Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

İMBAT, EĞİTİM KURUMLARINDA VERİMLİ İKLİMLENDİRME SAĞLIYOR

İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri yüksek verimli ürünleriyle, eğitim alanındaki projelerde de tercih ediliyor. İmbat çatı tipi klimalar, üniversiteler ve diğer eğitim kurumlarında sağlıklı ve ideal iklim koşullarını sağlıyor.

 

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Eğitim Fakültesinin iklimlendirme tercihi İmbat oldu. Projede İmbat’ın inverter plug fanlı 11.000 m3/h debide,80,4 kW soğutma ve 85,7 kW heat pump ısıtma kapasiteli, 58 kW oransal elektrikli ısıtıcılı, %40 taze havayla ve G4 filtreli 600 Pa cihaz dışı üfleme basıncıyla çalışan, kısmi yüklerde yüksek verim ve dört kompresör ile altı kademeli kapasite kontrolü sağlayan çatı tipi klima cihazı yer aldı.

 

Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin iklimlendirmesi için de İmbat tercih edildi. Projede İmbat’ın inverter plug fanlı 15.000 m3/h debide,114,2 kW soğutma ve 110 kW sıcak sulu ısıtma kapasiteli, %50 taze havayla ve G4 filtreli 500 Pa cihaz dışı üfleme basıncıyla çalışan, kısmi yüklerde yüksek verim ve iki kompresör ile üç kademeli kapasite kontrolü sağlayan ve inverter plug fanlı 10.000 m3/h debide, 59,5 kW soğutma ve 62 kW sıcak sulu ısıtma kapasiteli, %40 taze havayla ve G4 filtreli 500 Pa cihaz dışı üfleme basıncıyla çalışan, kısmi yüklerde yüksek verim ve iki kompresör ile üç kademeli kapasite kontrolü sağlayan çatı tipi klima cihazları yer aldı. 

 

Süleyman Demirel Üniversitesi Merkezi Derslik Binası iklimlendirme projesinde ise İmbat’ın üç farklı çatı tipi klima modeli yer aldı. Projede inverter plug fanlı 29.250m3/h debide, 167,5 kW soğutma ve 142 kW sıcak sulu ısıtma kapasiteli; inverter plug fanlı 18.000 m3/h debide, 116,4 kW soğutma ve 103 kW sıcak sulu ısıtma kapasiteli; inverter plug fanlı 9.000 m3/h debide, 58,3 kW soğutma ve 46 kW sıcak sulu ısıtma kapasiteli, %30 taze havayla ve G4 filtreli 300 Pa cihaz dışı üfleme basıncıyla çalışan, kısmi yüklerde yüksek verimli iki kompresör ile üç kademeli kapasite kontrolü sağlayan çatı tipi klima cihazları tercih edildi. 

Türkiye’de tasarlanan ilk Eurovent sertifikalı çatı tipi klimanın da sahibi olan İmbat, %100 yerli tasarımlara imza atmaya devam ediyor. İmbat, yüksek verimli ürünleriyle hem projelere hem de dünyaya kazanç sağlıyor.

 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36