İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İklimlendirmesini İmbat Sağlayacak Siemens Bina Ürünleri bölümü, yangın ve güvenlik sistemlerine yönelik ürünleriyle TÜYAK 2019’da Emlak Termal Kent Yalova DemirDöküm Nitromix ile ısınacak TTMD’nin Yeni Kitabı Duman Kontrol Kılavuzu Yayımlandı FORM ŞİRKETLER GRUBU’NA YENİ MALİ İŞLER DİREKTÖRÜ İTÜ Enerji Enstitüsü - Yenilenebilir Enerji Teknolojileri Sertifika Programı HAZIRLANIN! DEĞİŞİM BAŞLIYOR ALDAĞ ALDAPOOL HAVUZ TİPİ NEM ALICI KLİMA SANTRALLERİ GÜNEŞ ENERJİSİ SANAYİCİLERİ VE ENDÜSTRİSİ DERNEĞİ BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ LİNK YAPI ULUSLARARASI YANGIN ve GÜVENLİK SEMPOZYUMU'NA KATILIYOR GF HAKAN PLASTİK TÜRKİYE VE ORTADOĞU BÖLGE BAŞKANI BATUHAN BESLER AVRUPA’NIN KOMBİSİ İLK KEZ TÜRKİYE’DE E.C.A. CALORA PREMIX KOMBİ İLE KULLANICI KONFORU ÖN PLANDA YENİ JENERASYON DAIKIN ALTHERMA ISI POMPALARI İZOCAM ENKA’NIN IRAK’TAKİ İKİ BÜYÜK PROJESİNİN YALITIMINDA TERCİH EDİLEN MARKA OLDU

İstanbul – İzmir Otoyolu Projesinde STOPER İmzası

Proje Adı: İstanbul – İzmir Otoyol Projesi 
Satış ve Uygulamacı Bayi: Zengin İzolasyon
Kullanılan Malzeme: ViaSTOPER Membran 
Malzeme Miktarı: 300.000 m2
 
Türkiye’nin En Büyük Otoyol Projesin de, Türkiye’nin En Büyük Bitümlü Membran Tedarikçisi STOPER tercih edildi. Bu önemli proje ile iki kent arasındaki seyahat süresi 3,5 saate düşerken, yakıt tasarrufu ve çevre kirliliğinin azalmasına da katkıda bulunuyor.
 
Su Yalıtımında lider marka olan Stoper’in, Yol, Köprü ve Viyadük gibi yüksek esneklik ve dayanıklılık gerektiren uygulamalara özel tasarlanmış ürünü ViaSTOPER bitümlü membran kullanılmıştır.
 
Mardav Yalıtım bayisi Zengin İzolasyon tarafından 300.000 m2 malzemenin satış ve uygulaması yapılmıştır. 12 yıldır ülkemizde yapılan yol projelerinin 2 milyon m2’sinde, ViaSTOPER kullanılmıştır.
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Solar istanbul -24