Sınav Koleji’nden AFS’ye Teknik Gezi EKONOMİ İÇİN YEŞİL IŞIK: YENİLENEBİLİR ENERJİ Türkiye tarımda 308 milyon dolar, sanayi ve teknolojide ise yıllık 88 milyon TL’lik enerji tasarrufu sağladı Akıllı termostat Alarko by Cosa ile doğal gaz faturaları %37’ye varan oranlarda düşüyor Atık malzemeler çocuk parkına dönüştü HAVALANDIRMA SEKTÖRÜNDE FORM & CVS İŞ BİRLİĞİ LG Isı Pompası Serisinin Yeni Üyesi, Çevre Dostu LG Therma V R32 İzocam ENKA’nın Irak’taki iki büyük projesinin yalıtımında tercih edilen marka oldu Baymak’tan Başkentli Sektör Temsilcilerine Eğitim Tüketicisinin hayatını kolaylaştırıp, kalbine dokunan DemirDöküm’e iki ödül birden GLOBAL RAKABET İÇİN DÖNÜŞÜM ŞART MTMD Yapı İşlerinde Geçici Kabul Süreçleri Paneli, 14 Kasım 2019’de gerçekleşti İklimlendirme Sektörünün İhracat Atağı Devam Ediyor MARDAV, RAVABER VE STOPER FİRMALARI, RAVAGO BİNA ÇÖZÜMLERİ MARKASI ALTINDA BİRLEŞTİ AFS Akustik Hava Kanallarına Interclima Fuarı’nda Yoğun İlgi

KSÜ TIP FAKÜLTESİ MORFOLOJİ BİNASI DA, ALDAĞ A.Ş. GÜVENCESİNDE

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Tıp Fakültesi’nin, ay-yıldız şeklinde tasarlanan ve yaklaşık 22 bin metrekare kapalı alana sahip olan Morfoloji kompleksi içinde yer alan, 4 kat ve 12 bin 500 metrekare alana sahip Morfoloji Binası’nın iklimlendirilmesinde ALDAĞ A.Ş. Teknolojisi tercih edildi. Morfoloji Binası’nda ALDAĞ A.Ş.’nin 2,28–7,82 kW soğutma kapasitesi aralığında fancoil ile 8,75 kW soğutma kapasiteli yüksek basınçlı fancoil hizmet veriyor.

KSÜ Avşar Yerleşkesi içerisinde yapılan, şehrin birçok noktasından rahatlıkla görülebilir bir alana konumlanan Tıp Fakültesi Morfoloji Binası led aydınlatması ile Ahir Dağı’ndan ve şehrin yüksek yerlerinden Hilal ve Yıldız şeklinde görünecek.

 

KSÜ Tıp Fakültesi Amfi Binası da ALDAĞ A.Ş. Tarafından İklimlendirilecek

Morfoloji Kompleksinde, 9 bin 400 metrekare alana sahip ve içinde 3 adet 350 kişilik amfi derslik bulunan eğitim öğretim binası bulunuyor. İnsan sağlığı için hizmet verecek, geleceğin doktorları için iç hava kalitesini ve konfor koşullarını ALDAĞ A.Ş. sağlayacak. Binada ALDAĞ A.Ş.’nin 2,28– 9,75 kW soğutma kapasitesi aralığında fancoil ve 13,2–24,4 kW soğutma kapasitesi aralığında yüksek basınçlı fancoil hizmete alındı.

Morfoloji Kompleksinin tamamlanmasının ardından Tıp Fakültesi’nde 120 olan öğrenci kontenjanının 400’e çıkarılması hedefleniyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Tüyak 2019 banner-25