Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

İZMİR ÜÇKUYULAR TERMİNALİ, AIRONN FAN MÜHENDİSLİĞİ GÜVENCESİNDE

İzmir, Belediye ve ilçe otobüsleri için bir aktarma merkezine ve 841 araçlık otoparka kavuşuyor. Toplam 48 bin 906 metrekarelik inşaat alanına sahip olan Üçkuyular Terminali ve Otoparkı projesiyle önemli bir ihtiyaç karşılanmış olacak. 

Yol kotundan aşağıda bulunan terminal katı ile yeraltında 3 kattan oluşan otopark için Aironn 71 adet fan ve jetfan üretti. Her biri Aironn’un TÜV SÜD onaylı, AMCA standartlarına uygun performans test laboratuvarında AMCA 250-12 standardına uygun şekilde test edildi. Aironn fan ve jetfanları, EN 12101-3 uygun, 300 °C–2 saat ve 400 °C-2 saat sertifikalarına sahiptir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36