Ar-Ge 250 açıklandı: Zirvede yine ASELSAN var ENERJİSA ENERJİ’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ İzocam bölgenin önemli enerji projelerine ürün ve yalıtım danışmanlık hizmeti sunuyor Siemens Energy 2020’de faaliyetlerine başlıyor İmbat, Yeniliklere ve Teknolojiye Açtığı Pencerelerle ISK-Sodex 2019’da İlgi Topladı SOSİAD, “Avrupa ve Türkiye’de Florlu Sera Gazlarına İlişkin Yönetmelik Uygulamaları Semineri” Düzenledi Baymak Güneş Kolektörleri Projelerin Çözüm Ortağı Ravaber Taşyünü Shell & Turcas enerjisini güneşten alan istasyon sayısını 3’e çıkardı Premix yoğuşmalı kombi hem çevreci hem de çok tasarruflu MİMSAN, Isınmada %35 Enerji Tasarrufu Sağlayacak Yoğuşmalı Kazan Teknolojilerini Tanıttı Türkiye’nin en büyük lisanslı güneş enerjisi santrali Cıngıllı GES üretime başladı PA-FLEX KAUÇUK, ISK-SODEX 2019 FUARI'NDAKİ STANDINDA ZİYARETÇİLERİNİ AĞIRLADI Vaillant güvencesi ve rahatlığı ATILMASI GEREKEN ADIMLARIN YILLIK BÜYÜMEYE KATKISI 10 GW

TÜRKİYE’NİN ERP UYUMLU KOMBİSİ TERMO TEKNİK LOGIC PREMIX

TÜRKİYE’NİN ERP UYUMLU KOMBİSİ TERMO TEKNİK LOGIC PREMIX YOĞUŞMALI KOMBİ, 5 YIL GARANTİLİ

 

Sınıfının en yüksek enerji verimliliğine ve en kompakt boyutlarına sahip kombisi olarak adlandırılan ve ErP yönetmeliğini tam olarak karşılayan LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi, 31 Aralık 2019 tarihine kadar kombilerini açtıranlara 5 yıl garanti hediye ediyor.

 

İngiliz iş dünyasının prestijli “Kraliçe Ödülü-The Queen’s Award” sahibi olan ve İngiltere’de IDEAL Boilers üretim tesislerinde 6 Sigma kalitesiyle üretilen LOGIC Yoğuşmalı Premix Kombi’nin 31 Aralık  tarihine kadar ilk çalıştırmasını tamamlayan LOGIC sahipleri, 2 yıllık standart garanti süresine ek olarak, +3 yıl bedelsiz garanti hakkından yararlanıyorlar. Satış ve servis desteği Termo Teknik tarafından sağlanan Türkiye’nin IDEAL kombisi LOGIC’in 26/35 ve 31/35 modelleri bulunuyor.  26/35,26 kW ısıtma, 35 kW sıcak su kapasitesi; 31/35 ise 31 kW ısıtma, 35 kW sıcak su kapasitesi anlamına geliyor. LOGIC Kombiler, 6 sigma ile sağlanan “hatasız üretim” özellikleri ile uzun yıllar arıza yapmadan verimli çalışıyor.

 

Benzersiz teknik değerler

 

LOGIC Kombi’yi benzersiz kılan  teknik özelliklerin bir kısmı şöyle sıralanıyor:

Yüksek sıcak su kapasitesi: Dakikada 20 LT sıcak su kapasitesi ile aynı anda iki muslukta kesintisiz sıcak su keyfi.

Maksimum enerji tasarrufu:  Kapasitenin yüzde 24’üne kadar düşerek, sadece ihtiyaç duyulduğu kadar yakıt harcama özelliği.

Yüksek verimli ve çevre dostu: Sınıfının en düşük atık gaz aralığında (NOx Sınıf *****); Yüzde 109’a varan verim sağlayan tasarım

Sessiz: Sadece bir kütüphanede ki hafif fısıltı düzeyinde, 33 dB  ses seviyesinde çalışma.

Dar alana montaj:  Sadece 39,5 cm genişliği ve 2,5 mm. montaj mesafesi ile mutfak gibi dar alanlarda bile kolay kurulum.

 

ErP standardında

Termo Teknik tarafından Türkiye’ye sunulan   LOGIC Yoğuşmalı Premix Kombi ErP (Energy Related Products - Enerji İlişkili Ürünler) yönetmeliğine uygun standartlara sahip bulunuyor. İngiltere’de bir milyon adetten fazla kullanıma sahip olan LOGIC Yoğuşmalı Kombi 2015 yılından beri ErP’ye uygun olarak üretiliyor.

 

ErP Yönetmeliği ile enerji tüketimi ve karbondioksit salınımının global bir çerçevede azaltılması amaçlanıyor. Yönetmelik ile  0 – 70 kW kapasite aralığındaki sıvı ve gaz yakıtlı cihaz ısıtma ürünlerinin   enerji verimliliklerini gösteren ürün etiketlerinin detaylı olarak hazırlanarak ürün ve/veya ambalaj üzerinde konumlandırılması ve bu ürünlerin NOx emisyonunun 56 mg/kWh’nın altında olması zorunlu hale geliyor. 

 

Termo Teknik, enerji verimliliğini artıran, tasarruf sağlayan ve ısıtma sistemlerini  daha çevreci hale getiren düzenlemeyi destekliyor.

 

Sevilerek kullanılıyor

LOGIC Kombi özellikle kış aylarının uzun ve sert geçtiği illerde sevilerek kullanılıyor. Herhangi ilave bir ekipmana ihtiyaç duymadan dakikada yaklaşık 20 litre sıcak su verebilen kompakt ölçülere sahip LOGIC Kombi ile çift banyolu büyük konutlarda dahi konfor sağlanabiliyor. Mutfakta ve iki banyoda aynı anda sorunsuz kullanıma yetecek kadar yüksek sıcak su kapasitesine sahip bulunuyor. 

 

Termo Teknik Karadeniz Bölge Bayi Cazgır A.Ş’nin gerçekleştirdiği başarılı çalışma ile LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi, 2017 yılında Sinop’un en çok satan yoğuşmalı kombi markası oldu.LOGIC Kombi’ye duyulan güven ve kombinin taşıdığı benzersiz özellikler  ile birleşerek etkili satış grafiği yakalandı.

 

Geniş servis ağı

Termo teknik, Türkiye’nin tamamında, 200’ün üzerinde bayi ve 500’ün üzerinde satış noktası ile tüketiciye ulaşıyor.Bayileri ile iletişime yüksek derecede önem veren Termo Teknik’in satış yönetmenleri ve şirket üst yöneticileri ailedengörülen iş ortakları ile yakın temas halinde çalışıyor. Böyle bir iletişim ve ticaret prensibini, güvenli ve sağlam bir büyümenin temel taşı olarak görülüyor. 

 

Termo Teknik’e ödeme yapacak bayilere, online tahsilat sistemi üzerinden kredi kartına 9 aya varan taksit kolaylığı sunuluyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

aiolos-2