Danfoss, Soğutkan Haftası’nı kutladı RÜZGAR TÜRBİNLERİNİN KANAT BAKIMLARI İNSANSIZ HAVA ARAÇLARINA EMANET LİMAK ENERJİ, AŞURE GÜNÜ’NÜ MÜŞTERİLERİ İLE KARŞILADI BETA Kimya A.Ş.’den yangına dayanımlı köpük: APEL PF380 İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği / MCE ve BIE Fuarı Dört Mevsim İdeal İklimlendirme Baymak Isı Pompası 22. ISK-SODEX Istanbul Fuarına FORM İmzası İklimlendirmede Güney Afrika pazarı mercek altında PANASONIC LIFE SOLUTIONS TÜRKİYE “INNOVATION CORNER” AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ Bosch Türkiye ve Sabancı Üniversitesi’nden sanayide dijital dönüşüm için ortak proje YENİLENEBİLİR ENERJİDE SEKTÖR VE AKADEMİ İŞ BİRLİĞİ ODE KALİTEYE YATIRIM YAPTI, SU YALITIMINDA EPİKON DÖNEMİNİ BAŞLATTI BITZER, Almanya'daki genişletilmiş fabrikada üretilen ilk yeni kondenseri teslim etti Knauf Türkiye’de bayrak değişimi Siemens teknolojileri “ISK-SODEX” 2019 Fuarı’nda sergilenecek

WAVIN PİLSA BASIN AÇIKLAMASI: MEXICHEM'İN YENİ İSMİ ARTIK ORBIA

Wavin, Mexichem gibi büyük bir grubun çatısı altında faaliyet gösteren uluslararası bir şirkettir. Bugün, şirketin global yapısına, misyonuna, amacına ve değerlerine uygun olarak Mexichem’in isim değişikliğini sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.

"Orbia”, Latince küresel “Orb” ve Yunan mitolojisinde güç anlamındaki “Bia”nın bir birleşimidir. İki heceyi yan yana getirdiğimizde “küresel güç” anlamına gelen yeni şirket adımızı sizlere sunuyoruz.

Wavin'in bağlı olduğu ana kuruluşun isim değişikliği, topluluğumuzun global bir oyuncu olarak uzun soluklu fark yaratma amacına hizmet etmektedir. Orbia’nın “dünyanın her yerinde hayatı ileriye taşıma” vaadini yerine getirmesine yardımcı olmak için, faaliyet gösterdiğimiz “İnşaat ve alt yapı” iş kolumuz Wavin markası altında birleştirildi. Şu andan itibaren küresel ölçekte tek takım olarak çalışacağız; çünkü global bir ekonomi, global müşteriler ve global zorluklar, bizim gibi gerçek anlamda global bir markanın vizyonuna ihtiyaç duyarlar. Wavin, değişen yeni yapısıyla birlikte, Avrupa-Ortadoğu-Afrika, Asya-Pasifik ve Latin Amerika’yı kapsayan 40'dan fazla ülkede 12.000'den fazla çalışanı bünyesinde bulundurmaktadır.

Küresel ölçekli bir şirket olarak, güvenli, verimli, sağlıklı ve hijyenik su tedariği, iklim değişikliklerine karşı dirençli şehirler ve daha iyi inşaat performansı gibi dünyadaki bazı kritik konular için mücadele etmeyi amaçlıyoruz. Ayrıca, uzun vadeli istikrarlı büyüme vizyonuna yatırım yapan ana kuruluşumuz Orbia’nın desteğiyle, insanlar, çevre ve fayda ekseni üzerindeki etkimizi göz önüne alarak müşterilerimize daha iyi hizmetler sunabileceğiz. Bundan sonra Wavin, inşaat ve alt yapıda birden fazla kıtada faaliyet gösteren, yenilikçi bir çözüm ortağınız olacaktır. 

Tüm dünyada İnşaat ve alt yapı iş kolunun tek ve güçlü bir şekilde temsil edilmesi için, yeni şirket markamız Wavin olacaktır. Pilsa, şirket logolarımızda yer almayacaktır; fakat Türkiye’de ürettiğimiz çeşitli ürün gruplarımız için Pilsa’yı ürün markası olarak kullanmaya devam edeceğiz. Özetle, şirketimizin rutin iş yapış şeklinde herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Bununla birlikte, Wavin’in yanında kısmen de olsa Orbia logosunu bazı iletişim araçlarımızda görebileceğinizi de bildirmek istiyoruz.

Wavin olarak dünyanın her yerinde hayatı daha ileriye taşımak amacıyla Orbia ailesinin önemli bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Orbia ve ele almak istediği küresel zorluklar hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen www.orbia.com sitesini ziyaret ediniz.

 

Saygılarımızla,

Wavin Türkiye

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8