EKONOMİK KALKINMA RÜZGAR ENERJİSİ İLE GERÇEKLEŞİYOR BAYMAK’TAN KULLANICI DOSTU ATIK SU TERFİ İSTASYONLARI KENYA - Mega Clima HVAC Fuarı Buderus Star Club üyeleri Van’da bir araya geldi ​GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, TÜRKİYE’NİN GÜNEŞ ENERJİSİ POTANSİYELİNE DİKKAT ÇEKTİ PRESTİJLİ PROJELERİN TERCİHİ YERLİ MARKA PA-FLEX KAUÇUK BÜYÜYOR DEPREMLER KAÇINILMAZ !!! Kanadalı ve Türk Bilim İnsanlarından Tehlikeli Kirleticileri Gidermek İçin İş Birliği İZODER’DEN ‘17 AĞUSTOS MARMARA DEPREMİ’ YIL DÖNÜMÜNDE AÇIKLAMA GF Hakan Plastik, ISK SODEX 2019’da LG Türkiye, İklimlendirme ve Enerji Çözümlerini İş Ortaklarına Tanıttı AVRUPA’DAKİ AĞIR SANAYİNİN TERCİHİ RÜZGAR ENERJİSİ İstanbul – İzmir Otoyolu Projesinde STOPER İmzası Enerjisa Enerji 2019’un ilk yarısında büyüme ivmesini devam ettirdi Büyük Ekipmanlarınız İçin Acrefine ASI-L Yüksek Kapasiteli Sismik İzolatörler

DÜNYA’ DA İLK IMMERGAS AUDAX ERP MONOBLOCK HİBRİT ISI POMPASI SİZLERLE

Tek üründe ısıtma-soğutma ve sıcak su ihtiyacına çözüm sunarak üç önemli derde deva olan Dünya’ da ilk Immergas audax ERP Monoblock Hibrit Isı Pompası sizlerle.

 

Isıtma-soğutma ve sıcak su çözümlerinde geliştirdiği yüksek teknolojiler ile sektöründe dünyanın önde gelen markaları arasında yer alan Immergas, #ÜçDerdeDeva olan ısı pompası sistemleriyle, tüketicisini yüksek konfor sunan çevreci ürünler ile buluşturmaya devam ediyor!

 

Ev konforunun standartlarını belirleyen ısıtma, soğutma ve sıcak su gibi üç önemli ihtiyacı karşılayan Audax ErP ısı pompası sistemleri; dünyada kabul gören en çevreci ve tasarruflu teknoloji olarak çözüm üretiyor… Genel çalışma prensibi olarak, doğadan aldığı enerjiyi ısı enerjisine çevirerek tesisat suyuna aktaran ve bu sayede çevreci bir ısıtma sağlayan Audax ErP Isı Pompası; ortam ısıtması sağlayan teknolojisinin yanı sıra, soğutma ve sıcak su için de tek üründe çoklu çözüm avantajını sizlerle buluşturuyor.

 

Dış hava içerisinde bulunan yenilenebilir ısı enerjisini tesisat suyuna aktarmak için tasarlanmış havadan suya monofaze monoblok ısı pompası Audax ErP’nin çok özel tasarımı, elektrikli bir rezistansa ihtiyaç duymadan cihazı, hem ısıtma hem soğutma yapabilen hem de opsiyonel bir boyler ile kombine edildiğinde 60 °C'ye kadar sıcak kullanım suyu üretebilen ideal bir sistem çözümü haline getiriyor.
Audax ErP full inverter monoblok hibrit ısı pompası standart olarak; düşük enerji tüketen modülasyonlu sirkülasyon pompası, paslanmaz çelik plakalı ısı eşanjörü, genleşme tankı, tesisat dönüş filtresi ve oda termostatı olarak kullanılabilen ayrı bir modülasyonlu uzaktan kumanda ve kontrol paneli ile donatılmıştır. PAM ve PWM inverter kontrol teknolojisi kompresörü, çok hassas güç modülasyonu ile çalıştırarak yüksek performans üretilmesine, elektrik tüketiminin azaltılmasına ve daha konforlu ortamlar oluşturulmasına olanak tanıyor. Sağladığı yüksek konforun yanı sıra, çevreci teknolojisiyle yüksek tasarruf da elde etmenizi sağlayan Audax ErP ısı pompası sistemleri; kullanıldığı mekanların yatırım değerini arttırma özelliği ile de akıllı bir tercih olarak tüketicimizi koruyor.  Audax ErP ürünlerine, istenildiği zaman kombi, güneş enerjisi ve PV-fotovoltaik sistemler ilave edilerek hibrit hale getirilebiliyor.

 

Audax ErP ısı pompası; monoblok tek bir üniteden oluştuğu için montaj esnasında da kolaylık tanıyarak sizlere zaman kazandırıyor. Hafif ve kompakt yapısı ile de balkonlara veya tamamen açık dış mekanlara kolaylıkla monte edilebiliyor.
Audax ErP ısı pompası; ısıtma, soğutma ya da sıcak su üretiminde tek başına kullanılabileceği gibi dört adet cihazın birlikte kullanılması ile kaskad sistemler de oluşturulabiliyor veya kombi ya da yenilenebilir enerji kaynakları ile entegre çalıştırılabiliyor.

 

Fosil yakıt kullanılmadan ısıtma, soğutma ve sıcak su çözümü için dünyada en çok tercih edilen çevreci teknolojilerden olan ısı pompası sistemleri; geleceğe yaşanabilir bir doğa bırakmanın yatırımını da bugünden yapmanızı sağlıyor. 

 

#ÜçDerdeDevaIsıPompaları

 

Detaylı Bilgi İçin: 

immergas.com.tr - 444 88 22

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8