Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

PA-FLEX MARKA PAZARINI PROJELERLE GENİŞLETİYOR

Pa-Flex markası her geçen gün sektörün tercih edilen markaları arasındaki yerini sağlamlaştırmakta. Geçtiğimiz günlerde Kauçuk levha ürünü ile katkıda bulunulan TEM Point, 75 bin m2 alan üzerinde hayata geçiriliyor. Sultangazi TEM otoyolu üzerinde 5 Konut, 2 Rezidans, 1 AVM bloğu olmak üzere toplam 8 blok halinde yükselen ‘TEM Point’; 468 konut, 444 Rezidans ve alışveriş merkezi olmak üzere karma bir proje olarak yükseliyor. Ortak mahal ve otopark havalandırma kanalları TSE onaylı, şartname değerlerine sahip ve yüksek dayanımlı Pa-Flex marka kauçuk levhalar ile izole edildi.

Katkıda bulunulan diğer iki önemli proje de restorasyonu tamamlanan Artvin Hopa Devlet Hastanesi ve İstanbul Florya’da bulunan Aydın Üniversitesi. Hastane havalandırma  izalosyanlarında kauçuk levha ürünleri tercih edilirken Aydın Üniversitesi Florya Kampüsü’nde ısıtma-sogutma boruları yalıtımlarında boru ve yardımcı ürünlerle yerini aldı. Pa-Flex, genişleyen yurtiçi ve yurtdışı bayi ağıyla ve uzun vadeli pazarlama faaliyetleriyle, yerli sermaye ile kurulmuş bir marka olarak özellikle yurtdışında olmak üzere daha fazla proje ve alanda yer alma çalışmalarına devam ediyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36