Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

BURSA’NIN ÖNDE GELEN PROJELERİNİN YALITIMINDA İZOCAM ÜRÜNLERİ KULLANILDI

İzocam, Türkiye’nin en önemli projelerine uzmanlığıyla hizmet sunmaya ve yalıtım ürünleri temin etmeyi sürdürüyor. Önemli pek çok projeye yalıtım danışmanlığı hizmeti veren İzocam her ihtiyaca uygun şekilde sunduğu ürün ve çözümleri ile Türkiye’nin pek çok ilinde olduğu gibi Bursa’nın da iddialı projelerinde çözüm ortağı olarak yer alıyor. Bursa’da son dönemde yalıtımda İzocam ürünlerini tercih eden projeler, Prestij Hayat ve Panula Balat Konut projeleri ile Doruk Hastanesi oldu.

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde inşaatı devam eden Panula Balat Konut projesi, Detay İnş. ve Beyçelik Holding İş Ortaklığı tarafından gerçekleştiriliyor. Doğa ile şehri birleştiren ve her ihtiyacı karşılayabilen AVM konsepti ile hayatı buluşturan bir yaşam alanı sunan projenin toplam alanı 32.450 m2. Bu projede 7.500 m2 teras yalıtımı ve 7.500 m2 temel yalıtımı olmak üzere toplam 15.000 m2 alan, İzocam Foamboard ürünleri ile yalıtıldı. Projeye ürün temini ve uygulaması ise İzocam Bursa bayisi İzomet İzolasyon A.Ş. tarafından gerçekleştirildi. 

Nilüfer ilçesinde yapımı devam eden ve Oytaş İnşaat tarafından gerçekleştirilen bir başka proje ise Doruk Hastanesi oldu. 52.500 m2’lik bir alana sahip projenin yalıtım malzemeleri arasında bulunan İzocam Camyünü Boru, İzocam Bursa bayisi Maraton A.Ş. tarafından temin edildi, uygulamayı ise Teknoterm firması üstlendi. 

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde inşaatı devam eden ve Bakyapı İnşaat Enerji Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından gerçekleştirilen Prestij Hayat Konut Projesi, İzocam ürünlerini tercih eden bir diğer proje oldu. Muhteşem Uludağ manzarası eşliğinde bahçe ve aktivite alanları sunan 62.000 m2 alana sahip projede İzocam Bursa bayisi Maraton A.Ş. tarafından temin edilen ve uygulaması yapılan İzocam Endüstriyel Bina Levhası ürünü kullanıldı.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36