Ar-Ge 250 açıklandı: Zirvede yine ASELSAN var ENERJİSA ENERJİ’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ İzocam bölgenin önemli enerji projelerine ürün ve yalıtım danışmanlık hizmeti sunuyor Siemens Energy 2020’de faaliyetlerine başlıyor İmbat, Yeniliklere ve Teknolojiye Açtığı Pencerelerle ISK-Sodex 2019’da İlgi Topladı SOSİAD, “Avrupa ve Türkiye’de Florlu Sera Gazlarına İlişkin Yönetmelik Uygulamaları Semineri” Düzenledi Baymak Güneş Kolektörleri Projelerin Çözüm Ortağı Ravaber Taşyünü Shell & Turcas enerjisini güneşten alan istasyon sayısını 3’e çıkardı Premix yoğuşmalı kombi hem çevreci hem de çok tasarruflu MİMSAN, Isınmada %35 Enerji Tasarrufu Sağlayacak Yoğuşmalı Kazan Teknolojilerini Tanıttı Türkiye’nin en büyük lisanslı güneş enerjisi santrali Cıngıllı GES üretime başladı PA-FLEX KAUÇUK, ISK-SODEX 2019 FUARI'NDAKİ STANDINDA ZİYARETÇİLERİNİ AĞIRLADI Vaillant güvencesi ve rahatlığı ATILMASI GEREKEN ADIMLARIN YILLIK BÜYÜMEYE KATKISI 10 GW

ÜNTES VRF ÇÖZÜM ORTAKLARI İLE HISENSE-HITACHI FABRİKASINI ZİYARET ETTİ

Üntes VRF çözüm ortakları ve birlikte önemli projeleri imza attığı yapı firmalarıyla Hisense-Hitachi fabrikasını ziyaret etti.

 

Qingdao Hisense-Hitachi Airconditioning fabrikasına yapılan ziyaret; en prestijli Hisense projelerine beraber imza attığımız çözüm ortaklarımızdan Proje İstanbul, Adalet Bakanlığının en önemli projelerinde bizi tercih eden Metro Mühendislik, ARL Taahhüt, Resa Yapı ve İstanbul’un marka yapılarından Burç İstanbul’da Hisense’i tercih eden MHM Yapının katılımıyla 22-29 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirildi. 

 

Üntes VRF Klima Sistemleri A.Ş. Gn. Md. Yalım Atalay, Hisense Hitachi Air-Conditioning Marketing Co. Ltd. Doğu Avrupa Gn. Md. Shane Dong, Satış Müdürü Forrest Wang ve İş Geliştirme Yöneticisi Nilay Doğan’ın organize ettiği gezide, fabrika üretim teknolojileri, test sistemleri ve kalite kontrol yönetimiyle ilgili ayrıntılı bilgi verildi. Yıllık 1,5 milyon kutu VRF cihaz üretimi yapan 2 fabrika gezildikten sonra Aralık 2019’da faaliyete geçerek üretim kapasitesini yıllık 3 milyon kutuya çıkartacak 3. fabrika hakkında bilgiler verildi. 

 

Ziyaretin ikinci bölümünde, Hisense teknolojisinin arka planında dünya teknoloji liderliği için çalışan 5500 mühendisin bulunduğu HISENSE ARGE KAMPÜSÜ ziyaret edildi. ARGE merkezinin diğer bir görevi ise dünya genelindeki diğer Hisense ARGE merkezlerine kalifiye mühendis yetiştirmesi açısından da etkileyiciydi.

Referans proje ziyareti ile 40C sıcaklık ve %85  nem oranında Hisense dış ünitelerin nasıl sessiz ve etkili soğutma yaptığı kontrol edildi. Seyahatimiz kültürel ve tarihi geziler ile renklendirilirken Çin kültürünü öğrenme imkanı elde edildi.  

 

Hisense ürünlerinin kalitesi ve güvenilirliğinin en doğru biçimde gözlemlenmesi açısından bu tarz gezilerin önemli olduğunu vurguluyan Nilay Doğan fabrika ve ARGE ziyareti organizasyonlarının devam edeceğini belirtti. Sektörümüzde bir ilk olan Hisense Türkiye Cup  futbol organizasyonunun bu yıl ikincisinin gerçekleştirileceğini, geleneksel olarak da devam etmesini arzuladıklarını, bu sene organizasyon kapsamında Bursa, Edirne, İstanbul, İzmir ve Ankara’da kupa maçlarının yapılacağını belirtti. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

aiolos-2