Danfoss, Soğutkan Haftası’nı kutladı RÜZGAR TÜRBİNLERİNİN KANAT BAKIMLARI İNSANSIZ HAVA ARAÇLARINA EMANET LİMAK ENERJİ, AŞURE GÜNÜ’NÜ MÜŞTERİLERİ İLE KARŞILADI BETA Kimya A.Ş.’den yangına dayanımlı köpük: APEL PF380 İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği / MCE ve BIE Fuarı Dört Mevsim İdeal İklimlendirme Baymak Isı Pompası 22. ISK-SODEX Istanbul Fuarına FORM İmzası İklimlendirmede Güney Afrika pazarı mercek altında PANASONIC LIFE SOLUTIONS TÜRKİYE “INNOVATION CORNER” AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ Bosch Türkiye ve Sabancı Üniversitesi’nden sanayide dijital dönüşüm için ortak proje YENİLENEBİLİR ENERJİDE SEKTÖR VE AKADEMİ İŞ BİRLİĞİ ODE KALİTEYE YATIRIM YAPTI, SU YALITIMINDA EPİKON DÖNEMİNİ BAŞLATTI BITZER, Almanya'daki genişletilmiş fabrikada üretilen ilk yeni kondenseri teslim etti Knauf Türkiye’de bayrak değişimi Siemens teknolojileri “ISK-SODEX” 2019 Fuarı’nda sergilenecek

GF Hakan Plastik’den ihracatta her bölgeye özel çözümler

Son olarak 04-06 Temmuz tarihlerinde Kenya’nın başkenti Nairobi’de düzenlenen Build Expo Kenya Fuarı’nda büyük ilgi gören GF Hakan Plastik, Irak ve Vietnam’da katıldığı fuarlarla da yenilikçi ürünlerini sektör profesyonellerine tanıttı.
 
GF Hakan Plastik‘in ihracat kanalında farklı pazarlara yönelik sürdürdüğü çalışmalar arasında yer alan fuar katılımları, mevcut müşteri/bayilerin yanı sıra yeni müşteri potansiyelini artırma açısından da değerlendiriliyor. Bulunduğu bölgelerin önemli fuarlarında yer almayı tercih eden GF Hakan Plastik, geçtiğimiz günlerde Vietnam, Irak ve son olarak da Kenya’da düzenlenen yapı fuarlarında ürünlerini sergiledi.
 
19-23 Haziran tarihlerinde Vietnam’ın ekonomik ve ticari başkenti olarak kabul edilen Ho Chi Minh City’de düzenlenen VietBuild 2019 Fuarı’nda yapı sektörü profesyonelleri ile bir araya geldi. Asya Pasifik ülke katılımcılarının ağırlıkta olduğu fuarda GF Hakan Plastik, PVC Atık Su, PPR-C, Silenta Premium + Silenta 3A, PEX, PE100 ürün gruplarının tanıtımını yaptı.  
 
 
GF Hakan Plastik 26-29 Haziran 2019 tarihleri arasında RE-CONSTRUCT IRAQ 2019 fuarına katıldı. Irak’ın popüler fuar şehri Erbil’de, Irak yeniden yapılandırma fonunun da desteği ile gerçekleştirilen Re-Construct Iraq Fuarı, Türkiye'nin yanı sıra İran, Lübnan, Ürdün, Kuveyt, İtalya ve Katar gibi ülkelerin katılımın gösterdiği; bölgenin en kapsamlı inşaat sektörü buluşması oldu. Irak’ın yeniden yapılanması sürecinde yürütülen başlıca alt yapı yatırımları; su temini projeleri, atık su arıtma tesisi, elektrik santrali, hastane, okul ve konut inşaatı, kara yolu, hava yolu, köprü ve liman inşaatı alanlarında yoğunlaşıyor. GF Hakan Plastik de fuarda, alt yapı ve üst yapı ürün grupları ile yerini alarak pazarın ihtiyaçlarına yönelik ürün kalite ve çeşitliliğini tanıtma fırsatı buldu.
 
GF Hakan Plastik’in son olarak katıldığı Afrika’nın en büyük yapı ve inşaat fuarı Build Expo Kenya, ülkenin başkenti Nairobi’de 04-06 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşti. Kenya hükümeti 2030 vizyonu çerçevesinde önümüzdeki birkaç yıl içerisinde kamu-özel sektör ortaklığı ile 500.000 civarında konutu hayata geçirmeyi planlıyor. Kenya inşaat sektörü, kalite ve maliyet dengesini yakalayabileceği markalarla buluşmasını, gerçekleştirilen bu fuarlarla uluslararası boyuta taşıyor. Bölgedeki birçok projeyi ve yatırımları yakından takip eden GF Hakan Plastik de özellikle ihracat pazarında da önemli yer bulan sessiz borusu Silenta Premium,  Aquasystem ve bölgeye özgü çözümlerini sergileyerek ilgi odağı oldu. 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8