Türk İklimlendirme Sektörü Kenya’da 300 Firma ile Buluştu DÜNYANIN İLK KATLANABİLİR GÜNEŞ PANELİ ÇATISINI NORD HAREKET ETTİRİYOR PANASONIC’TEN YANGINA KARŞI AKILLI KORUMA SİSTEMLERİ İSİB,AQUATHERM MOSCOW 2020 FUARI’NDA INFO STAND’I KURDU BoschTermoteknoloji’den hayatı kolaylaştıran, dekoratif duvar tipi fanlar Limak “Daha İyi Bir Dünya İçin Söylemden Eyleme” Geçiyor İZMİR GÜNEŞ ENERJİSİ’NE KUCAK AÇTI Modern Sanayi Kompleksi TEM 34 İkitelli, Aironn’un Referansları Arasına Katıldı Danfoss Soğutma Danimarka’da TOSHIBA YENİ YÜKSEK KAPASİTELİ MİNİ SMMS-E MODEL VRF DIŞ ÜNİTELERİNİ PİYASAYA ÇIKARIYOR VAILLANT, ECOTEC INTRO İLE TASARRUFTA ÇITAYI YÜKSELTİYOR DOĞU İKLİMLENDİRME FOUR-HPGK ISI POMPALI ISI GERİ KAZANIM CİHAZI BOSCH, BAĞLANABİLİRLİĞİN YENİ ADI EASYCONTROL AKILLI ODA KUMANDASI CASTEL: DÜŞÜK GWP’Lİ SOĞUTUCULAR İÇİN GELECEĞE ÜRÜNLER VE ÇÖZÜMLER DAIKIN ÇEVRE VİZYONU 2050 VE DAIKIN’IN SOĞUTUCU AKIŞKAN POLİTİKASI

Geleneksel Boğaziçi Buluşması TTMD İstanbul Temsilciliği Ev Sahipliğinde Gerçekleşti

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği 2019-2020 etkinlik dönemine İstanbul Boğazı’nda merhaba dedi. TTMD İstanbul Temsilciliği Üye İlişkileri ve Sosyal Organizasyonlar Komisyonu tarafından düzenlenen Geleneksel Boğaziçi Buluşması 6 Eylül 2019 Cuma akşamı yapıldı. Üyelerin Kabataş ve Beylerbeyi sahillerinde alınmasıyla başlayıp, kokteyl ve akşam yemeği ile devam eden gecede TTMD İstanbul İl Temsilcisi Gülmetan Savaş kısa bir konuşma yaparak Geleneksel Buluşmaya katılan herkese ve sektörümüzün değerli temsilcileri Alp Pompa A.Ş., Giacomini Unival A.Ş., İnka Yapı Bağlantı Elemanları A.Ş. ve Norm Teknik A.Ş. firmalarına teşekkürlerini sundu. Gecede bir konuşma yapan TTMD Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Kemal Gani Bayraktar, ilk olarak Boğaziçi Buluşmasını geleneksel hale getiren İstanbul Temsilciliği’ne ve Üye İlişkileri ve Sosyal Organizasyonlar Komisyonuna teşekkür ettikten sonra şunları söyledi: “İstanbul Temsilciliği toplam üye sayımızın %45’ini temsil ediyor 2 bini aşkın üyemiz içinde... Bu dönem eğitim seminerleri ve sosyal etkinliklerle birlikte hem yıllık çalıştayımıza hem de uluslararası sempozyumumuza İstanbul Temsilciliğimiz ev sahipliği yapacak. Kasım ayında gerçekleştirilecek yıllık çalıştayımız Commissioning özelinde yapılacaktır. Tüm etkinliklerde katkı ve katılımlarınız önemlidir.  Derneğimiz REHVA’nın Yönetiminde yer aldı, bu 27 ülkede 130 bini aşkın meslektaşınızla birlikte çalışabilmeyi ifade eder. Süreçlerinizi geliştirmede TTMD her zaman sizlere yardımcı olmaya hazırdır. Kasım ayında Brüksel’de REHVA’nın bir zirvesi var tüm üyelerimize ücretsiz, portalımız aracılığıyla ilettiğimiz duyurudaki link aracılığıyla kayıt yaptırabilirsiniz.”

TÜYAK 2019 Sempozyumu hazırlıklarını yürüten üyemiz Prof. Dr. Abdurrahman Kılıç’a başarılar dileyen, REHVA yayınlarına sıfıra yakın enerjili binalar – nZEB konusunda kitap hazırlayan üyemiz Prof. Dr. Ahmet Arısoy’a teşekkür eden, ülkemizde Solar Decathlon’un gelişimine ve üyemiz Doç. Dr. Murat Çakan yönetiminde Fas’ta yarışmaya katılan genç meslektaşlarımıza       öncülük eden üyemiz Prof. Dr. Nilüfer Eğrican’a teşekkür ederek konuşmasına devam eden TTMD Başkanı, ilk olarak 13. Dönem TTMD İstanbul Temsilciliği görevini yürüten Sn. Görkem Kızıltan Ustalı’ya liderliği ve çalışmaları için teşekkür belgesi takdim etti. TTMD Geleneksel Boğaziçi Buluşması’nın gerçekleşmesini sağlamada katkılarını esirgemeyen Alp Pompa A.Ş., Giacomini Unival A.Ş., İnka Yapı Bağlantı Elemanları A.Ş. ve Norm Teknik A.Ş. firmalarına hem birer teşekkür belgesi hem de TEMA aracılığıyla Ege Ormanına adlarına dikilen ağaçların sertifikalarını takdim eden Dr. Bayraktar, Solar Decathlon’da çaba sarf eden genç meslektaşlarımıza da katkılarımızın iletileceğini belirtti.

Etkinliğin ilerleyen saatlerinde müzik eşliğinde hoşça vakit geçiren üyeler, gelecek dönem için başarı ve iyi dilek temennisinde bulundu.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Sodex Ankara-3