EKONOMİK KALKINMA RÜZGAR ENERJİSİ İLE GERÇEKLEŞİYOR BAYMAK’TAN KULLANICI DOSTU ATIK SU TERFİ İSTASYONLARI KENYA - Mega Clima HVAC Fuarı Buderus Star Club üyeleri Van’da bir araya geldi ​GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, TÜRKİYE’NİN GÜNEŞ ENERJİSİ POTANSİYELİNE DİKKAT ÇEKTİ PRESTİJLİ PROJELERİN TERCİHİ YERLİ MARKA PA-FLEX KAUÇUK BÜYÜYOR DEPREMLER KAÇINILMAZ !!! Kanadalı ve Türk Bilim İnsanlarından Tehlikeli Kirleticileri Gidermek İçin İş Birliği İZODER’DEN ‘17 AĞUSTOS MARMARA DEPREMİ’ YIL DÖNÜMÜNDE AÇIKLAMA GF Hakan Plastik, ISK SODEX 2019’da LG Türkiye, İklimlendirme ve Enerji Çözümlerini İş Ortaklarına Tanıttı AVRUPA’DAKİ AĞIR SANAYİNİN TERCİHİ RÜZGAR ENERJİSİ İstanbul – İzmir Otoyolu Projesinde STOPER İmzası Enerjisa Enerji 2019’un ilk yarısında büyüme ivmesini devam ettirdi Büyük Ekipmanlarınız İçin Acrefine ASI-L Yüksek Kapasiteli Sismik İzolatörler

İSKİD, 2020 EUROVENTSUMMİT'İN ortak organizatörü oldu

Avrupa'nın bir sonraki HVACR etkinliği Antalya'da gerçekleşecek 
 
İSKİD (İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği) ve Eurovent'in temsilcileri, 2020 EUROVENTSUMMİT'İ ortaklaşa organize etmek için bir anlaşma imzaladılar. Avrupa'nın HVAC, proses soğutması ve gıda soğuk zincir teknolojileri için önem teşkil eden buluşmanın 22-25 Eylül 2020 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleşeceğini duyurdular.
 
Ana temanın ''Köprüler Kurmak'' olmasıyla, 2020 EUROVENTSUMMIT’in de odağı, üreticileri, danışmanları, planlamacıları, montajcıları ve ticaret birliklerini Avrupa’da, Doğu’da ve ötesinde, daha sürdürülebilir, daha sosyal ve çevreye duyarlı bir endüstri oldu. Ayrıca organizatörler, üreticilere konferans alanında en yeni ürünlerini sergilemeleri için alan sağlayarak inovasyona büyük katkı sağlıyor.
 
 
İSKİD Başkanı Sayın Ozan Atasoy, “Avrupalı, Türk ve Doğu üreticileri ile karar vericiler arasında köprü kurup güçlendirmek için Antalya’da sektörü ağırlamak bizim için bir zevk olacak. Sadece bilgi ve tecrübe paylaşmak için değil, aynı zamanda yeni teknolojiler, trendler ve yaklaşmakta olan zorluklar hakkında bilgi edinme fırsatına sahip olmak için bir araya geleceğiz”dedi.
 
Eurovent Birliği Başkanı Sayın Naci Şahin, “Bir sonraki Zirveye kapılarımızı açabilmek benim ve tüm Türk HVACR sektörü için bir onurdur. Mevcut uluslararası ticaret gelişmeleri göz önüne alındığında, Avrupa ile Doğu arasında güçlü bir işbirliği yapmak, endüstrimizi geliştirmek, en yeni teknolojileri teşvik etmek ve ticaret engellerini ortadan kaldırmak için küresel düzeyde bir oyun alanı sağlamakla alakalı olmaktan daha önemlidir. ”
 
Bienal EUROVENTSUMMIT'in önceki etkinliklerinin (Berlin 2014, Krakow 2016 ve Seville 2018) hepsi son derece başarılı oldu ve katılım artıyor. Etkinlik, sadece üreticilerin değil aynı zamanda danışmanların, kurucuların ve politika yapıcıların da ilgisini çeken, Avrupa'nın en yüksek HVACR sanayi temsilcileri toplantısı haline geldi. Sevilla'daki etkinlikte dört günlük toplantılar, seminerler boyunca 530'dan fazla katılımcı bir araya geldi. 2020 EUROVENTSUMMIT daha da başarılı olmayı vaat ediyor ve sektörde yeni bağlantılar kurmak isteyen veya en son düzenleyici, standardizasyon, belgelendirme ve teknolojik gelişmelere ayak uydurmak isteyen herkes tarafından kaçırılmaması gerekir.
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8