Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

KSÜ TIP FAKÜLTESİ MORFOLOJİ BİNASI DA, ALDAĞ A.Ş. GÜVENCESİNDE

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Tıp Fakültesi’nin, ay-yıldız şeklinde tasarlanan ve yaklaşık 22 bin metrekare kapalı alana sahip olan Morfoloji kompleksi içinde yer alan, 4 kat ve 12 bin 500 metrekare alana sahip Morfoloji Binası’nın iklimlendirilmesinde ALDAĞ A.Ş. Teknolojisi tercih edildi. Morfoloji Binası’nda ALDAĞ A.Ş.’nin 2,28–7,82 kW soğutma kapasitesi aralığında fancoil ile 8,75 kW soğutma kapasiteli yüksek basınçlı fancoil hizmet veriyor.

KSÜ Avşar Yerleşkesi içerisinde yapılan, şehrin birçok noktasından rahatlıkla görülebilir bir alana konumlanan Tıp Fakültesi Morfoloji Binası led aydınlatması ile Ahir Dağı’ndan ve şehrin yüksek yerlerinden Hilal ve Yıldız şeklinde görünecek.

 

KSÜ Tıp Fakültesi Amfi Binası da ALDAĞ A.Ş. Tarafından İklimlendirilecek

Morfoloji Kompleksinde, 9 bin 400 metrekare alana sahip ve içinde 3 adet 350 kişilik amfi derslik bulunan eğitim öğretim binası bulunuyor. İnsan sağlığı için hizmet verecek, geleceğin doktorları için iç hava kalitesini ve konfor koşullarını ALDAĞ A.Ş. sağlayacak. Binada ALDAĞ A.Ş.’nin 2,28– 9,75 kW soğutma kapasitesi aralığında fancoil ve 13,2–24,4 kW soğutma kapasitesi aralığında yüksek basınçlı fancoil hizmete alındı.

Morfoloji Kompleksinin tamamlanmasının ardından Tıp Fakültesi’nde 120 olan öğrenci kontenjanının 400’e çıkarılması hedefleniyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36