İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İklimlendirmesini İmbat Sağlayacak Siemens Bina Ürünleri bölümü, yangın ve güvenlik sistemlerine yönelik ürünleriyle TÜYAK 2019’da Emlak Termal Kent Yalova DemirDöküm Nitromix ile ısınacak TTMD’nin Yeni Kitabı Duman Kontrol Kılavuzu Yayımlandı FORM ŞİRKETLER GRUBU’NA YENİ MALİ İŞLER DİREKTÖRÜ İTÜ Enerji Enstitüsü - Yenilenebilir Enerji Teknolojileri Sertifika Programı HAZIRLANIN! DEĞİŞİM BAŞLIYOR ALDAĞ ALDAPOOL HAVUZ TİPİ NEM ALICI KLİMA SANTRALLERİ GÜNEŞ ENERJİSİ SANAYİCİLERİ VE ENDÜSTRİSİ DERNEĞİ BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ LİNK YAPI ULUSLARARASI YANGIN ve GÜVENLİK SEMPOZYUMU'NA KATILIYOR GF HAKAN PLASTİK TÜRKİYE VE ORTADOĞU BÖLGE BAŞKANI BATUHAN BESLER AVRUPA’NIN KOMBİSİ İLK KEZ TÜRKİYE’DE E.C.A. CALORA PREMIX KOMBİ İLE KULLANICI KONFORU ÖN PLANDA YENİ JENERASYON DAIKIN ALTHERMA ISI POMPALARI İZOCAM ENKA’NIN IRAK’TAKİ İKİ BÜYÜK PROJESİNİN YALITIMINDA TERCİH EDİLEN MARKA OLDU

İSKİD, 2020 EUROVENTSUMMİT'İN ortak organizatörü oldu

Avrupa'nın bir sonraki HVACR etkinliği Antalya'da gerçekleşecek 
 
İSKİD (İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği) ve Eurovent'in temsilcileri, 2020 EUROVENTSUMMİT'İ ortaklaşa organize etmek için bir anlaşma imzaladılar. Avrupa'nın HVAC, proses soğutması ve gıda soğuk zincir teknolojileri için önem teşkil eden buluşmanın 22-25 Eylül 2020 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleşeceğini duyurdular.
 
Ana temanın ''Köprüler Kurmak'' olmasıyla, 2020 EUROVENTSUMMIT’in de odağı, üreticileri, danışmanları, planlamacıları, montajcıları ve ticaret birliklerini Avrupa’da, Doğu’da ve ötesinde, daha sürdürülebilir, daha sosyal ve çevreye duyarlı bir endüstri oldu. Ayrıca organizatörler, üreticilere konferans alanında en yeni ürünlerini sergilemeleri için alan sağlayarak inovasyona büyük katkı sağlıyor.
 
 
İSKİD Başkanı Sayın Ozan Atasoy, “Avrupalı, Türk ve Doğu üreticileri ile karar vericiler arasında köprü kurup güçlendirmek için Antalya’da sektörü ağırlamak bizim için bir zevk olacak. Sadece bilgi ve tecrübe paylaşmak için değil, aynı zamanda yeni teknolojiler, trendler ve yaklaşmakta olan zorluklar hakkında bilgi edinme fırsatına sahip olmak için bir araya geleceğiz”dedi.
 
Eurovent Birliği Başkanı Sayın Naci Şahin, “Bir sonraki Zirveye kapılarımızı açabilmek benim ve tüm Türk HVACR sektörü için bir onurdur. Mevcut uluslararası ticaret gelişmeleri göz önüne alındığında, Avrupa ile Doğu arasında güçlü bir işbirliği yapmak, endüstrimizi geliştirmek, en yeni teknolojileri teşvik etmek ve ticaret engellerini ortadan kaldırmak için küresel düzeyde bir oyun alanı sağlamakla alakalı olmaktan daha önemlidir. ”
 
Bienal EUROVENTSUMMIT'in önceki etkinliklerinin (Berlin 2014, Krakow 2016 ve Seville 2018) hepsi son derece başarılı oldu ve katılım artıyor. Etkinlik, sadece üreticilerin değil aynı zamanda danışmanların, kurucuların ve politika yapıcıların da ilgisini çeken, Avrupa'nın en yüksek HVACR sanayi temsilcileri toplantısı haline geldi. Sevilla'daki etkinlikte dört günlük toplantılar, seminerler boyunca 530'dan fazla katılımcı bir araya geldi. 2020 EUROVENTSUMMIT daha da başarılı olmayı vaat ediyor ve sektörde yeni bağlantılar kurmak isteyen veya en son düzenleyici, standardizasyon, belgelendirme ve teknolojik gelişmelere ayak uydurmak isteyen herkes tarafından kaçırılmaması gerekir.
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Solar istanbul -24