Ar-Ge 250 açıklandı: Zirvede yine ASELSAN var ENERJİSA ENERJİ’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ İzocam bölgenin önemli enerji projelerine ürün ve yalıtım danışmanlık hizmeti sunuyor Siemens Energy 2020’de faaliyetlerine başlıyor İmbat, Yeniliklere ve Teknolojiye Açtığı Pencerelerle ISK-Sodex 2019’da İlgi Topladı SOSİAD, “Avrupa ve Türkiye’de Florlu Sera Gazlarına İlişkin Yönetmelik Uygulamaları Semineri” Düzenledi Baymak Güneş Kolektörleri Projelerin Çözüm Ortağı Ravaber Taşyünü Shell & Turcas enerjisini güneşten alan istasyon sayısını 3’e çıkardı Premix yoğuşmalı kombi hem çevreci hem de çok tasarruflu MİMSAN, Isınmada %35 Enerji Tasarrufu Sağlayacak Yoğuşmalı Kazan Teknolojilerini Tanıttı Türkiye’nin en büyük lisanslı güneş enerjisi santrali Cıngıllı GES üretime başladı PA-FLEX KAUÇUK, ISK-SODEX 2019 FUARI'NDAKİ STANDINDA ZİYARETÇİLERİNİ AĞIRLADI Vaillant güvencesi ve rahatlığı ATILMASI GEREKEN ADIMLARIN YILLIK BÜYÜMEYE KATKISI 10 GW

RAVABER, SODEX 2019 FUARINDA

Ravaber Yapı, 2-5 Ekim tarihlerinde düzenlenecek ISK-SODEX İSTANBUL 2019 fuarında ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor.
 
Ravago Bina Çözümleri iş kolu altında, başta ısı ve su yalıtımıolmak üzere farklı birçok başlık altında inşaat sektörüne yönelik ürünler üretip, markalar sunuyor.
 
Bu iş kolu altında mineral yün ürün grubunda, Kayseri’deki tesislerinde 56.000 m²’si kapalı, toplam 80.000 m² alan üzerine tesis edilmiş ileri teknoloji ekipmanları ile yıllık 120.000 ton taş yünü üretimi gerçekleştirmektedir. Sadece ülkemizin değil, bulunduğu coğrafyanın en büyük taş yünü üreticisi.
 
Ravaber Seramik Yünü teknik yalıtımda 1430°C sıcaklığa kadar ısı yalıtımı yapabilme özelliği sayesinde endüstriyel kullanımlarda enerji tasarrufu sağlamaktadır. Yüksek derece ısı yalıtım özelliğinin yanı sıra mükemmel ses ve yangın yalıtımı yapabilmektedir.
 
Tüm Mineral Yünleri tek bir çatı altında üretebilen Ravaber, yeni ürünü Ravaber Bio kullanım alanına göre -20 +400°C aralığında kullanılan, yüksek erime sıcaklığı sayesinde yangına karşı en üst dayanım olan A1 sınıfında yer alır.
 
Ravaber’in Mekanik Tesisat sektörüne yön veren ürün yelpazesi oldukça geniştir. Ürün grubunda yer alan Taşyünü, Seramik yünü ve Ravaber Bio (Cam Yünü) ürünleri ve kullanım alanları ile aşağıdaki gibidir;
Havalandırma Kanalı Isı ve Ses Yalıtımında, Boru Tesisatları Isı Yalıtımında, Endüstriyel Isı ve Ses Yalıtım Uygulamalarında, Havalandırma Kanalları, Klima Kanalları, Sıcak Su Tesisatlarında, Kazan Dairelerinde, Kızgın Tesisatları,  Duman Tahliye Kanalları, Yüksek Isıl Dayanım Gerektiren Tüm Isı Yalıtım Uygulamalarında, Endüstriyel fırın izolasyonu, Seramik - Cam endüstrisi, Demir çelik endüstrisi, Döküm endüstrisi, Çimento endüstrisi, Çelik kapı - Yangın kapısı gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
 
 
seramiky gorseltasy gorselcamy gorsel
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

aiolos-2