EKONOMİK KALKINMA RÜZGAR ENERJİSİ İLE GERÇEKLEŞİYOR BAYMAK’TAN KULLANICI DOSTU ATIK SU TERFİ İSTASYONLARI KENYA - Mega Clima HVAC Fuarı Buderus Star Club üyeleri Van’da bir araya geldi ​GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, TÜRKİYE’NİN GÜNEŞ ENERJİSİ POTANSİYELİNE DİKKAT ÇEKTİ PRESTİJLİ PROJELERİN TERCİHİ YERLİ MARKA PA-FLEX KAUÇUK BÜYÜYOR DEPREMLER KAÇINILMAZ !!! Kanadalı ve Türk Bilim İnsanlarından Tehlikeli Kirleticileri Gidermek İçin İş Birliği İZODER’DEN ‘17 AĞUSTOS MARMARA DEPREMİ’ YIL DÖNÜMÜNDE AÇIKLAMA GF Hakan Plastik, ISK SODEX 2019’da LG Türkiye, İklimlendirme ve Enerji Çözümlerini İş Ortaklarına Tanıttı AVRUPA’DAKİ AĞIR SANAYİNİN TERCİHİ RÜZGAR ENERJİSİ İstanbul – İzmir Otoyolu Projesinde STOPER İmzası Enerjisa Enerji 2019’un ilk yarısında büyüme ivmesini devam ettirdi Büyük Ekipmanlarınız İçin Acrefine ASI-L Yüksek Kapasiteli Sismik İzolatörler

Baymak'tan Yetersiz Su Basıncına Lokal Çözüm

Yetersiz Su Basıncına Lokal Çözüm: Baymak Ara Basınçlandırma Pompası K-Ha; Pompamat
 
Baymak, su basıncının yetersiz kaldığı yerlere lokal ve ideal teknolojik çözümü, su teknolojilerinde çözüm ortağı DAB firması tarafından geliştirilen K-HA serisi ara basınçlandırma pompası Pompamat ile sunuyor.
 
Baymak’ın su teknolojilerindeki çözüm ortağı DAB teknolojisi ile üretilen K-HA Serisi Ara Basınçlandırma Pompaları, mevcut su basıncının yetersiz kaldığı yerlerde lokal olarak ihtiyaç duyulan basıncı sağlıyor. Bazı sistemlerde, kireçten kaynaklı boru iç çaplarında zamanla meydana gelen daralma, sistem basıncının düşmesine neden olur. Su basıncı, sistemde bulunan uzak noktadaki musluklara yetersiz gelirken, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi makineler su basıncı yetersiz olduğu için çalışmaz. Baymak’ın DAB teknolojisine sahip K-HA Serisi Ara Basınçlandırma Pompası ise basıncın yetersiz olduğu noktalara lokal çözümler sunarak, Baymak güvencesi ve kolay ulaşılabilirliği ile tüketiciye kolaylık sağlar. 
 
Açık çevrim güneş kolektörü sistemlerinde de rahatlıkla kullanılabilen K-HA Serisi Ara Basınçlandırma Pompası, depodaki su azaldığı zaman üst kattaki dairelerde sıcak su problemi yaşanmasını engeller. Bu sistemlerde deponun yarım metre altına koyulan ara basınçlandırma pompaları problemin önüne geçse de depodaki suyun sıcaklığının 100 ºC’leri bulması, piyasadaki diğer ara basınçlandırma pompalarında arızalara neden olur. DAB teknolojisi K-HA serisi ara basınçlandırma pompaları ise maksimum. 100 ºC akışkan sıcaklığı dayanımına sahiptir. Bunun yanı sıra pompa üzerinde dahili bir basınç şalteri ve aşırı yüklere karşı termik koruma bulunur. Basınç şalteri yatay düzlemde kalmak şartı ile pompa yatay veya dikey montaj esnekliğine sahiptir.
 
K-HA Teknik Özellikler 
Koruma Seviyesi: IP 44
Yalıtım Sınıfı: F
Çalışma Aralığı: 0 – 4,2 m3/h ile 0 - 22 mss
Akışkan Özellikleri: Temiz su
Akışkan Sıcaklık Aralığı: 0°C ile + 100 °C
Dahili basınç şalteri ile manuel veya otomatik çalışma
Min. Otomatik Çalışma Basıncı: 0,5 mss
Min. Otomatik Çalışma Debisi: 2,5 lt/dk
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8