Ar-Ge 250 açıklandı: Zirvede yine ASELSAN var ENERJİSA ENERJİ’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ İzocam bölgenin önemli enerji projelerine ürün ve yalıtım danışmanlık hizmeti sunuyor Siemens Energy 2020’de faaliyetlerine başlıyor İmbat, Yeniliklere ve Teknolojiye Açtığı Pencerelerle ISK-Sodex 2019’da İlgi Topladı SOSİAD, “Avrupa ve Türkiye’de Florlu Sera Gazlarına İlişkin Yönetmelik Uygulamaları Semineri” Düzenledi Baymak Güneş Kolektörleri Projelerin Çözüm Ortağı Ravaber Taşyünü Shell & Turcas enerjisini güneşten alan istasyon sayısını 3’e çıkardı Premix yoğuşmalı kombi hem çevreci hem de çok tasarruflu MİMSAN, Isınmada %35 Enerji Tasarrufu Sağlayacak Yoğuşmalı Kazan Teknolojilerini Tanıttı Türkiye’nin en büyük lisanslı güneş enerjisi santrali Cıngıllı GES üretime başladı PA-FLEX KAUÇUK, ISK-SODEX 2019 FUARI'NDAKİ STANDINDA ZİYARETÇİLERİNİ AĞIRLADI Vaillant güvencesi ve rahatlığı ATILMASI GEREKEN ADIMLARIN YILLIK BÜYÜMEYE KATKISI 10 GW

E.C.A. yeni ürünleriyle ISK-SODEX Fuarı’nda

Sektörde E.C.A. markalı ürünleriyle faaliyet gösteren Emas Makina,  iklimlendirme sektörünün tüm bileşenlerini bir araya getiren ISK-SODEX Fuarı’na yeni ürünleriyle damga vurmaya hazırlanıyor. Fuar kapsamında E.C.A., Ar-Ge mühendisleri tarafından geliştirilen çevreci ve sürdürülebilir ürünlerini sektör profesyonellerine tanıtacak. 
 
Elginkan Topluluğu çatısı altında 30 yılı aşkın süredir iklimlendirme sektörünün en güçlü markalarından biri olarak faaliyetlerini sürdüren E.C.A., 2-5 Ekim 2019 tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilerine açmaya hazırlanan ISK-SODEX Fuarı’nda yeni ürünleriyle yer almaya hazırlanıyor. 
Fuar kapsamında E.C.A., Calora Premix Kombi, 2020 yılında pazara sunacağı Confeo Premix Kombi, Phoneix Şofben, Felis Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan, Elektronik Dijital Termostatik Vana, Helios Radyatör ve radyatörü adeta bir oyun öğesine dönüştüren Magnet Radyatör gibi yeni ürünlerini ilk kez sektör temsilcileriyle buluşturacak. Türkiye’nin Avrupa’daki beşinci büyük pazar olması açısından sektör için büyük önem taşıyan ISK-SODEX Fuarı’na uzun yıllardır katılım gösteren E.C.A., 7.salonda bulunan 418 m2’lik standında ziyaretçilerini ağırlayacak.
 
Yüzde 100 yerli sermaye ile üretilen Felis Kazanlar 
E.C.A., çevre dostu ve düşük emisyon değerleriyle Avrupa ErP normlarını sağlayan Felis duvar tipi yoğuşmalı kazanlarını bu yıl ilk kez Sodex Fuar standında tanıtacak. Entegre baca klapesi sayesinde baca maliyeti uygunluğuyla göze çarpan Felis,  16 kazana kadar kaskad yapabilme imkanıyla yüksek kapasitelere cevap verebiliyor. E.C.A.’nın Ar-Ge mühendisleri tarafından geliştirilen Felis kazanlar, yüzde 19’a varan modülasyon oranı sayesinde, ihtiyaç yoğunluğuna göre gaz tüketim oranını ayarlayarak mevsim geçişlerinde de büyük tasarruf sağlamasıyla öne çıkıyor. Felis kazanlar, Türkçe menülü geniş LCD ekranlı kontrol paneli üzerinden saatlik, günlük, aylık programlama yapabilme, hata parametrelerini görebilme ve farklı sıcaklık devrelerini kontrol imkanı sunuyor. E.C.A. standında duvar tipi yoğuşmalı kazanlara ek olarak daha düşük kapasiteye sahip olan ve ekim ayı sonunda pazara sunulacak olan Felis 50, ilk kez fuar kapsamında görücüye çıkarılacak. Felis 50 sayesinde düşük kapasiteli kazan ihtiyaçlarına optimum çözüm sağlanabilecek. 
 
Calora Premix KombiUzayıp giden faturalara tasarruflu çözüm: E.C.A. Calora Premix Kombi
E.C.A.’nın yeni kombisi Calora Premix; ErP yönetmenliğine uygun, A enerji verimlilik sınıfıyla kullanıcısına yüksek tasarruf sağlarken, küçük boyutlarıyla çok az yer kaplıyor. Gaz emisyon değerleriyle çevre dostu bir ürün olmasıyla sürdürülebilir dünyaya da katkı sağlayan Calora Premix, bakım hatırlatıcı fonksiyonu ve ergonomik kontrol paneliyle kullanıcısına konforlu bir deneyim sunuyor. Ayrıca akıllı oda termostatı ile uzaktan kontrole de imkan sunan ürün, yeni nesil teknolojisiyle beğeni kazanıyor. Calora Premix kombi E.C.A.’nın Sodex Fuar standında yeni ürünler arasında yer almaya hazırlanıyor. 
 
Dokunmatik cam ekranıyla göz dolduran Confeo Premix Kombi
2020 yılında pazara sunulacak olan E.C.A. Confeo Premix kombi dokunmatik cam ekranıyla şıklık ve kullanım kolaylığı sunan üst segment bir ürün olarak göze çarpıyor. Farklı kapasite seçeneğinin yanı sıra yıllık bakım hatırlatma özelliğine sahip olan Confeo Premix kombi, hata durumunda sesli uyarı sistemiyle oluşabilecek kazaların da önüne geçiyor. 
 
Düşük emisyonlu çevre dostu Şofben Phoenix
2019 sonu itibariyle piyasada boy gösterecek olan düşük emisyonlu lowNOx şofben Phoenix, LED ekranı sayesinde kullanıcılarına kullanım kolaylığı sağlıyor. Phoenix şofben modülasyonlu fanı sayesinde sessiz çalışma özelliği ile fark yaratıyor. 
 
Emas Makina’nın ISK-SODEX Fuarı’nda yer alan 7. Salon, C02 no’lu standında sergilenen E.C.A. markalı diğer ürünler arasında; tüm E.C.A. kombiler, havlupanlar, duvar tipi, kaset tipi ve salon tipi klimalar, oda termostatları, boyler, şofben, panel, alüminyum ve pik döküm radyatörler, duvar tipi yoğuşmalı kazanlar, elektronik dijital termostatik vana ve doğalgaz sayaçları bulunuyor. E.C.A. markalı endüstriyel, doğalgaz, tesisat ve yangın valfleri ise ISK-SODEX Fuarı’nda 8. Salon B08 no’lu stantta ziyaretçileriyle buluşacak. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

aiolos-2