EKONOMİK KALKINMA RÜZGAR ENERJİSİ İLE GERÇEKLEŞİYOR BAYMAK’TAN KULLANICI DOSTU ATIK SU TERFİ İSTASYONLARI KENYA - Mega Clima HVAC Fuarı Buderus Star Club üyeleri Van’da bir araya geldi ​GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, TÜRKİYE’NİN GÜNEŞ ENERJİSİ POTANSİYELİNE DİKKAT ÇEKTİ PRESTİJLİ PROJELERİN TERCİHİ YERLİ MARKA PA-FLEX KAUÇUK BÜYÜYOR DEPREMLER KAÇINILMAZ !!! Kanadalı ve Türk Bilim İnsanlarından Tehlikeli Kirleticileri Gidermek İçin İş Birliği İZODER’DEN ‘17 AĞUSTOS MARMARA DEPREMİ’ YIL DÖNÜMÜNDE AÇIKLAMA GF Hakan Plastik, ISK SODEX 2019’da LG Türkiye, İklimlendirme ve Enerji Çözümlerini İş Ortaklarına Tanıttı AVRUPA’DAKİ AĞIR SANAYİNİN TERCİHİ RÜZGAR ENERJİSİ İstanbul – İzmir Otoyolu Projesinde STOPER İmzası Enerjisa Enerji 2019’un ilk yarısında büyüme ivmesini devam ettirdi Büyük Ekipmanlarınız İçin Acrefine ASI-L Yüksek Kapasiteli Sismik İzolatörler

DAIKIN, NİHAT SIRDAR İLE BİNLERCE KİŞİYE ‘DOĞRU HAVAYI’ ANLATTI

Türkiye’nin en çok dinlenen radyocusu Nihat Sırdar, 17 Haziran-10 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirdiği ‘Doğru Hava’ turnesinde yıllardır onunla özdeşleşen programını çeşitli illerdeki Daikin bayilerinin önünde yaparak, binlerce kişiye ‘Doğru Hava’yı anlattı.
 
Turne boyunca binlerce kişinin ilgi odağı haline gelen Sırdar; Mersin, Adana, Antalya, İzmir, Aydın ve İstanbul’daki Daikin bayilerinin önünde gerçekleştirdiği canlı yayınlarla dinleyicileri ‘Doğru Hava’ konusunda bilgilendirirken düzenlediği yarışmalarla da o ilin o gün ölçülen en yüksek sıcaklığı kadar indirimler kazandırdı. Bilindiği üzere Daikin Türkiye, Kafa Radyo’da yayınlanan Nihat’la Muhabbet programının da 2 yıldır sponsorluğunu üstleniyor.
 
Gelişmiş teknolojisi ve üst segmenteki klima modelleriyle kullanıcılarına enerji verimliliği yüksek, konforlu bir iklimlendirme sunan Daikin, uzmanı olduğu ‘Doğru Hava’yı bu kez de 17 Haziran- 10 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen bir turneyle usta radyocu Nihat Sırdar aracılığıyla anlattı. Yaz sıcaklarının iyice bunalttığı Akdeniz-Ege hattı ve İstanbul’daki 16 adet Daikin bayiini dolaşan Sırdar, kendisiyle özdeşleşen ve Kafa Radyo’da yayınlanan ünlü programı Nihat’la Sivrisinek’i canlı olarak bu mekanların önünden gerçekleştirdi. Mersin, Adana Antalya, İzmir, Aydın ve İstanbul illerini kapsayan turne boyunca dinleyicilere Daikin’in uzmanı olduğu ‘Doğru Hava’yı anlatan Sırdar, düzenlediği yarışmalarla da büyük ilgi topladı. Yarışmalarda kazanan ilk üç kişi o gün bulunulan ilde ölçülen en yüksek sıcaklık kadar indirim almaya hak kazandı. Sıcaklığın 35°C olduğu bu illerde indirimler de yüzde 35 gibi yüksek oranlara ulaştı. 
 
Klimanın sadece ısıtan-soğutan bir ürün değil bunun ötesinde doğru hava sağlayan bir ‘ihtiyaç’ olduğu yönünde farkındalık oluşmasına katkıda bulunmak için düzenlenen turne büyük bir başarı ile geçti. Sırdar’ın hayranlarının büyük ilgi gösterdiği canlı yayınlar sırasında bayilere gelenlerin sayısı toplamda on binlere ulaştı. Kitap imzalatan, fotoğraf çektirmek isteyen dinleyiciler Daikin bayilerini de ziyaret ederek ürünleri deneyimlediler. Daikin bayileri de büyük destek verdikleri bu turne sırasında müşterilerine Daikin’in Yaz Kampanyası’nı anlatırken, bölgedeki müşterilere ürünlerin üstün özelliklerini uygulamalı olarak gösterme imkanı buldular. 
 
Her biri 2 saat süren 16 adet canlı yayın boyunca gerek Nihat Sırdar, gerekse bayiler bir Daikin marka temsilcisinin temsil ettiği tüm değerleri müşterilere hissettirmeyi başarmanın keyfini yaşadı. Güven, süreklilik, misafirperverlik, uzmanlık, çözüm odaklılık ve iletişim gibi değerlerin altı çizilmiş oldu. 
 
Bilindiği üzere Daikin Türkiye, Kafa Radyo’da yayınlanan Nihat’la Muhabbet programının 2 yıldır sponsorluğunu üstleniyor. 
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8