İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İklimlendirmesini İmbat Sağlayacak Siemens Bina Ürünleri bölümü, yangın ve güvenlik sistemlerine yönelik ürünleriyle TÜYAK 2019’da Emlak Termal Kent Yalova DemirDöküm Nitromix ile ısınacak TTMD’nin Yeni Kitabı Duman Kontrol Kılavuzu Yayımlandı FORM ŞİRKETLER GRUBU’NA YENİ MALİ İŞLER DİREKTÖRÜ İTÜ Enerji Enstitüsü - Yenilenebilir Enerji Teknolojileri Sertifika Programı HAZIRLANIN! DEĞİŞİM BAŞLIYOR ALDAĞ ALDAPOOL HAVUZ TİPİ NEM ALICI KLİMA SANTRALLERİ GÜNEŞ ENERJİSİ SANAYİCİLERİ VE ENDÜSTRİSİ DERNEĞİ BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ LİNK YAPI ULUSLARARASI YANGIN ve GÜVENLİK SEMPOZYUMU'NA KATILIYOR GF HAKAN PLASTİK TÜRKİYE VE ORTADOĞU BÖLGE BAŞKANI BATUHAN BESLER AVRUPA’NIN KOMBİSİ İLK KEZ TÜRKİYE’DE E.C.A. CALORA PREMIX KOMBİ İLE KULLANICI KONFORU ÖN PLANDA YENİ JENERASYON DAIKIN ALTHERMA ISI POMPALARI İZOCAM ENKA’NIN IRAK’TAKİ İKİ BÜYÜK PROJESİNİN YALITIMINDA TERCİH EDİLEN MARKA OLDU

Baymak'tan Yetersiz Su Basıncına Lokal Çözüm

Yetersiz Su Basıncına Lokal Çözüm: Baymak Ara Basınçlandırma Pompası K-Ha; Pompamat
 
Baymak, su basıncının yetersiz kaldığı yerlere lokal ve ideal teknolojik çözümü, su teknolojilerinde çözüm ortağı DAB firması tarafından geliştirilen K-HA serisi ara basınçlandırma pompası Pompamat ile sunuyor.
 
Baymak’ın su teknolojilerindeki çözüm ortağı DAB teknolojisi ile üretilen K-HA Serisi Ara Basınçlandırma Pompaları, mevcut su basıncının yetersiz kaldığı yerlerde lokal olarak ihtiyaç duyulan basıncı sağlıyor. Bazı sistemlerde, kireçten kaynaklı boru iç çaplarında zamanla meydana gelen daralma, sistem basıncının düşmesine neden olur. Su basıncı, sistemde bulunan uzak noktadaki musluklara yetersiz gelirken, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi makineler su basıncı yetersiz olduğu için çalışmaz. Baymak’ın DAB teknolojisine sahip K-HA Serisi Ara Basınçlandırma Pompası ise basıncın yetersiz olduğu noktalara lokal çözümler sunarak, Baymak güvencesi ve kolay ulaşılabilirliği ile tüketiciye kolaylık sağlar. 
 
Açık çevrim güneş kolektörü sistemlerinde de rahatlıkla kullanılabilen K-HA Serisi Ara Basınçlandırma Pompası, depodaki su azaldığı zaman üst kattaki dairelerde sıcak su problemi yaşanmasını engeller. Bu sistemlerde deponun yarım metre altına koyulan ara basınçlandırma pompaları problemin önüne geçse de depodaki suyun sıcaklığının 100 ºC’leri bulması, piyasadaki diğer ara basınçlandırma pompalarında arızalara neden olur. DAB teknolojisi K-HA serisi ara basınçlandırma pompaları ise maksimum. 100 ºC akışkan sıcaklığı dayanımına sahiptir. Bunun yanı sıra pompa üzerinde dahili bir basınç şalteri ve aşırı yüklere karşı termik koruma bulunur. Basınç şalteri yatay düzlemde kalmak şartı ile pompa yatay veya dikey montaj esnekliğine sahiptir.
 
K-HA Teknik Özellikler 
Koruma Seviyesi: IP 44
Yalıtım Sınıfı: F
Çalışma Aralığı: 0 – 4,2 m3/h ile 0 - 22 mss
Akışkan Özellikleri: Temiz su
Akışkan Sıcaklık Aralığı: 0°C ile + 100 °C
Dahili basınç şalteri ile manuel veya otomatik çalışma
Min. Otomatik Çalışma Basıncı: 0,5 mss
Min. Otomatik Çalışma Debisi: 2,5 lt/dk
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Solar istanbul -24