Danfoss, Soğutkan Haftası’nı kutladı RÜZGAR TÜRBİNLERİNİN KANAT BAKIMLARI İNSANSIZ HAVA ARAÇLARINA EMANET LİMAK ENERJİ, AŞURE GÜNÜ’NÜ MÜŞTERİLERİ İLE KARŞILADI BETA Kimya A.Ş.’den yangına dayanımlı köpük: APEL PF380 İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği / MCE ve BIE Fuarı Dört Mevsim İdeal İklimlendirme Baymak Isı Pompası 22. ISK-SODEX Istanbul Fuarına FORM İmzası İklimlendirmede Güney Afrika pazarı mercek altında PANASONIC LIFE SOLUTIONS TÜRKİYE “INNOVATION CORNER” AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ Bosch Türkiye ve Sabancı Üniversitesi’nden sanayide dijital dönüşüm için ortak proje YENİLENEBİLİR ENERJİDE SEKTÖR VE AKADEMİ İŞ BİRLİĞİ ODE KALİTEYE YATIRIM YAPTI, SU YALITIMINDA EPİKON DÖNEMİNİ BAŞLATTI BITZER, Almanya'daki genişletilmiş fabrikada üretilen ilk yeni kondenseri teslim etti Knauf Türkiye’de bayrak değişimi Siemens teknolojileri “ISK-SODEX” 2019 Fuarı’nda sergilenecek

ODE YALITIM'DAN ÜST SEGMENT MEMBRAN SERİSİ! EPİKON MEMBRAN

ODE Yalıtım yeni üst segment membran serisi EPİKON Membran'ı  duyurmaktan gurur duyar.

EPİKON Membran hammaddesinden ambalajına kadar üstün kaliteye sahip olup üst seviye performansı ve dört mevsim kolay uygulanabilirliği ile fark yaratıyor.

EPİKON Membran -5°C, -10°C, -20°C soğukta bükülme performanslı ürünlerinin yanı sıra Türkiye’de ilk defa -30°C soğukta bükülme performanslı ürünler ile çok geniş ürün çeşitliliğine sahip.

 

EPİKON Membran Özellikleri;

-5°C, -10°C, -20°C soğukta bükülme performanslı, polyester taşıyıcılı ürünler 800/600 N/50 mm çekme mukavemetine sahiptir.

-30°C soğukta bükülme performanslı, polyester taşıyıcılı EP 300-30 ve EP 400-30 ürünleri 1000/800 N/50 mm çekme mukavemetine sahiptir.

EPİKON mineralli membranlar 3,8 mm ile muadil ürünlere göre daha kalın üretilmektedir.

Kök itici ANTİROOT membran ve PROOF membranlar da EPİKON Membran ailesi içinde yer almaktadır. EPİKON PROOF euro olarak fiyatlandırılmıştır.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8