Sınav Koleji’nden AFS’ye Teknik Gezi EKONOMİ İÇİN YEŞİL IŞIK: YENİLENEBİLİR ENERJİ Türkiye tarımda 308 milyon dolar, sanayi ve teknolojide ise yıllık 88 milyon TL’lik enerji tasarrufu sağladı Akıllı termostat Alarko by Cosa ile doğal gaz faturaları %37’ye varan oranlarda düşüyor Atık malzemeler çocuk parkına dönüştü HAVALANDIRMA SEKTÖRÜNDE FORM & CVS İŞ BİRLİĞİ LG Isı Pompası Serisinin Yeni Üyesi, Çevre Dostu LG Therma V R32 İzocam ENKA’nın Irak’taki iki büyük projesinin yalıtımında tercih edilen marka oldu Baymak’tan Başkentli Sektör Temsilcilerine Eğitim Tüketicisinin hayatını kolaylaştırıp, kalbine dokunan DemirDöküm’e iki ödül birden GLOBAL RAKABET İÇİN DÖNÜŞÜM ŞART MTMD Yapı İşlerinde Geçici Kabul Süreçleri Paneli, 14 Kasım 2019’de gerçekleşti İklimlendirme Sektörünün İhracat Atağı Devam Ediyor MARDAV, RAVABER VE STOPER FİRMALARI, RAVAGO BİNA ÇÖZÜMLERİ MARKASI ALTINDA BİRLEŞTİ AFS Akustik Hava Kanallarına Interclima Fuarı’nda Yoğun İlgi

İMBAT İLE ENERJİ SEKTÖRÜNDE VERİMLİ İKLİMLENDİRME

İMBAT İLE ENERJİ SEKTÖRÜNDE VERİMLİ İKLİMLENDİRME

 

Kaynakların sürdürülebilirliği ve sağlıklı bir Dünya için doğru enerji kullanımının önemi her geçen gün artıyor. Çevreyle uyumlu ve verimli enerji sağlamak, doğal enerji kaynaklarının etkin kullanımıyla mümkün. Modern teknolojiyle donatılan bu önemli yatırımlarda, tesislerin verimliliği ve çevreciliği nasıl sağlanıyor? İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, yüksek verimli ürünleriyle, enerji sektörü projelerinde ideal iklimlendirmeyi sağlamak için yer alıyor.

 
 

LM WINDPOWER, İZMİR

 

LM Windpower, Bergama’da bulunan kimyasal depo alanının iklimlendirmesini sağlamak için İmbat’ı tercih etti. Projede İmbat’ın HSE 031 model 1.500 m3/h debide, 8,25 kW soğutma ve 9,6 kW heat pump ısıtma kapasiteli, %100 iç hava ile 600 Pa cihaz dışı üfleme basıncı ile çalışan, kimyasal alanlarda sıkça tercih edilen Exproof Rooftop ürünü yer aldı.

 

 

MASPO ENERJİ, MANİSA

Maspo Enerji, Manisa ALA-2 Jeotermal Enerji Santrali yatırım projesi için İmbat’ı seçti. Tesisin iklimlendirmesini sağlamak için endüstriyel proseslerde sıkça tercih edilen, iç yüzeyleri paslanmaz malzeme ile kaplı İmbat çatı tipi paket klimalar tercih edildi. İmbat projede; 28.000 m3/h debide ve 176,4 kW soğutma kapasiteli HSE 502 model ve 12.750 m3/h debide ve 102,6 kW soğutma kapasiteli, 40°C dış hava sıcaklığında %20 taze havalı, inverter plug fanlı, G4- F7 ve H2S aktif karbon filtreleri bulunan ve cihaz dışı 600 Pa üfleme basıncı ile çalışan HSE 352 model çatı tipi klimalarıyla sağlıklı ve ideal iklimi sağlayacak

 
 

 

 

 

7-350 kW kapasite aralığında 65.000 m3/h debiye çıkan, tamamı A ve B enerji sınıfında yer alan İmbat çatı tipi klimalarda çevreci akışkan R410a kullanılmakta, farklı beklentilere yönelik geniş opsiyonel seçenekler sunmaktadır.

 
 
 
 
 
 

 

 

 

Türkiye’de tasarlanan ilk Eurovent sertifikalı çatı tipi klimanın da sahibi olan İmbat, %100 yerli sermayeyle %100 yerli ürün tasarımlarına imza atarak kendi üretimini gerçekleştiriyor. Yüksek verimli, çevreye duyarlı ürünleriyle hem projelere hem de dünyaya kazanç sunuyor.

 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Tüyak 2019 banner-25