EKONOMİK KALKINMA RÜZGAR ENERJİSİ İLE GERÇEKLEŞİYOR BAYMAK’TAN KULLANICI DOSTU ATIK SU TERFİ İSTASYONLARI KENYA - Mega Clima HVAC Fuarı Buderus Star Club üyeleri Van’da bir araya geldi ​GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, TÜRKİYE’NİN GÜNEŞ ENERJİSİ POTANSİYELİNE DİKKAT ÇEKTİ PRESTİJLİ PROJELERİN TERCİHİ YERLİ MARKA PA-FLEX KAUÇUK BÜYÜYOR DEPREMLER KAÇINILMAZ !!! Kanadalı ve Türk Bilim İnsanlarından Tehlikeli Kirleticileri Gidermek İçin İş Birliği İZODER’DEN ‘17 AĞUSTOS MARMARA DEPREMİ’ YIL DÖNÜMÜNDE AÇIKLAMA GF Hakan Plastik, ISK SODEX 2019’da LG Türkiye, İklimlendirme ve Enerji Çözümlerini İş Ortaklarına Tanıttı AVRUPA’DAKİ AĞIR SANAYİNİN TERCİHİ RÜZGAR ENERJİSİ İstanbul – İzmir Otoyolu Projesinde STOPER İmzası Enerjisa Enerji 2019’un ilk yarısında büyüme ivmesini devam ettirdi Büyük Ekipmanlarınız İçin Acrefine ASI-L Yüksek Kapasiteli Sismik İzolatörler

Bosch Termoteknoloji, Partner Program üyeleriyle Manisa Fabrikasında buluştu

Bosch sadakat kulübü Bosch Partner Program; elit bayileri ile Manisa’daki fabrikasında bir araya geldi.
 
Bosch Termoteknoloji, tüm Türkiye genelinde düzenlediği “Termoteknolojinin Geleceği” toplantılarının yanı sıra Partner Program elit üyeleri ile ManisaFabrikasında gerçek-leştirdiği organizasyonda buluştu. 2 günü kapsayan organizasyon; Bosch Termoteknoloji Pazarlama Direktörü Ali Aktaş’ın Manisa’daki İnovasyon Merkezinde gerçekleştiği şirket sunumuyla başlayıp, dijital dönüşüm sunumu, ürün sunumu ve Partner Program elit üye bilgilendirme sunumları ile devam etti. Bayiler, Manisa Fabrikası gezisi ile üretim süreçlerini yerinde görme fırsatı buldu. Toplantılarda Dijital Dönüşüm eğitimi de veren Bosch Termoteknoloji; eğitimin sonunda gerçekleştirdiği yarışmanın kazananlarına akıllı saat hediye etti ve keyifli bir yemeğin ardından organizasyon son buldu. İlki İstanbul’da gerçekleştirilen “Termoteknolojinin Geleceği” toplantıları serisi; 7 Temmuz’da Bursa, 1 Ağustos’ta Tekirdağ ve 18 Eylül’de Diyarbakır’da devam edecek.
 
Sektörün Ayrıcalıklı Sadakat Programı: Bosch Partner Program
Bosch Partner Program; sektördeki partnerlerine satış ve montaj yaptıkça puan kazandıran, aynı zamanda üyelerine teknik eğitimler, teşvik seyahatleri ve iş geliştirmeye yönelik farklı imkanlar sunan bir programdır. Bosch yetkili toptancı bayileriyle çalışan montajcı alt bayiler için geliştirilen bu sistem ile sektöre sunulan hizmet kalitesinin artırılması hedeflenmektedir. 
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8