diye konuştu. 
 
Reklam filmi Ekim ayı boyunca televizyon, radyo ve dijital kanallar olmak üzere 3 ana mecrada yer alacak. Reklam kampanyasının “Kombim Vaillant, Kafam Rahat” jingle’ı sezon sonuna kadar 38 adet radyo kanalında Drive Time’da yoğun tekrar ile yayınlanacak.
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

aiolos-2