EKONOMİK KALKINMA RÜZGAR ENERJİSİ İLE GERÇEKLEŞİYOR BAYMAK’TAN KULLANICI DOSTU ATIK SU TERFİ İSTASYONLARI KENYA - Mega Clima HVAC Fuarı Buderus Star Club üyeleri Van’da bir araya geldi ​GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, TÜRKİYE’NİN GÜNEŞ ENERJİSİ POTANSİYELİNE DİKKAT ÇEKTİ PRESTİJLİ PROJELERİN TERCİHİ YERLİ MARKA PA-FLEX KAUÇUK BÜYÜYOR DEPREMLER KAÇINILMAZ !!! Kanadalı ve Türk Bilim İnsanlarından Tehlikeli Kirleticileri Gidermek İçin İş Birliği İZODER’DEN ‘17 AĞUSTOS MARMARA DEPREMİ’ YIL DÖNÜMÜNDE AÇIKLAMA GF Hakan Plastik, ISK SODEX 2019’da LG Türkiye, İklimlendirme ve Enerji Çözümlerini İş Ortaklarına Tanıttı AVRUPA’DAKİ AĞIR SANAYİNİN TERCİHİ RÜZGAR ENERJİSİ İstanbul – İzmir Otoyolu Projesinde STOPER İmzası Enerjisa Enerji 2019’un ilk yarısında büyüme ivmesini devam ettirdi Büyük Ekipmanlarınız İçin Acrefine ASI-L Yüksek Kapasiteli Sismik İzolatörler

AİRONN'U TERCİH EDENLER

Türkiye’nin İlk Sağlık Rezidansı Antwell Life Care’da Aironn Cihazları Kullanılacak
Ant Yapı tarafından inşa edilen 150 milyon TL yatırım değerine sahip Antwell Life Care Residence projesi 19 bin metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. 13 katlı bloktan oluşan proje, 157 adet rezidans ve 13 ticari birimi barındırıyor. 
 
Çamlıca'da Türkiye’nin, alanında tanınmış, güçlü ve güvenilir sağlık kuruluşu Acıbadem Sağlık Grubu’nun işbirliği ile hayata geçirilen, Türkiye’nin ilk sağlık rezidansı Antwell Life Care Residence’ta tüm blok fanları ve jet fan sistemleri için Aironn tercih edildi. 
 
Sağlık Rezidansında, Acıbadem Sağlık Grubu’nun çözüm ortaklığıyla dengeli beslenmeden tıbbi bakıma, engelsiz tasarımdan alternatif hizmet paketine kadar 7/24 sağlık hizmeti sunulacak.
 
 
Cadde Alyans, Aironn Fan Teknolojisini Tercih Edenler Arasına Katıldı.
Alyans İnşaat tarafından hayata geçirilen, 17 dönüm üzerine inşa edilen Cadde Alyans projesi 6 ve 7 katlı 5 blokta 366 konuttan oluşuyor. Yaşam konforunu karşılayacak her tür ihtiyacın karşılanmasının gözetildiği projede; Aironn’un faydalı ürün patentine sahip kendinden susturuculu aksiyal fanları, geniş bir performans aralığı sunuyor, aynı zamanda istenilen debiyi hassas şekilde sağlayarak katma değer kazandırıyor. Çift cidarlı fan gövdesi içine yerleştirilen 70 kg/m3 yoğunluktaki alev almaz taş yünü sayesinde yüksek ses yutum performansına sahip aksiyal fanların yanı sıra Cadde Alyans için üretilen jetfanlar da, havalandırma ve yangın korunumu konusunda güvence sunuyor.
 
Gayrimenkul Sertifikası Sisteminin İlk Kez Uygulandığı Park Mavera-3 de Aironn’un Referansları Arasına Katıldı.
Mavera 3’ün, 9 bloğu, 50.696 m2 arsa alanında yükseliyor. Park Mavera 3’ün arsasının yaklaşık %78’i peyzaj alanı olarak tasarlandı. 
 
TOKİ öncülüğünde gayrimenkul sektöründe bir ilke imza atan Makro İnşaat, ilk kez bir gayrimenkul projesinde Gayrimenkul Sertifikası sistemini uyguluyor. Gayrimenkul sektöründe yeni bir finansal yatırım aracı olacak sertifika ile gayrimenkul alacak birikimi olmayan küçük yatırımcı, gayrimenkul projelerinden pay satın alarak projere topraktan ortak olabilecek. Gayrımenkul sektörünün yenilikçi projesinde, fan ihtisas kuruluşu Aironn’un fanları ve jetfanları kullanılıyor.
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8