İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İklimlendirmesini İmbat Sağlayacak Siemens Bina Ürünleri bölümü, yangın ve güvenlik sistemlerine yönelik ürünleriyle TÜYAK 2019’da Emlak Termal Kent Yalova DemirDöküm Nitromix ile ısınacak TTMD’nin Yeni Kitabı Duman Kontrol Kılavuzu Yayımlandı FORM ŞİRKETLER GRUBU’NA YENİ MALİ İŞLER DİREKTÖRÜ İTÜ Enerji Enstitüsü - Yenilenebilir Enerji Teknolojileri Sertifika Programı HAZIRLANIN! DEĞİŞİM BAŞLIYOR ALDAĞ ALDAPOOL HAVUZ TİPİ NEM ALICI KLİMA SANTRALLERİ GÜNEŞ ENERJİSİ SANAYİCİLERİ VE ENDÜSTRİSİ DERNEĞİ BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ LİNK YAPI ULUSLARARASI YANGIN ve GÜVENLİK SEMPOZYUMU'NA KATILIYOR GF HAKAN PLASTİK TÜRKİYE VE ORTADOĞU BÖLGE BAŞKANI BATUHAN BESLER AVRUPA’NIN KOMBİSİ İLK KEZ TÜRKİYE’DE E.C.A. CALORA PREMIX KOMBİ İLE KULLANICI KONFORU ÖN PLANDA YENİ JENERASYON DAIKIN ALTHERMA ISI POMPALARI İZOCAM ENKA’NIN IRAK’TAKİ İKİ BÜYÜK PROJESİNİN YALITIMINDA TERCİH EDİLEN MARKA OLDU

DAIKIN, NİHAT SIRDAR İLE BİNLERCE KİŞİYE ‘DOĞRU HAVAYI’ ANLATTI

Türkiye’nin en çok dinlenen radyocusu Nihat Sırdar, 17 Haziran-10 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirdiği ‘Doğru Hava’ turnesinde yıllardır onunla özdeşleşen programını çeşitli illerdeki Daikin bayilerinin önünde yaparak, binlerce kişiye ‘Doğru Hava’yı anlattı.
 
Turne boyunca binlerce kişinin ilgi odağı haline gelen Sırdar; Mersin, Adana, Antalya, İzmir, Aydın ve İstanbul’daki Daikin bayilerinin önünde gerçekleştirdiği canlı yayınlarla dinleyicileri ‘Doğru Hava’ konusunda bilgilendirirken düzenlediği yarışmalarla da o ilin o gün ölçülen en yüksek sıcaklığı kadar indirimler kazandırdı. Bilindiği üzere Daikin Türkiye, Kafa Radyo’da yayınlanan Nihat’la Muhabbet programının da 2 yıldır sponsorluğunu üstleniyor.
 
Gelişmiş teknolojisi ve üst segmenteki klima modelleriyle kullanıcılarına enerji verimliliği yüksek, konforlu bir iklimlendirme sunan Daikin, uzmanı olduğu ‘Doğru Hava’yı bu kez de 17 Haziran- 10 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen bir turneyle usta radyocu Nihat Sırdar aracılığıyla anlattı. Yaz sıcaklarının iyice bunalttığı Akdeniz-Ege hattı ve İstanbul’daki 16 adet Daikin bayiini dolaşan Sırdar, kendisiyle özdeşleşen ve Kafa Radyo’da yayınlanan ünlü programı Nihat’la Sivrisinek’i canlı olarak bu mekanların önünden gerçekleştirdi. Mersin, Adana Antalya, İzmir, Aydın ve İstanbul illerini kapsayan turne boyunca dinleyicilere Daikin’in uzmanı olduğu ‘Doğru Hava’yı anlatan Sırdar, düzenlediği yarışmalarla da büyük ilgi topladı. Yarışmalarda kazanan ilk üç kişi o gün bulunulan ilde ölçülen en yüksek sıcaklık kadar indirim almaya hak kazandı. Sıcaklığın 35°C olduğu bu illerde indirimler de yüzde 35 gibi yüksek oranlara ulaştı. 
 
Klimanın sadece ısıtan-soğutan bir ürün değil bunun ötesinde doğru hava sağlayan bir ‘ihtiyaç’ olduğu yönünde farkındalık oluşmasına katkıda bulunmak için düzenlenen turne büyük bir başarı ile geçti. Sırdar’ın hayranlarının büyük ilgi gösterdiği canlı yayınlar sırasında bayilere gelenlerin sayısı toplamda on binlere ulaştı. Kitap imzalatan, fotoğraf çektirmek isteyen dinleyiciler Daikin bayilerini de ziyaret ederek ürünleri deneyimlediler. Daikin bayileri de büyük destek verdikleri bu turne sırasında müşterilerine Daikin’in Yaz Kampanyası’nı anlatırken, bölgedeki müşterilere ürünlerin üstün özelliklerini uygulamalı olarak gösterme imkanı buldular. 
 
Her biri 2 saat süren 16 adet canlı yayın boyunca gerek Nihat Sırdar, gerekse bayiler bir Daikin marka temsilcisinin temsil ettiği tüm değerleri müşterilere hissettirmeyi başarmanın keyfini yaşadı. Güven, süreklilik, misafirperverlik, uzmanlık, çözüm odaklılık ve iletişim gibi değerlerin altı çizilmiş oldu. 
 
Bilindiği üzere Daikin Türkiye, Kafa Radyo’da yayınlanan Nihat’la Muhabbet programının 2 yıldır sponsorluğunu üstleniyor. 
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Solar istanbul -24