Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI HAVALANDIRMA GÜVENLİĞİNİ ALDAĞ A.Ş. S.S.H. SAĞLIYOR

Türkiye’nin en büyük ikinci ve ilk “Engelsiz Havalimanı” olan, “Yeşil Havalimanı” sertifikalı Sabiha Gökçen Havalimanı, mekanik havalandırma sisteminin sağlıklı işletimi için, ALDAĞ A:Ş. ile 2020 yılı sonuna kadar geçerli olacak Bakım Sözleşmesi imzaladı.

26 milyon euro maliyet tutarına sahip olan Yeni İç Hatlar Terminal Ek Binası ile birlikte, yıllık yolcu kapasitesi 33 milyondan 41 milyona ulaşan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, ikinci pistinin tamamlanmasıyla birlikte bu kapasitesini 63 milyona çıkaracak.

2009 yılı itibarıyla, artarda 7 yıl boyunca yolcu rakamlarında Avrupa’nın en hızlı büyüyen havalimanı olan Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, geçen yıl elde ettiği yüzde 82.3 zamanında kalkış oranıyla dünyada 8’inci sırada yer alan ve ilk 10’a giren tek Türk havalimanı oldu.

Günde 100 binin üzerinde yolcu sirkülasyonu olan Sabiha Gökçen Havalimanı’nın havalandırma sisteminin; sağlıklı iç hava kalitesini sağlayacak ve işletme ekonomisini gözetecek şekilde kesintisiz hizmet verebilmesi için ALDAĞ A.Ş. ile düzenli bakım anlaşması imzaladı. Konuya ilişkin ALDAĞ A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürü İbrahim Mahmutoğlu, şunları söylüyor: “Klima santrallerinin sıcaklık ve nem oranlarının kontrol altında tutulması, iç ortama verilen havanın toz ve partiküllerden arındırılmış olması, 24 saat kesintisiz konfor ve hijyen koşullarının sağlanması için konunun uzmanı olan teknik bir ekip tarafından yapılacak düzenli bakım, büyük önem taşıyor. Sabiha Gökçen Uluslararası Hava Limanı gibi kesintisiz hizmet veren, üstelik ülkemizin yurtdışına açılan, ülke imajımızı yakından etkileyen böylesi önemli bir yapı için yüksek teknik donanıma sahip güçlü bir ekip oluşturduk. Püskürtme nozülleri, şamandıra vanası, sirkülasyon pompası ve motoru, süzgeci gibi tüm komponentleri ile birlikte nemlendirme sistemi, filtreler, serpantinler, karkas gövde yapısı gibi klima santrali bileşenlerinin tümü, ekibimiz tarafından periyodik olarak detaylı test ve kontrollerden geçirilecek. Kirlilik, sızıntı, gürültü kontrolleri doğrultusunda, klima santrallerinin ilk devreye alındığı ideal koşullarda çalışmaya devam etmesi sağlanacak. ALDAĞ A.Ş., teknoloji geliştiren üretici bir kuruluş olduğu için, klima santralleri konusunda engin bir know-how’a sahiptir. Bu birikimi ile kurum içi teknik eğitim alt yapısı da son derece güçlüdür. Dolayısıyla ALDAĞ A.Ş.’nin servis ve bakım konusunda hizmet veren kadrosu da katma değeri yüksek olan yapıların ilk tercihi olmaktadır.”

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36