Türk İklimlendirme Sektörü Kenya’da 300 Firma ile Buluştu DÜNYANIN İLK KATLANABİLİR GÜNEŞ PANELİ ÇATISINI NORD HAREKET ETTİRİYOR PANASONIC’TEN YANGINA KARŞI AKILLI KORUMA SİSTEMLERİ İSİB,AQUATHERM MOSCOW 2020 FUARI’NDA INFO STAND’I KURDU BoschTermoteknoloji’den hayatı kolaylaştıran, dekoratif duvar tipi fanlar Limak “Daha İyi Bir Dünya İçin Söylemden Eyleme” Geçiyor İZMİR GÜNEŞ ENERJİSİ’NE KUCAK AÇTI Modern Sanayi Kompleksi TEM 34 İkitelli, Aironn’un Referansları Arasına Katıldı Danfoss Soğutma Danimarka’da TOSHIBA YENİ YÜKSEK KAPASİTELİ MİNİ SMMS-E MODEL VRF DIŞ ÜNİTELERİNİ PİYASAYA ÇIKARIYOR VAILLANT, ECOTEC INTRO İLE TASARRUFTA ÇITAYI YÜKSELTİYOR DOĞU İKLİMLENDİRME FOUR-HPGK ISI POMPALI ISI GERİ KAZANIM CİHAZI BOSCH, BAĞLANABİLİRLİĞİN YENİ ADI EASYCONTROL AKILLI ODA KUMANDASI CASTEL: DÜŞÜK GWP’Lİ SOĞUTUCULAR İÇİN GELECEĞE ÜRÜNLER VE ÇÖZÜMLER DAIKIN ÇEVRE VİZYONU 2050 VE DAIKIN’IN SOĞUTUCU AKIŞKAN POLİTİKASI

ODE YALITIM'DAN ÜST SEGMENT MEMBRAN SERİSİ! EPİKON MEMBRAN

ODE Yalıtım yeni üst segment membran serisi EPİKON Membran'ı  duyurmaktan gurur duyar.

EPİKON Membran hammaddesinden ambalajına kadar üstün kaliteye sahip olup üst seviye performansı ve dört mevsim kolay uygulanabilirliği ile fark yaratıyor.

EPİKON Membran -5°C, -10°C, -20°C soğukta bükülme performanslı ürünlerinin yanı sıra Türkiye’de ilk defa -30°C soğukta bükülme performanslı ürünler ile çok geniş ürün çeşitliliğine sahip.

 

EPİKON Membran Özellikleri;

-5°C, -10°C, -20°C soğukta bükülme performanslı, polyester taşıyıcılı ürünler 800/600 N/50 mm çekme mukavemetine sahiptir.

-30°C soğukta bükülme performanslı, polyester taşıyıcılı EP 300-30 ve EP 400-30 ürünleri 1000/800 N/50 mm çekme mukavemetine sahiptir.

EPİKON mineralli membranlar 3,8 mm ile muadil ürünlere göre daha kalın üretilmektedir.

Kök itici ANTİROOT membran ve PROOF membranlar da EPİKON Membran ailesi içinde yer almaktadır. EPİKON PROOF euro olarak fiyatlandırılmıştır.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Sodex Ankara-3