Danfoss, Soğutkan Haftası’nı kutladı RÜZGAR TÜRBİNLERİNİN KANAT BAKIMLARI İNSANSIZ HAVA ARAÇLARINA EMANET LİMAK ENERJİ, AŞURE GÜNÜ’NÜ MÜŞTERİLERİ İLE KARŞILADI BETA Kimya A.Ş.’den yangına dayanımlı köpük: APEL PF380 İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği / MCE ve BIE Fuarı Dört Mevsim İdeal İklimlendirme Baymak Isı Pompası 22. ISK-SODEX Istanbul Fuarına FORM İmzası İklimlendirmede Güney Afrika pazarı mercek altında PANASONIC LIFE SOLUTIONS TÜRKİYE “INNOVATION CORNER” AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ Bosch Türkiye ve Sabancı Üniversitesi’nden sanayide dijital dönüşüm için ortak proje YENİLENEBİLİR ENERJİDE SEKTÖR VE AKADEMİ İŞ BİRLİĞİ ODE KALİTEYE YATIRIM YAPTI, SU YALITIMINDA EPİKON DÖNEMİNİ BAŞLATTI BITZER, Almanya'daki genişletilmiş fabrikada üretilen ilk yeni kondenseri teslim etti Knauf Türkiye’de bayrak değişimi Siemens teknolojileri “ISK-SODEX” 2019 Fuarı’nda sergilenecek

INGAS 2019, DOĞALGAZIN KÜRESEL GELECEĞİNİ MERCEK ALTINA ALIYOR

İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde 17-18 Ekim 2019 tarihlerinde organize edilecek olan “INGAS 2019”, bir çok kurum ve kuruluşun destekleriyle doğalgazın küresel geleceğini enerji piyasasının küresel önderleri ve alanında dünya çapında uzman liderleriyle mercek altına alacak.

 

İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde 17-18 Ekim 2019 tarihlerinde ülkemizin dünya enerji piyasasındaki konumunun güçlendirilmesi sürecinin en büyük destekçilerinden biri olan, Türkiye’nin en büyük gaz dağıtım şirketi İGDAŞ, Türkiye Doğal Gaz dağıtıcılar Birliği GAZBİR ve Doğal Gaz Sektör Meslekleri Sınav ve Belgelendirme Merkezi GAZMER tarafından  organize edilecek olan “INGAS 2019”, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, T.C. Ticaret Bakanlığı, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu EPDK, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve diğer bir çok kurum ve kuruluşun destekleriyle doğalgazın küresel geleceğini enerji piyasasının küresel önderleri ve alanında dünya çapında uzman liderleriyle mercek altına alacak. 

 

“Ortak Enerjimiz, Ortak Geleceğimiz”

Bugüne kadar 89’u kurucu, 14’ü Premium ortak ve 61’i de ortak olmak üzere beş kıtada toplamda 164 üyesiyle dünya gaz pazarının %95’ine vermiş olduğu hizmetle doğalgazın küresel sesi olan ve sürdürülebilir enerjinin geleceğine ana unsur olarak doğalgazı yerleştirmeyi hedefleyen Uluslararası Gaz Birliği IGU Başkanı Joe Myung KANG ile üye kuruluşlarıyla birlikte doğalgaz altyapısını bugün ve yarın için enerjinin merkezine konuşlandıracak yenilikçi çözümler geliştirmek amacıyla Avrupa Enerji Topluluğu’yla birlikte çalışan Avrupa Gaz Araştırmaları Grubu GERG Başkanı Mures ZAREA gibi 40 farklı ülkeden katılım sağlayacak doğalgaz sektörünün global liderlerini konuşmacı olarak ağırlayacak olan INGAS’ın 2019 ana teması: “Ortak Enerjimiz Ortak Geleceğimiz”. 

 

“Doğalgazın Avrasya’daki En Büyük Vitrini”

Doğu-Batı Enerji Koridoru’nun kalbi olan ülkemizde düzenlenen Avrasya’nın en büyük doğal gaz fuarı olan INGAS 2019, iki gün boyunca 40 farklı ülkeden küresel karar vericiler, tedarikçiler ve sektör liderlerinden oluşan heyetleri ağırlamaya hazırlanıyor. INGAS 2019’da gerçekleştirilecek olan B2B görüşmeler T.C. Ticaret Bakanlığı’nın destekleriyle organize edilecek. 

 

Fuaye alanında ABD, Rusya, Çin, İngiltere, Almanya, İtalya, Avrupa Ülkeleri, Brezilya, Azerbaycan, Katar, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Cezayir, Fas, Gürcistan, Hindistan, Irak, İran, Kazakistan, Kuveyt, Nijerya, Suudi Arabistan, Oman ve Ürdün’den gelecek olan yüzün üzerinde yerli ve yabancı firma ziyaretçileriyle ve yatırımcılarıyla buluşmayı bekliyor. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8