Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

Karat 34 karma yaşam projesinin tesisat sistemlerinde GF Hakan Plastik ürünleri tercih edildi.

Emlak Konut GYO güvencesiyle "Doğa Şehircilik" ve "Başyapı" tarafından inşaa edilen Karat 34 karma yaşam projesinin tesisat sistemlerinde GF Hakan Plastik ürünleri tercih edildi. 
                
İstanbul'da iş ve yaşam akışının önemli noktalarından Bahçelievler'de inşaa edilen; ofis ve rezidanslardan oluşan prestijli bir karma yaşam projesi olan Karat 34 tesisat sistemleri, SILENTA ürün grubundan Silenta 3A ve Silenta FR'nin  yanı sıra PP-R ve PVC ürünleri ile döşendi. 
        
Sürdülebilir Yaşam Alanı hedefi doğrultusunda çevreye duyarlı bir proje olarak geliştirilen Karat 34'de kullanılan Silenta 3A ve Selenta FR, esneklik ve sessizliği ile ön plana çıkan ürünler.  
         
SİLENTA 3A, yüksek darbe dayanımı ve ses koruması gerektiren tüm DIN 4109, DIN 4102 sistem standartlarına uygun şekilde formüle edilerek güçlendirilmiş bir ürün. PP'den üretilen ses yalıtımlı SİLENTA 3A atık su boru sistemi, 4lt/s akış hızında sadece 16 dB ses şiddeti ile tesisat sistemlerinin ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılıyor.
         
SILENTA FR ise Yanmaya Dayanıklı Sessiz Boru Sistemi olarak, olası yangınlarda alev iletiminin en aza indirgenmesi için üstün özellikler taşıyor. TS EN 13501, DIN 4102 yanıcılık ve DIN 4109, EN 14366 sessizlik standartlarına uygun olarak geliştirilen SILENTA FR, atık su ve asidik sıvı transferleri için kullanılabiliyor. Mineral katkılı özel bir formülasyonla üretilen boru sistemi, Almanya  Fraunhofer Enstitüsü tarafından yapılan ölçümlerde EN 14366'a göre 4lt/s akış hızında sadece 12 dB ses şiddeti seviyesine ulaşıyor.
        
GF Hakan Plastik'in Aquasystem PP-R boru sistemleri, konutlarda suya sağlıklı ve güvenli şekilde ulaşılması; tesisat sistemlerinin sorunsuz bir şekilde uzun ömürlü çalışması açısından tercih ediliyor.
 
GF Hakan Plastik ürünlerinin uzmanlığı, yapıların geleceğe güvenle ulaşmasına katkı sağlıyor.
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36