ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

DOĞU’NUN EN BÜYÜK ARKEOLOJİ MÜZESİ’NİN KOŞULLANDIRILMIŞ HAVASINI ALDAĞ A.Ş. SAĞLIYOR

Doğu’nun en büyük, Türkiye’nin de dört büyük Arkeoloji Müzesinden biri o olarak hizmet verecek olan, 8400 m² alana sahip Erzurum Arkeoloji Müzesi’nin üç blok halinde planlanan projesinde; sergi alanları, fuaye alanları, laboratuvar ve tarihi eser depoları bulunuyor. Akıllı bina özelliğine sahip Erzurum Arkeoloji Müzesi, projesiyle de Avrupa’da ödül kovalıyor. Kentin göbeğinde yer alan müzenin iklimlendirme sistem seçiminde tercih; ALDAĞ A.Ş.’nin enerji verimli, çevre dostu cihazlarından yana oldu. ALDAĞ A.Ş., Doğu’nun turizm trafiğinin artmasına yardımcı olacak bu değerli kültür yapısı için; 2.100 - 16.000 m³/h aralığında Isı Geri Kazanımlı Klima Santralleri, 1.400 m³/h kapasiteli Sığınak Santrali, 1.36 - 7 kW aralığında soğutma kapasiteli gizli tavan tipi fancoiller ve 200 - 4.100 m³/h kapasite aralığında fanların üretimini gerçekleştirdi.

ALDAĞ A.Ş., sürdürülebilir gelişme anlayışı içinde geliştirdiği iklimlendirme teknolojileri ile hizmet verdiği yapılara, yatırımcıları ve kullanıcılarına katma değer yaratmayı hedefliyor. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36