İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Pazarlama Direktörlüğü’ne Bilgi Akkaya getirildi Alarko Carrier Webinarları Devam Ediyor TTMD, Sempozyum Basın Toplantısı Düzenledi Mimsan’ın Kat Kaloriferli Kazan Teknolojileri, Isıtmada %30 Tasarruf Sağlıyor Sanal TTMD XIV. Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu Pandemi ortamında merkezi iklimlendirme cihazları ve havalandırma sistemlerinin kullanımı GoodWe SDT G2 Serisi İnvertörler - Güç ve Tasarrufunuzu En Üst Düzeye Çıkarın Termo Teknik önlem aldı, faaliyetine devam etti ENERJİDE BAĞIMSIZLIK YOLU RÜZGAR ENERJİSİNDEN GEÇİYOR HİJYENİK KLİMA SANTRALLERİNDE KULLANILAN BATARYALAR Buderus’tan Avantajlı Kombi Bakım Kampanyası BORUSAN MANNESMANN KOVİD-19’U TEKNOLOJİYLE HACKLİYOR YAZIN ENERJİ SAVURGANLIĞININ ÖNÜNE GEÇMEK YALITIMLA MÜMKÜN İHTİYACINIZIN TAM KARŞILIĞI: ETNA PAKET TİP KONUTSAL HİDROFOR ÇÖZÜMLERİ MASDAF’IN UKMS SERİSİ POMPALARI, BİYOLOJİK HAYATI VE İNSAN SAĞLIĞINI KORUYOR

RAVABER, SODEX 2019 FUARINDA

Ravaber Yapı, 2-5 Ekim tarihlerinde düzenlenecek ISK-SODEX İSTANBUL 2019 fuarında ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor.
 
Ravago Bina Çözümleri iş kolu altında, başta ısı ve su yalıtımıolmak üzere farklı birçok başlık altında inşaat sektörüne yönelik ürünler üretip, markalar sunuyor.
 
Bu iş kolu altında mineral yün ürün grubunda, Kayseri’deki tesislerinde 56.000 m²’si kapalı, toplam 80.000 m² alan üzerine tesis edilmiş ileri teknoloji ekipmanları ile yıllık 120.000 ton taş yünü üretimi gerçekleştirmektedir. Sadece ülkemizin değil, bulunduğu coğrafyanın en büyük taş yünü üreticisi.
 
Ravaber Seramik Yünü teknik yalıtımda 1430°C sıcaklığa kadar ısı yalıtımı yapabilme özelliği sayesinde endüstriyel kullanımlarda enerji tasarrufu sağlamaktadır. Yüksek derece ısı yalıtım özelliğinin yanı sıra mükemmel ses ve yangın yalıtımı yapabilmektedir.
 
Tüm Mineral Yünleri tek bir çatı altında üretebilen Ravaber, yeni ürünü Ravaber Bio kullanım alanına göre -20 +400°C aralığında kullanılan, yüksek erime sıcaklığı sayesinde yangına karşı en üst dayanım olan A1 sınıfında yer alır.
 
Ravaber’in Mekanik Tesisat sektörüne yön veren ürün yelpazesi oldukça geniştir. Ürün grubunda yer alan Taşyünü, Seramik yünü ve Ravaber Bio (Cam Yünü) ürünleri ve kullanım alanları ile aşağıdaki gibidir;
Havalandırma Kanalı Isı ve Ses Yalıtımında, Boru Tesisatları Isı Yalıtımında, Endüstriyel Isı ve Ses Yalıtım Uygulamalarında, Havalandırma Kanalları, Klima Kanalları, Sıcak Su Tesisatlarında, Kazan Dairelerinde, Kızgın Tesisatları,  Duman Tahliye Kanalları, Yüksek Isıl Dayanım Gerektiren Tüm Isı Yalıtım Uygulamalarında, Endüstriyel fırın izolasyonu, Seramik - Cam endüstrisi, Demir çelik endüstrisi, Döküm endüstrisi, Çimento endüstrisi, Çelik kapı - Yangın kapısı gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
 
 
seramiky gorseltasy gorselcamy gorsel
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31