Sanal Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu, 1-4 Haziran VENCO Yeni Zelanda’da Okulların Hava Kalitesini Yükseltiyor Mekanik Uygulamaların Dijital Dünyadaki Geleceği Paneli Gerçekleşti Masdaf, Müşteri Odaklı Satış Sonrası Hizmet Anlayışıyla Farklılık Yaratıyor İSKİ VE GRUNDFOS HER BİR DAMLAYI KURTARMAK İÇİN GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ ALDAĞ İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU: ‘’Ofislere dönüş kademeli olmalı.’’ İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Pazarlama Direktörlüğü’ne Bilgi Akkaya getirildi Alarko Carrier Webinarları Devam Ediyor TTMD, Sempozyum Basın Toplantısı Düzenledi Mimsan’ın Kat Kaloriferli Kazan Teknolojileri, Isıtmada %30 Tasarruf Sağlıyor Sanal TTMD XIV. Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu Pandemi ortamında merkezi iklimlendirme cihazları ve havalandırma sistemlerinin kullanımı GoodWe SDT G2 Serisi İnvertörler - Güç ve Tasarrufunuzu En Üst Düzeye Çıkarın Termo Teknik önlem aldı, faaliyetine devam etti ENERJİDE BAĞIMSIZLIK YOLU RÜZGAR ENERJİSİNDEN GEÇİYOR

FRİTERM MÜZİK KULÜBÜ GELENEKSEL KONSER ETKİNLİĞİ

Friterm Müzik Kulübü'nün her yıl geleneksel olarak düzenlediği konser etkinliği, bu yıl Şef Murat Büyükkaya yönetiminde Özlem Sürek'in sunumuyla 9 Kasım tarihinde gerçekleşecek.

Solo ve koro eserlerin yer alacağı ve süpriz konuk sanatçı konseri ile renklenecek konser etkinliği 5. kez gerçekleşecek. Konser etkinliği Tuzla Belediyesi Nikah Sarayı & Kültür Merkezi'nde saat 17:30'da başlayacak.

Adsız

 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31