İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İklimlendirmesini İmbat Sağlayacak Siemens Bina Ürünleri bölümü, yangın ve güvenlik sistemlerine yönelik ürünleriyle TÜYAK 2019’da Emlak Termal Kent Yalova DemirDöküm Nitromix ile ısınacak TTMD’nin Yeni Kitabı Duman Kontrol Kılavuzu Yayımlandı FORM ŞİRKETLER GRUBU’NA YENİ MALİ İŞLER DİREKTÖRÜ İTÜ Enerji Enstitüsü - Yenilenebilir Enerji Teknolojileri Sertifika Programı HAZIRLANIN! DEĞİŞİM BAŞLIYOR ALDAĞ ALDAPOOL HAVUZ TİPİ NEM ALICI KLİMA SANTRALLERİ GÜNEŞ ENERJİSİ SANAYİCİLERİ VE ENDÜSTRİSİ DERNEĞİ BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ LİNK YAPI ULUSLARARASI YANGIN ve GÜVENLİK SEMPOZYUMU'NA KATILIYOR GF HAKAN PLASTİK TÜRKİYE VE ORTADOĞU BÖLGE BAŞKANI BATUHAN BESLER AVRUPA’NIN KOMBİSİ İLK KEZ TÜRKİYE’DE E.C.A. CALORA PREMIX KOMBİ İLE KULLANICI KONFORU ÖN PLANDA YENİ JENERASYON DAIKIN ALTHERMA ISI POMPALARI İZOCAM ENKA’NIN IRAK’TAKİ İKİ BÜYÜK PROJESİNİN YALITIMINDA TERCİH EDİLEN MARKA OLDU

AİRONN'U TERCİH EDENLER

Türkiye’nin İlk Sağlık Rezidansı Antwell Life Care’da Aironn Cihazları Kullanılacak
Ant Yapı tarafından inşa edilen 150 milyon TL yatırım değerine sahip Antwell Life Care Residence projesi 19 bin metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. 13 katlı bloktan oluşan proje, 157 adet rezidans ve 13 ticari birimi barındırıyor. 
 
Çamlıca'da Türkiye’nin, alanında tanınmış, güçlü ve güvenilir sağlık kuruluşu Acıbadem Sağlık Grubu’nun işbirliği ile hayata geçirilen, Türkiye’nin ilk sağlık rezidansı Antwell Life Care Residence’ta tüm blok fanları ve jet fan sistemleri için Aironn tercih edildi. 
 
Sağlık Rezidansında, Acıbadem Sağlık Grubu’nun çözüm ortaklığıyla dengeli beslenmeden tıbbi bakıma, engelsiz tasarımdan alternatif hizmet paketine kadar 7/24 sağlık hizmeti sunulacak.
 
 
Cadde Alyans, Aironn Fan Teknolojisini Tercih Edenler Arasına Katıldı.
Alyans İnşaat tarafından hayata geçirilen, 17 dönüm üzerine inşa edilen Cadde Alyans projesi 6 ve 7 katlı 5 blokta 366 konuttan oluşuyor. Yaşam konforunu karşılayacak her tür ihtiyacın karşılanmasının gözetildiği projede; Aironn’un faydalı ürün patentine sahip kendinden susturuculu aksiyal fanları, geniş bir performans aralığı sunuyor, aynı zamanda istenilen debiyi hassas şekilde sağlayarak katma değer kazandırıyor. Çift cidarlı fan gövdesi içine yerleştirilen 70 kg/m3 yoğunluktaki alev almaz taş yünü sayesinde yüksek ses yutum performansına sahip aksiyal fanların yanı sıra Cadde Alyans için üretilen jetfanlar da, havalandırma ve yangın korunumu konusunda güvence sunuyor.
 
Gayrimenkul Sertifikası Sisteminin İlk Kez Uygulandığı Park Mavera-3 de Aironn’un Referansları Arasına Katıldı.
Mavera 3’ün, 9 bloğu, 50.696 m2 arsa alanında yükseliyor. Park Mavera 3’ün arsasının yaklaşık %78’i peyzaj alanı olarak tasarlandı. 
 
TOKİ öncülüğünde gayrimenkul sektöründe bir ilke imza atan Makro İnşaat, ilk kez bir gayrimenkul projesinde Gayrimenkul Sertifikası sistemini uyguluyor. Gayrimenkul sektöründe yeni bir finansal yatırım aracı olacak sertifika ile gayrimenkul alacak birikimi olmayan küçük yatırımcı, gayrimenkul projelerinden pay satın alarak projere topraktan ortak olabilecek. Gayrımenkul sektörünün yenilikçi projesinde, fan ihtisas kuruluşu Aironn’un fanları ve jetfanları kullanılıyor.
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Solar istanbul -24