ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

BAŞAKŞEHİR’İN YENİ PROJESİ 3. İSTANBUL, VESTEL’İ TERCİH ETTİ

ASAF İş Ortaklığı’nın ilk projesi olan İstanbul Başakşehir’deki 3. İstanbul Projesi beyaz eşyalar için Vestel’i tercih etti. Vestel Proje Ortağım, yaklaşık 115 dönüm arazi üzerinde konut ve ticari birimlerden meydana gelecek 3. İstanbul Projesi için karbon filtreli aspiratör, 4 gözü gazlı ankastre ocak, 5 pişirme fonksiyonlu ankastre fırın ve ankastre bulaşık makinesi ürünlerinin her birinden 585 adet anahtar teslim çözüm olarak sundu. 

Toplam 3 sosyal tesisin olduğu 3. İstanbul’da hobi atölyeleri, çocuklar için tasarlanmış oyun alanları, yüzme havuzu, saunalar, restoran, mağaza ve kafeleri çevreleyen 1,4 km’lik yürüyüş parkuru bulunacak.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36