İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İklimlendirmesini İmbat Sağlayacak Siemens Bina Ürünleri bölümü, yangın ve güvenlik sistemlerine yönelik ürünleriyle TÜYAK 2019’da Emlak Termal Kent Yalova DemirDöküm Nitromix ile ısınacak TTMD’nin Yeni Kitabı Duman Kontrol Kılavuzu Yayımlandı FORM ŞİRKETLER GRUBU’NA YENİ MALİ İŞLER DİREKTÖRÜ İTÜ Enerji Enstitüsü - Yenilenebilir Enerji Teknolojileri Sertifika Programı HAZIRLANIN! DEĞİŞİM BAŞLIYOR ALDAĞ ALDAPOOL HAVUZ TİPİ NEM ALICI KLİMA SANTRALLERİ GÜNEŞ ENERJİSİ SANAYİCİLERİ VE ENDÜSTRİSİ DERNEĞİ BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ LİNK YAPI ULUSLARARASI YANGIN ve GÜVENLİK SEMPOZYUMU'NA KATILIYOR GF HAKAN PLASTİK TÜRKİYE VE ORTADOĞU BÖLGE BAŞKANI BATUHAN BESLER AVRUPA’NIN KOMBİSİ İLK KEZ TÜRKİYE’DE E.C.A. CALORA PREMIX KOMBİ İLE KULLANICI KONFORU ÖN PLANDA YENİ JENERASYON DAIKIN ALTHERMA ISI POMPALARI İZOCAM ENKA’NIN IRAK’TAKİ İKİ BÜYÜK PROJESİNİN YALITIMINDA TERCİH EDİLEN MARKA OLDU

DÜNYA’ DA İLK IMMERGAS AUDAX ERP MONOBLOCK HİBRİT ISI POMPASI SİZLERLE

Tek üründe ısıtma-soğutma ve sıcak su ihtiyacına çözüm sunarak üç önemli derde deva olan Dünya’ da ilk Immergas audax ERP Monoblock Hibrit Isı Pompası sizlerle.

 

Isıtma-soğutma ve sıcak su çözümlerinde geliştirdiği yüksek teknolojiler ile sektöründe dünyanın önde gelen markaları arasında yer alan Immergas, #ÜçDerdeDeva olan ısı pompası sistemleriyle, tüketicisini yüksek konfor sunan çevreci ürünler ile buluşturmaya devam ediyor!

 

Ev konforunun standartlarını belirleyen ısıtma, soğutma ve sıcak su gibi üç önemli ihtiyacı karşılayan Audax ErP ısı pompası sistemleri; dünyada kabul gören en çevreci ve tasarruflu teknoloji olarak çözüm üretiyor… Genel çalışma prensibi olarak, doğadan aldığı enerjiyi ısı enerjisine çevirerek tesisat suyuna aktaran ve bu sayede çevreci bir ısıtma sağlayan Audax ErP Isı Pompası; ortam ısıtması sağlayan teknolojisinin yanı sıra, soğutma ve sıcak su için de tek üründe çoklu çözüm avantajını sizlerle buluşturuyor.

 

Dış hava içerisinde bulunan yenilenebilir ısı enerjisini tesisat suyuna aktarmak için tasarlanmış havadan suya monofaze monoblok ısı pompası Audax ErP’nin çok özel tasarımı, elektrikli bir rezistansa ihtiyaç duymadan cihazı, hem ısıtma hem soğutma yapabilen hem de opsiyonel bir boyler ile kombine edildiğinde 60 °C'ye kadar sıcak kullanım suyu üretebilen ideal bir sistem çözümü haline getiriyor.
Audax ErP full inverter monoblok hibrit ısı pompası standart olarak; düşük enerji tüketen modülasyonlu sirkülasyon pompası, paslanmaz çelik plakalı ısı eşanjörü, genleşme tankı, tesisat dönüş filtresi ve oda termostatı olarak kullanılabilen ayrı bir modülasyonlu uzaktan kumanda ve kontrol paneli ile donatılmıştır. PAM ve PWM inverter kontrol teknolojisi kompresörü, çok hassas güç modülasyonu ile çalıştırarak yüksek performans üretilmesine, elektrik tüketiminin azaltılmasına ve daha konforlu ortamlar oluşturulmasına olanak tanıyor. Sağladığı yüksek konforun yanı sıra, çevreci teknolojisiyle yüksek tasarruf da elde etmenizi sağlayan Audax ErP ısı pompası sistemleri; kullanıldığı mekanların yatırım değerini arttırma özelliği ile de akıllı bir tercih olarak tüketicimizi koruyor.  Audax ErP ürünlerine, istenildiği zaman kombi, güneş enerjisi ve PV-fotovoltaik sistemler ilave edilerek hibrit hale getirilebiliyor.

 

Audax ErP ısı pompası; monoblok tek bir üniteden oluştuğu için montaj esnasında da kolaylık tanıyarak sizlere zaman kazandırıyor. Hafif ve kompakt yapısı ile de balkonlara veya tamamen açık dış mekanlara kolaylıkla monte edilebiliyor.
Audax ErP ısı pompası; ısıtma, soğutma ya da sıcak su üretiminde tek başına kullanılabileceği gibi dört adet cihazın birlikte kullanılması ile kaskad sistemler de oluşturulabiliyor veya kombi ya da yenilenebilir enerji kaynakları ile entegre çalıştırılabiliyor.

 

Fosil yakıt kullanılmadan ısıtma, soğutma ve sıcak su çözümü için dünyada en çok tercih edilen çevreci teknolojilerden olan ısı pompası sistemleri; geleceğe yaşanabilir bir doğa bırakmanın yatırımını da bugünden yapmanızı sağlıyor. 

 

#ÜçDerdeDevaIsıPompaları

 

Detaylı Bilgi İçin: 

immergas.com.tr - 444 88 22

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Solar istanbul -24