Türk İklimlendirme Sektörü Kenya’da 300 Firma ile Buluştu DÜNYANIN İLK KATLANABİLİR GÜNEŞ PANELİ ÇATISINI NORD HAREKET ETTİRİYOR PANASONIC’TEN YANGINA KARŞI AKILLI KORUMA SİSTEMLERİ İSİB,AQUATHERM MOSCOW 2020 FUARI’NDA INFO STAND’I KURDU BoschTermoteknoloji’den hayatı kolaylaştıran, dekoratif duvar tipi fanlar Limak “Daha İyi Bir Dünya İçin Söylemden Eyleme” Geçiyor İZMİR GÜNEŞ ENERJİSİ’NE KUCAK AÇTI Modern Sanayi Kompleksi TEM 34 İkitelli, Aironn’un Referansları Arasına Katıldı Danfoss Soğutma Danimarka’da TOSHIBA YENİ YÜKSEK KAPASİTELİ MİNİ SMMS-E MODEL VRF DIŞ ÜNİTELERİNİ PİYASAYA ÇIKARIYOR VAILLANT, ECOTEC INTRO İLE TASARRUFTA ÇITAYI YÜKSELTİYOR DOĞU İKLİMLENDİRME FOUR-HPGK ISI POMPALI ISI GERİ KAZANIM CİHAZI BOSCH, BAĞLANABİLİRLİĞİN YENİ ADI EASYCONTROL AKILLI ODA KUMANDASI CASTEL: DÜŞÜK GWP’Lİ SOĞUTUCULAR İÇİN GELECEĞE ÜRÜNLER VE ÇÖZÜMLER DAIKIN ÇEVRE VİZYONU 2050 VE DAIKIN’IN SOĞUTUCU AKIŞKAN POLİTİKASI

ÜNTES'TEN YENİ SOĞUTMA TEKNOLOJİSİ

FULLPOWER VFD SERİSİ İLE YÜKSEK ENERJİ VERİMLİLİĞİ

 

Üntes'ten Yeni Soğutma Teknolojisi: FullPOWER VFD Serisi Invertör Kompresörlü A sınıfı yüksek enerji verimli cihazların Türkiye'de üretimine başladı.

 

Geniş kapasite aralığında A sınıfı enerji verimliliğine sahip vidali invertör kompresörlü cihazlarımızın Ankara Saray'da bulunan Soğutma Grupları ve Isı Pompası Sistemleri fabrikasında üretimlerine başlanmış olup bu kapsamda ilk cihazların üretimleri de tamamlanmıştır.

 

Aynı zamanda cihazların tüm kontrol ve testleri HER BİR kW`TAN EMİN OLUN! felsefesiyle çalışmalarını devam ettiren performans test laboratuvarları ve araştırma merkezlerinde yapılmakta ve müşterilere bu testlerden başarı ile geçtikten sonra teslim edilmektedir.

 

FullPOWER VFD Serisi ile Yüksek Enerji Verimliliği

Üntes, üstün kalite ve hizmet anlayışıyla çağımızın gereksinimlerini optimum enerji verimliliği ile karşılayacak yüksek kalite standartlarına sahip hava soğutmalı soğutma grupları sunmaya devam ediyor. Endüstriyel alanlar, hastaneler, alışveriş merkezleri, rezidanslar gibi geniş mekanların soğutulmasında kullanılmak üzere tasarlanan yeni nesil hava soğutmalı soğutma grupları lineer kapasite kontrolü ve geniş opsiyonlarıyla kullanıcısına enerji tasarruflu özel çözümler sunar.

 

Eurovent Sertifikalı Üstün Performans

İklimlendirme ve soğutma ürünlerinin, Avrupa ve uluslararası standartlara göre performans derecelendirmelerini onaylayan Eurovent sertifikasına sahip Üntes yeni nesil hava soğutmalı soğutma grupları, üstün performanslarıyla müşterilerin kullanımına sunuluyor.

 

Çevre Dostu Soğutucu Akışkan R134a

Çevreye karşı duyarlılığından hiçbir zaman ödün vermeyen Üntes'in, yarı hermetik vidalı kompresörlü olarak imal ettiği yeni nesil soğutma gruplarında çevre dostu yüksek verimli R134A soğutucu akışkan kullanılmaktadır.

 

Ses Seviyelerinde Üntes Farkı

FullPOWER Serisi Soğutma Grupları; kompresör ceketleri ile sessiz, düşük hızlı kondenser fanları ile süper sessiz modellere sahiptir.

 

Önceki Nesile Göre Daha Verimli

Eco-Design direktifine uygun, çevreye duyarlı olarak tasarlanan yeni seride verimlilik %11'e kadar artmış, cihazın kapladığı alan ise %17'ye kadar azalmıştır.

 

Teknik Özellikler

- Geniş Kapasite Aralığı

- Mikro-kanal Yapılı Hava Tarafı Isı Eşanjörü

- Yüksek Verimli, Yarı Hermetik, Lineer Kapasite Kontrollü, Vidalı Kompresör

- Elektronik Genleşme Valfi

- Galvanizli ve Boyalı Korozyon Dayanıklı Çelik Levha

- Mikroişlemcili Elektronik Kontrol

- A Enerji Sınıfı, Süper Sessiz ve Inverter Kompresörlü Model Seçenekleri

- Geniş Aksesuar İmkanı 

 

HER BİR kW`TAN EMİN OLUN!

Performans Testi Laboratuvarı ve Araştırma Merkezleri, iklimlendirme sistemi imalatında özellikle süreç yönetiminin en temel elemanlarından bir tanesini oluşturmaktadırlar. Test ve ölçümün en temel faydaları; üretim başarısını sürekli olarak arttırmak, ürün performansını ve becerisini ölçmek ve iyileştirmek, sistemin beklenmedik durumlarda nasıl hareket edeceğini bilmektir.

 

Üntes Soğutma Grubu & Isı Pompası Performans Testi Laboratuvarı ve Araştırma Merkezi; müşterilerinin ve iş ortaklarının devreye alma sırasındaki tüm riskleri ortadan kaldırmalarını ve gerçek çalışma koşullarında ünite performansının nasıl olacağını önceden bilmelerini ve sert çalışma koşullarında ünite limitlerini tetkik etmelerini sağlar. Araştırma Merkezinde gerçekleştirilen testler sayesinde ünitelerin çalışma performansları kapsamlı şekilde ölçülür ve hata yönetim fonksiyonları kurulum öncesinde optimize edilir.

Test merkezi büyük ölçekli mekanik, elektriksel ve elektronik test ve ölçüm parametreleri sağlar. Yalnızca soğutuculu, ısı pompalı ve ısı geri kazanımlı ünitelerin testleri uluslararası kalibre ölçüm enstrümanlarıyla EN 14511-2011 standartlarına uygun şekilde yüksek hassasiyet toleransı sağlanarak gerçekleştirilir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Sodex Ankara-3