Danfoss, Soğutkan Haftası’nı kutladı RÜZGAR TÜRBİNLERİNİN KANAT BAKIMLARI İNSANSIZ HAVA ARAÇLARINA EMANET LİMAK ENERJİ, AŞURE GÜNÜ’NÜ MÜŞTERİLERİ İLE KARŞILADI BETA Kimya A.Ş.’den yangına dayanımlı köpük: APEL PF380 İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği / MCE ve BIE Fuarı Dört Mevsim İdeal İklimlendirme Baymak Isı Pompası 22. ISK-SODEX Istanbul Fuarına FORM İmzası İklimlendirmede Güney Afrika pazarı mercek altında PANASONIC LIFE SOLUTIONS TÜRKİYE “INNOVATION CORNER” AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ Bosch Türkiye ve Sabancı Üniversitesi’nden sanayide dijital dönüşüm için ortak proje YENİLENEBİLİR ENERJİDE SEKTÖR VE AKADEMİ İŞ BİRLİĞİ ODE KALİTEYE YATIRIM YAPTI, SU YALITIMINDA EPİKON DÖNEMİNİ BAŞLATTI BITZER, Almanya'daki genişletilmiş fabrikada üretilen ilk yeni kondenseri teslim etti Knauf Türkiye’de bayrak değişimi Siemens teknolojileri “ISK-SODEX” 2019 Fuarı’nda sergilenecek

Bosch Termoteknoloji, Partner Program üyeleri ile buluşmaya devam ediyor

“Termoteknolojinin Geleceği” toplantılarında Partner Program üyeleriyle bir araya gelen Bosch Termoteknoloji, İstanbul ve Ankara’dan sonra Tekirdağ’da da üyeleriyle bir araya geldi.
 
Bosch Termoteknoloji, “Termoteknolojinin Geleceği” Tekirdağ toplantısıyla 1 Ağustos tarihinde Partner Program üyeleri ile buluştu. Ramada by Wyndham Hotel’de yapılan toplantıya 65 üye katılım gösterdi. Bosch Termoteknoloji Pazarlama Direktörü Ali Aktaş’ın şirket sunumuyla başlayan toplantı; dijital dönüşüm sunumu, ürün sunumu ve Partner Program bilgilendirme sunumları ile devam etti. Toplantılarda Dijital Dönüşüm eğitimi de veren Bosch Termoteknoloji, eğitim sonunda mini soru-cevap yarışması düzenledi. Bilgilendirici sunumlar ve soru-cevap kısımlarından sonra toplantı, akşam yemeği ile son buldu.
 
 
Sektörün Ayrıcalıklı Sadakat Programı: Bosch Partner Program
Bosch Partner Program; sektördeki partnerlerine satış ve montaj yaptıkça puan kazandıran, aynı zamanda üyelerine teknik eğitimler, teşvik seyahatleri ve iş geliştirmeye yönelik farklı imkanlar sunan bir programdır. Bosch yetkili toptancı bayileriyle çalışan montajcı alt bayiler için geliştirilen bu sistem ile sektöre sunulan hizmet kalite-sinin artırılması hedeflenmektedir. 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8