İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Pazarlama Direktörlüğü’ne Bilgi Akkaya getirildi Alarko Carrier Webinarları Devam Ediyor TTMD, Sempozyum Basın Toplantısı Düzenledi Mimsan’ın Kat Kaloriferli Kazan Teknolojileri, Isıtmada %30 Tasarruf Sağlıyor Sanal TTMD XIV. Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu Pandemi ortamında merkezi iklimlendirme cihazları ve havalandırma sistemlerinin kullanımı GoodWe SDT G2 Serisi İnvertörler - Güç ve Tasarrufunuzu En Üst Düzeye Çıkarın Termo Teknik önlem aldı, faaliyetine devam etti ENERJİDE BAĞIMSIZLIK YOLU RÜZGAR ENERJİSİNDEN GEÇİYOR HİJYENİK KLİMA SANTRALLERİNDE KULLANILAN BATARYALAR Buderus’tan Avantajlı Kombi Bakım Kampanyası BORUSAN MANNESMANN KOVİD-19’U TEKNOLOJİYLE HACKLİYOR YAZIN ENERJİ SAVURGANLIĞININ ÖNÜNE GEÇMEK YALITIMLA MÜMKÜN İHTİYACINIZIN TAM KARŞILIĞI: ETNA PAKET TİP KONUTSAL HİDROFOR ÇÖZÜMLERİ MASDAF’IN UKMS SERİSİ POMPALARI, BİYOLOJİK HAYATI VE İNSAN SAĞLIĞINI KORUYOR

ÜNTES VRF ÇÖZÜM ORTAKLARI İLE HISENSE-HITACHI FABRİKASINI ZİYARET ETTİ

Üntes VRF çözüm ortakları ve birlikte önemli projeleri imza attığı yapı firmalarıyla Hisense-Hitachi fabrikasını ziyaret etti.

 

Qingdao Hisense-Hitachi Airconditioning fabrikasına yapılan ziyaret; en prestijli Hisense projelerine beraber imza attığımız çözüm ortaklarımızdan Proje İstanbul, Adalet Bakanlığının en önemli projelerinde bizi tercih eden Metro Mühendislik, ARL Taahhüt, Resa Yapı ve İstanbul’un marka yapılarından Burç İstanbul’da Hisense’i tercih eden MHM Yapının katılımıyla 22-29 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirildi. 

 

Üntes VRF Klima Sistemleri A.Ş. Gn. Md. Yalım Atalay, Hisense Hitachi Air-Conditioning Marketing Co. Ltd. Doğu Avrupa Gn. Md. Shane Dong, Satış Müdürü Forrest Wang ve İş Geliştirme Yöneticisi Nilay Doğan’ın organize ettiği gezide, fabrika üretim teknolojileri, test sistemleri ve kalite kontrol yönetimiyle ilgili ayrıntılı bilgi verildi. Yıllık 1,5 milyon kutu VRF cihaz üretimi yapan 2 fabrika gezildikten sonra Aralık 2019’da faaliyete geçerek üretim kapasitesini yıllık 3 milyon kutuya çıkartacak 3. fabrika hakkında bilgiler verildi. 

 

Ziyaretin ikinci bölümünde, Hisense teknolojisinin arka planında dünya teknoloji liderliği için çalışan 5500 mühendisin bulunduğu HISENSE ARGE KAMPÜSÜ ziyaret edildi. ARGE merkezinin diğer bir görevi ise dünya genelindeki diğer Hisense ARGE merkezlerine kalifiye mühendis yetiştirmesi açısından da etkileyiciydi.

Referans proje ziyareti ile 40C sıcaklık ve %85  nem oranında Hisense dış ünitelerin nasıl sessiz ve etkili soğutma yaptığı kontrol edildi. Seyahatimiz kültürel ve tarihi geziler ile renklendirilirken Çin kültürünü öğrenme imkanı elde edildi.  

 

Hisense ürünlerinin kalitesi ve güvenilirliğinin en doğru biçimde gözlemlenmesi açısından bu tarz gezilerin önemli olduğunu vurguluyan Nilay Doğan fabrika ve ARGE ziyareti organizasyonlarının devam edeceğini belirtti. Sektörümüzde bir ilk olan Hisense Türkiye Cup  futbol organizasyonunun bu yıl ikincisinin gerçekleştirileceğini, geleneksel olarak da devam etmesini arzuladıklarını, bu sene organizasyon kapsamında Bursa, Edirne, İstanbul, İzmir ve Ankara’da kupa maçlarının yapılacağını belirtti. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31