İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İklimlendirmesini İmbat Sağlayacak Siemens Bina Ürünleri bölümü, yangın ve güvenlik sistemlerine yönelik ürünleriyle TÜYAK 2019’da Emlak Termal Kent Yalova DemirDöküm Nitromix ile ısınacak TTMD’nin Yeni Kitabı Duman Kontrol Kılavuzu Yayımlandı FORM ŞİRKETLER GRUBU’NA YENİ MALİ İŞLER DİREKTÖRÜ İTÜ Enerji Enstitüsü - Yenilenebilir Enerji Teknolojileri Sertifika Programı HAZIRLANIN! DEĞİŞİM BAŞLIYOR ALDAĞ ALDAPOOL HAVUZ TİPİ NEM ALICI KLİMA SANTRALLERİ GÜNEŞ ENERJİSİ SANAYİCİLERİ VE ENDÜSTRİSİ DERNEĞİ BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ LİNK YAPI ULUSLARARASI YANGIN ve GÜVENLİK SEMPOZYUMU'NA KATILIYOR GF HAKAN PLASTİK TÜRKİYE VE ORTADOĞU BÖLGE BAŞKANI BATUHAN BESLER AVRUPA’NIN KOMBİSİ İLK KEZ TÜRKİYE’DE E.C.A. CALORA PREMIX KOMBİ İLE KULLANICI KONFORU ÖN PLANDA YENİ JENERASYON DAIKIN ALTHERMA ISI POMPALARI İZOCAM ENKA’NIN IRAK’TAKİ İKİ BÜYÜK PROJESİNİN YALITIMINDA TERCİH EDİLEN MARKA OLDU

Bosch Termoteknoloji, Partner Program üyeleriyle Manisa Fabrikasında buluştu

Bosch sadakat kulübü Bosch Partner Program; elit bayileri ile Manisa’daki fabrikasında bir araya geldi.
 
Bosch Termoteknoloji, tüm Türkiye genelinde düzenlediği “Termoteknolojinin Geleceği” toplantılarının yanı sıra Partner Program elit üyeleri ile ManisaFabrikasında gerçek-leştirdiği organizasyonda buluştu. 2 günü kapsayan organizasyon; Bosch Termoteknoloji Pazarlama Direktörü Ali Aktaş’ın Manisa’daki İnovasyon Merkezinde gerçekleştiği şirket sunumuyla başlayıp, dijital dönüşüm sunumu, ürün sunumu ve Partner Program elit üye bilgilendirme sunumları ile devam etti. Bayiler, Manisa Fabrikası gezisi ile üretim süreçlerini yerinde görme fırsatı buldu. Toplantılarda Dijital Dönüşüm eğitimi de veren Bosch Termoteknoloji; eğitimin sonunda gerçekleştirdiği yarışmanın kazananlarına akıllı saat hediye etti ve keyifli bir yemeğin ardından organizasyon son buldu. İlki İstanbul’da gerçekleştirilen “Termoteknolojinin Geleceği” toplantıları serisi; 7 Temmuz’da Bursa, 1 Ağustos’ta Tekirdağ ve 18 Eylül’de Diyarbakır’da devam edecek.
 
Sektörün Ayrıcalıklı Sadakat Programı: Bosch Partner Program
Bosch Partner Program; sektördeki partnerlerine satış ve montaj yaptıkça puan kazandıran, aynı zamanda üyelerine teknik eğitimler, teşvik seyahatleri ve iş geliştirmeye yönelik farklı imkanlar sunan bir programdır. Bosch yetkili toptancı bayileriyle çalışan montajcı alt bayiler için geliştirilen bu sistem ile sektöre sunulan hizmet kalitesinin artırılması hedeflenmektedir. 
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Solar istanbul -24