Danfoss, Soğutkan Haftası’nı kutladı RÜZGAR TÜRBİNLERİNİN KANAT BAKIMLARI İNSANSIZ HAVA ARAÇLARINA EMANET LİMAK ENERJİ, AŞURE GÜNÜ’NÜ MÜŞTERİLERİ İLE KARŞILADI BETA Kimya A.Ş.’den yangına dayanımlı köpük: APEL PF380 İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği / MCE ve BIE Fuarı Dört Mevsim İdeal İklimlendirme Baymak Isı Pompası 22. ISK-SODEX Istanbul Fuarına FORM İmzası İklimlendirmede Güney Afrika pazarı mercek altında PANASONIC LIFE SOLUTIONS TÜRKİYE “INNOVATION CORNER” AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ Bosch Türkiye ve Sabancı Üniversitesi’nden sanayide dijital dönüşüm için ortak proje YENİLENEBİLİR ENERJİDE SEKTÖR VE AKADEMİ İŞ BİRLİĞİ ODE KALİTEYE YATIRIM YAPTI, SU YALITIMINDA EPİKON DÖNEMİNİ BAŞLATTI BITZER, Almanya'daki genişletilmiş fabrikada üretilen ilk yeni kondenseri teslim etti Knauf Türkiye’de bayrak değişimi Siemens teknolojileri “ISK-SODEX” 2019 Fuarı’nda sergilenecek

PRİŞTİNA GALERİA ALIŞVERİŞ MERKEZİ, ALDAĞ A.Ş.’NİN ULUSLARARASI PRESTİJ REFERANSLARI ARASINA KATILDI

Kosova Priştina’nın modern çehresine değer katan, 20 milyon Euro’nun üzerinde bir yatırımla hayata geçirilen “Galeria Shopping Mall” Alışveriş Merkezi, Priştina’daki en büyük alışveriş merkezi olarak 2019’un dördüncü çeyreğinde bütünüyle faaliyete geçecek.

Galeria alışveriş merkezinde, 130'dan fazla ürün ve hizmet sunan şirket ile birlikte 1.500 kişiye istihdam sağlanacak.

Kosova’nın bu prestijli AVM’sinde ALDAĞ A.Ş.’nin yüksek seviyede iç ortam hava kalitesi sağlarken işletme giderlerini düşüren doğa dostu klima santralleri hizmet verecek. Bu proje için ALDAĞ A.Ş. tarafından tamamı ısı geri kazanımlı, 30.000 m3/h ve 34.000 m3/h kapasite aralığında, AB EcoDesign gereklerini karşılayan klima santralleri üretildi.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8