ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

AİRONN'U TERCİH EDENLER

Türkiye’nin İlk Sağlık Rezidansı Antwell Life Care’da Aironn Cihazları Kullanılacak
Ant Yapı tarafından inşa edilen 150 milyon TL yatırım değerine sahip Antwell Life Care Residence projesi 19 bin metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. 13 katlı bloktan oluşan proje, 157 adet rezidans ve 13 ticari birimi barındırıyor. 
 
Çamlıca'da Türkiye’nin, alanında tanınmış, güçlü ve güvenilir sağlık kuruluşu Acıbadem Sağlık Grubu’nun işbirliği ile hayata geçirilen, Türkiye’nin ilk sağlık rezidansı Antwell Life Care Residence’ta tüm blok fanları ve jet fan sistemleri için Aironn tercih edildi. 
 
Sağlık Rezidansında, Acıbadem Sağlık Grubu’nun çözüm ortaklığıyla dengeli beslenmeden tıbbi bakıma, engelsiz tasarımdan alternatif hizmet paketine kadar 7/24 sağlık hizmeti sunulacak.
 
 
Cadde Alyans, Aironn Fan Teknolojisini Tercih Edenler Arasına Katıldı.
Alyans İnşaat tarafından hayata geçirilen, 17 dönüm üzerine inşa edilen Cadde Alyans projesi 6 ve 7 katlı 5 blokta 366 konuttan oluşuyor. Yaşam konforunu karşılayacak her tür ihtiyacın karşılanmasının gözetildiği projede; Aironn’un faydalı ürün patentine sahip kendinden susturuculu aksiyal fanları, geniş bir performans aralığı sunuyor, aynı zamanda istenilen debiyi hassas şekilde sağlayarak katma değer kazandırıyor. Çift cidarlı fan gövdesi içine yerleştirilen 70 kg/m3 yoğunluktaki alev almaz taş yünü sayesinde yüksek ses yutum performansına sahip aksiyal fanların yanı sıra Cadde Alyans için üretilen jetfanlar da, havalandırma ve yangın korunumu konusunda güvence sunuyor.
 
Gayrimenkul Sertifikası Sisteminin İlk Kez Uygulandığı Park Mavera-3 de Aironn’un Referansları Arasına Katıldı.
Mavera 3’ün, 9 bloğu, 50.696 m2 arsa alanında yükseliyor. Park Mavera 3’ün arsasının yaklaşık %78’i peyzaj alanı olarak tasarlandı. 
 
TOKİ öncülüğünde gayrimenkul sektöründe bir ilke imza atan Makro İnşaat, ilk kez bir gayrimenkul projesinde Gayrimenkul Sertifikası sistemini uyguluyor. Gayrimenkul sektöründe yeni bir finansal yatırım aracı olacak sertifika ile gayrimenkul alacak birikimi olmayan küçük yatırımcı, gayrimenkul projelerinden pay satın alarak projere topraktan ortak olabilecek. Gayrımenkul sektörünün yenilikçi projesinde, fan ihtisas kuruluşu Aironn’un fanları ve jetfanları kullanılıyor.
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36