Türk İklimlendirme Sektörü Kenya’da 300 Firma ile Buluştu DÜNYANIN İLK KATLANABİLİR GÜNEŞ PANELİ ÇATISINI NORD HAREKET ETTİRİYOR PANASONIC’TEN YANGINA KARŞI AKILLI KORUMA SİSTEMLERİ İSİB,AQUATHERM MOSCOW 2020 FUARI’NDA INFO STAND’I KURDU BoschTermoteknoloji’den hayatı kolaylaştıran, dekoratif duvar tipi fanlar Limak “Daha İyi Bir Dünya İçin Söylemden Eyleme” Geçiyor İZMİR GÜNEŞ ENERJİSİ’NE KUCAK AÇTI Modern Sanayi Kompleksi TEM 34 İkitelli, Aironn’un Referansları Arasına Katıldı Danfoss Soğutma Danimarka’da TOSHIBA YENİ YÜKSEK KAPASİTELİ MİNİ SMMS-E MODEL VRF DIŞ ÜNİTELERİNİ PİYASAYA ÇIKARIYOR VAILLANT, ECOTEC INTRO İLE TASARRUFTA ÇITAYI YÜKSELTİYOR DOĞU İKLİMLENDİRME FOUR-HPGK ISI POMPALI ISI GERİ KAZANIM CİHAZI BOSCH, BAĞLANABİLİRLİĞİN YENİ ADI EASYCONTROL AKILLI ODA KUMANDASI CASTEL: DÜŞÜK GWP’Lİ SOĞUTUCULAR İÇİN GELECEĞE ÜRÜNLER VE ÇÖZÜMLER DAIKIN ÇEVRE VİZYONU 2050 VE DAIKIN’IN SOĞUTUCU AKIŞKAN POLİTİKASI

WAVIN PİLSA BASIN AÇIKLAMASI: MEXICHEM'İN YENİ İSMİ ARTIK ORBIA

Wavin, Mexichem gibi büyük bir grubun çatısı altında faaliyet gösteren uluslararası bir şirkettir. Bugün, şirketin global yapısına, misyonuna, amacına ve değerlerine uygun olarak Mexichem’in isim değişikliğini sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.

"Orbia”, Latince küresel “Orb” ve Yunan mitolojisinde güç anlamındaki “Bia”nın bir birleşimidir. İki heceyi yan yana getirdiğimizde “küresel güç” anlamına gelen yeni şirket adımızı sizlere sunuyoruz.

Wavin'in bağlı olduğu ana kuruluşun isim değişikliği, topluluğumuzun global bir oyuncu olarak uzun soluklu fark yaratma amacına hizmet etmektedir. Orbia’nın “dünyanın her yerinde hayatı ileriye taşıma” vaadini yerine getirmesine yardımcı olmak için, faaliyet gösterdiğimiz “İnşaat ve alt yapı” iş kolumuz Wavin markası altında birleştirildi. Şu andan itibaren küresel ölçekte tek takım olarak çalışacağız; çünkü global bir ekonomi, global müşteriler ve global zorluklar, bizim gibi gerçek anlamda global bir markanın vizyonuna ihtiyaç duyarlar. Wavin, değişen yeni yapısıyla birlikte, Avrupa-Ortadoğu-Afrika, Asya-Pasifik ve Latin Amerika’yı kapsayan 40'dan fazla ülkede 12.000'den fazla çalışanı bünyesinde bulundurmaktadır.

Küresel ölçekli bir şirket olarak, güvenli, verimli, sağlıklı ve hijyenik su tedariği, iklim değişikliklerine karşı dirençli şehirler ve daha iyi inşaat performansı gibi dünyadaki bazı kritik konular için mücadele etmeyi amaçlıyoruz. Ayrıca, uzun vadeli istikrarlı büyüme vizyonuna yatırım yapan ana kuruluşumuz Orbia’nın desteğiyle, insanlar, çevre ve fayda ekseni üzerindeki etkimizi göz önüne alarak müşterilerimize daha iyi hizmetler sunabileceğiz. Bundan sonra Wavin, inşaat ve alt yapıda birden fazla kıtada faaliyet gösteren, yenilikçi bir çözüm ortağınız olacaktır. 

Tüm dünyada İnşaat ve alt yapı iş kolunun tek ve güçlü bir şekilde temsil edilmesi için, yeni şirket markamız Wavin olacaktır. Pilsa, şirket logolarımızda yer almayacaktır; fakat Türkiye’de ürettiğimiz çeşitli ürün gruplarımız için Pilsa’yı ürün markası olarak kullanmaya devam edeceğiz. Özetle, şirketimizin rutin iş yapış şeklinde herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Bununla birlikte, Wavin’in yanında kısmen de olsa Orbia logosunu bazı iletişim araçlarımızda görebileceğinizi de bildirmek istiyoruz.

Wavin olarak dünyanın her yerinde hayatı daha ileriye taşımak amacıyla Orbia ailesinin önemli bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Orbia ve ele almak istediği küresel zorluklar hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen www.orbia.com sitesini ziyaret ediniz.

 

Saygılarımızla,

Wavin Türkiye

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Sodex Ankara-3