Danfoss, Soğutkan Haftası’nı kutladı RÜZGAR TÜRBİNLERİNİN KANAT BAKIMLARI İNSANSIZ HAVA ARAÇLARINA EMANET LİMAK ENERJİ, AŞURE GÜNÜ’NÜ MÜŞTERİLERİ İLE KARŞILADI BETA Kimya A.Ş.’den yangına dayanımlı köpük: APEL PF380 İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği / MCE ve BIE Fuarı Dört Mevsim İdeal İklimlendirme Baymak Isı Pompası 22. ISK-SODEX Istanbul Fuarına FORM İmzası İklimlendirmede Güney Afrika pazarı mercek altında PANASONIC LIFE SOLUTIONS TÜRKİYE “INNOVATION CORNER” AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ Bosch Türkiye ve Sabancı Üniversitesi’nden sanayide dijital dönüşüm için ortak proje YENİLENEBİLİR ENERJİDE SEKTÖR VE AKADEMİ İŞ BİRLİĞİ ODE KALİTEYE YATIRIM YAPTI, SU YALITIMINDA EPİKON DÖNEMİNİ BAŞLATTI BITZER, Almanya'daki genişletilmiş fabrikada üretilen ilk yeni kondenseri teslim etti Knauf Türkiye’de bayrak değişimi Siemens teknolojileri “ISK-SODEX” 2019 Fuarı’nda sergilenecek

Wilo Roadshow etkinliği tamamlandı

121 gün, 16.000 km, 16 il, 57 ilçe, 1622 nokta ziyareti…
Wilo Roadshow etkinliği tamamlandı
 
Pompa sistemleri sektörünün en büyük ve köklü markası Wilo, yeni ürün gamı Initial Line serisini tanıtmak amacıyla “Daima yanınızda” sloganıyla çıktığı roadshow etkinliğini tamamladı. Roadshow kapsamında 121 gün boyunca 16 bin kilometre yol kat eden Wilo roadshow ekibi 16 il ve 57 ilçede pompa sektöründen temsilciler ve son kullanıcılarla bir araya geldi. 
 
Pompa sistemleri sektörünün lider markası Wilo, hizmet alanını genişleterek piyasaya sunduğu ürün gamı Initial Line serisini daha fazla kullanıcıya tanıtmak ve ulaştırmak için çıktığı roadshow etkinliğini tamamladı. “Daima yanınızda” sloganı ile 8 Nisan’da İstanbul’dan yola çıkan Wilo Roadshow ekibi 121 gün boyunca 16.000 km yol kat ederek 16 il 57 ilçe ve1622 noktada sektöründen temsilciler ve son kullanıcılarla buluştu. 
 
Wilo uzmanları gittikleri şehirlerde ve ilçelerde ev tipi su pompalarının bulunduğu Initial Line serisinin özelliklerini detaylarıyla aktarma fırsatı buldu. Initial Line serisinde yer alan 15 ürün hakkında detayı bilgi ve paylaşımlarda bulunan Wilo uzmanları, buluşmaların verimli geçtiğini belirterek önemli projelerin çözüm ortağı olmaya devam edeceklerinin altını çizdi.
 
Wilo ekibi 1622 noktada sektör paydaşları ile bir araya geldi
Wilo Türkiye’nin Tuzla Orhanlı’daki merkez binasından yola çıkan Wilo Roadshow ekibi İstanbul’dan başlayarak, İzmit, Bolu, Düzce, Ankara, Eskişehir, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Altınoluk, Akçay, Edremit, Ayvalık, Dikili, Foça, Manisa, İzmir, Kuşadası, Aydın, Didim, Milas, Bodrum, Datça, Marmaris, Dalaman, Fethiye, Kalkan, Kaş, Antalya, Alanya, Anamur, Silifke, Mersin ve Konya’nın da yer aldığı önemli il ve ilçelerde 1622 noktada sektör paydaşları ile bir araya gelme fırsatı buldu.
 
Initial Line pompa serisi ekonomik, dayanıklı, pratik ve yenilikçi olmasıyla sektör temsilcilerin tercihi oldu
Ev tipi kullanım için özel olarak tasarlanan Initial Line serisi, Wilo kalitesine ve güvencesine ulaşmayı herkes için kolaylaştırıyor. Yazlık evlerine, apartmanlarına, sitelerine ya da çiftliklerine ideal bir pompa arayan kullanıcılar, Wilo Initial Line serisindeki ürünlerden faydalanabiliyor. Ekonomik, dayanıklı, pratik ve yenilikçi özellikleriyle fark yaratan Wilo Initial Line ürünleri, enerji verimliliği de sağlıyor. 
Santrifüj pompalar, hidroforlar ile atık su ve drenaj pompalarından oluşan Initial Line ürün ailesinde; döküm ve paslanmaz çelik jet pompalar, sirkülasyon pompaları, havuz pompaları, çok kademeli pompalar, periferik pompalar, yatay tanklı hidroforlar, akış kontrollü hidroforlar, yatay ve dikey milli 1 ve 2 pompalı hidroforlar, drenaj ve atık su dalgıç pompaları yer alıyor.
 
Wilo’nun, dört ay süren roadshow organizasyonunda tanıttığı yeni ürün serisi Initial Line ekonomik, dayanıklı, pratik ve yenilikçi özellikleri ile sektör temsilcilerinin ve son kullanıcıların tercihi oldu.
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8