GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, EPDK’NIN SON KARARINI DEĞERLENDİRDİ “SU YALITIMI DEPREME KARŞI KALKANDIR” Buderus’tan eski kombileri geleceğe kazandıran kampanya DAIKIN, NİHAT SIRDAR İLE BİNLERCE KİŞİYE ‘DOĞRU HAVAYI’ ANLATTI İSİB, Afrika pazarlarında emin adımlarla ilerliyor Her 2 Kişiden 1’inin Kliması Var GE Yenilenebilir Enerji, Türkerler Holding ve RT Enerji Türkiye’de 158 MW’lık Rüzgâr Santrali Kuracak The Business Booster, enerji geçişinin merkezine insanları yerleştiriyor Bosch Termoteknoloji, Türkiye genelinde Partner Program üyeleri ile buluşuyor PANASONIC’TEN TEKNOLOJİK ÇÖZÜMLER, DAHA KONFORLU OTELLER ODE YALITIM’DA ÜST DÜZEY ATAMA Baymak'tan Yetersiz Su Basıncına Lokal Çözüm Enerji Verimliliği, Geleceğin Yeni Sektörü ve Mesleği Olacak GF Hakan Plastik’den ihracatta her bölgeye özel çözümler Vaillant, Bursa ve Tekirdağ’daki yetkili satıcıları ile markanın gelecek vizyonunu konuştu

KSÜ TIP FAKÜLTESİ MORFOLOJİ BİNASI DA, ALDAĞ A.Ş. GÜVENCESİNDE

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Tıp Fakültesi’nin, ay-yıldız şeklinde tasarlanan ve yaklaşık 22 bin metrekare kapalı alana sahip olan Morfoloji kompleksi içinde yer alan, 4 kat ve 12 bin 500 metrekare alana sahip Morfoloji Binası’nın iklimlendirilmesinde ALDAĞ A.Ş. Teknolojisi tercih edildi. Morfoloji Binası’nda ALDAĞ A.Ş.’nin 2,28–7,82 kW soğutma kapasitesi aralığında fancoil ile 8,75 kW soğutma kapasiteli yüksek basınçlı fancoil hizmet veriyor.

KSÜ Avşar Yerleşkesi içerisinde yapılan, şehrin birçok noktasından rahatlıkla görülebilir bir alana konumlanan Tıp Fakültesi Morfoloji Binası led aydınlatması ile Ahir Dağı’ndan ve şehrin yüksek yerlerinden Hilal ve Yıldız şeklinde görünecek.

 

KSÜ Tıp Fakültesi Amfi Binası da ALDAĞ A.Ş. Tarafından İklimlendirilecek

Morfoloji Kompleksinde, 9 bin 400 metrekare alana sahip ve içinde 3 adet 350 kişilik amfi derslik bulunan eğitim öğretim binası bulunuyor. İnsan sağlığı için hizmet verecek, geleceğin doktorları için iç hava kalitesini ve konfor koşullarını ALDAĞ A.Ş. sağlayacak. Binada ALDAĞ A.Ş.’nin 2,28– 9,75 kW soğutma kapasitesi aralığında fancoil ve 13,2–24,4 kW soğutma kapasitesi aralığında yüksek basınçlı fancoil hizmete alındı.

Morfoloji Kompleksinin tamamlanmasının ardından Tıp Fakültesi’nde 120 olan öğrenci kontenjanının 400’e çıkarılması hedefleniyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8