Sınav Koleji’nden AFS’ye Teknik Gezi EKONOMİ İÇİN YEŞİL IŞIK: YENİLENEBİLİR ENERJİ Türkiye tarımda 308 milyon dolar, sanayi ve teknolojide ise yıllık 88 milyon TL’lik enerji tasarrufu sağladı Akıllı termostat Alarko by Cosa ile doğal gaz faturaları %37’ye varan oranlarda düşüyor Atık malzemeler çocuk parkına dönüştü HAVALANDIRMA SEKTÖRÜNDE FORM & CVS İŞ BİRLİĞİ LG Isı Pompası Serisinin Yeni Üyesi, Çevre Dostu LG Therma V R32 İzocam ENKA’nın Irak’taki iki büyük projesinin yalıtımında tercih edilen marka oldu Baymak’tan Başkentli Sektör Temsilcilerine Eğitim Tüketicisinin hayatını kolaylaştırıp, kalbine dokunan DemirDöküm’e iki ödül birden GLOBAL RAKABET İÇİN DÖNÜŞÜM ŞART MTMD Yapı İşlerinde Geçici Kabul Süreçleri Paneli, 14 Kasım 2019’de gerçekleşti İklimlendirme Sektörünün İhracat Atağı Devam Ediyor MARDAV, RAVABER VE STOPER FİRMALARI, RAVAGO BİNA ÇÖZÜMLERİ MARKASI ALTINDA BİRLEŞTİ AFS Akustik Hava Kanallarına Interclima Fuarı’nda Yoğun İlgi

PA-FLEX KAUÇUK SAĞLIK YATIRIMLARINDA

Pa-Flex Kauçuk izolasyon yurt genelinde devam eden projelere ürünleriyle katkı sağlamaya devam ediyor.Teknik koşulları birebir karşılayan ürünlerimiz gün geçtikçe daha çok tercih ediliyor.Levha ürünlerde yüksek yoğunluğuna ilaveten malzemenin esnek yapısı ve darbelere karşı mukavim oluşu markamızı ön plana çıkartmakta. Ürünlerimizle katkı sağladığımız projelerden biri Mersin Tarsus’ta yapımı devam eden devlet hastanesi.Güçlü teknoloji ve mimari yapısıyla bölge halkının hizmetine sunulacak hastanede poliklinik oda sayısı 118 olarak planlandı. 6 bloktan oluşacak hastanede içinde ayrı tuvalet ve banyosu bulunan tek kişilik oda sayısı 8, 2 yataklı oda sayısı 96, toplamda 104 hasta oda sayısı olacak. Hizmete girdiğinde 12 ameliyathanesi ile hizmet verecek. Özellikli diğer birimlere bakıldığında; diyaliz yatak sayısı 16, genel yoğun bakım yatak sayısı 43, koroner yoğun bakım yatak sayısı 9, yenidoğan yoğun bakım sayısı 16, kuvöz sayısı 33, acil yatak sayısı 51 olarak planlandı.Araçlarıyla gelecek hastaların, ziyaretçilerin otopark sıkıntısı yaşamaması için ayrı bir alan oluşturuldu. Açık otopark kapasitesi 707, kapalı otopark araç kapasitesi 37 olarak projede yer aldı. Projenin 2020 yılı sonunda tamamlanması öngörülüyor.

 

Pa-Flex ürünlerinin (levha-boru ve yardımcı ürünler) kullanıldığı bir diğer hastane projesi Giresun Kale 350 yataklı devlet hastanesi.Yapılacak olan Eğitim ve Araştırma Hastanesi; Y, T ve P şeklinde 3 blok halinde 14 adet binadan oluşacak.Eski Seka fabrikası alanı üzerine inşaa edilen projenin toplam parsel alanı 76.050 m² olan arazide bina taban alanı 13.713,54 m², toplam inşaat alanı 72.737,98 m² olarak yapılması planlanmaktadır. Bina içerisinde 28 otopark, bina dışarısında 836 otopark ve 46 engelli otoparkı olmak üzere toplam 910 adet otopark bulunmaktadır.Hastanede 16 adet ameliyathane, Nükleer tıp, Patoloji, Radyoloji, Sezaryen Odası, Merkezi sterilizasyon, Eczane, Kardiyoloji, çeşitli laboratuvarlar, Çocuk, Acil, 43 yataklı Medikal Sığınak, 72 tek kişilik ve 80 adet çift kişilik oda toplamda  99 yoğun bakım yatak sayısı vardır. 2 adet anjio salonu olan hastanede poliklinik oda sayısı toplam 145’tir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Tüyak 2019 banner-25