GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, EPDK’NIN SON KARARINI DEĞERLENDİRDİ “SU YALITIMI DEPREME KARŞI KALKANDIR” Buderus’tan eski kombileri geleceğe kazandıran kampanya DAIKIN, NİHAT SIRDAR İLE BİNLERCE KİŞİYE ‘DOĞRU HAVAYI’ ANLATTI İSİB, Afrika pazarlarında emin adımlarla ilerliyor Her 2 Kişiden 1’inin Kliması Var GE Yenilenebilir Enerji, Türkerler Holding ve RT Enerji Türkiye’de 158 MW’lık Rüzgâr Santrali Kuracak The Business Booster, enerji geçişinin merkezine insanları yerleştiriyor Bosch Termoteknoloji, Türkiye genelinde Partner Program üyeleri ile buluşuyor PANASONIC’TEN TEKNOLOJİK ÇÖZÜMLER, DAHA KONFORLU OTELLER ODE YALITIM’DA ÜST DÜZEY ATAMA Baymak'tan Yetersiz Su Basıncına Lokal Çözüm Enerji Verimliliği, Geleceğin Yeni Sektörü ve Mesleği Olacak GF Hakan Plastik’den ihracatta her bölgeye özel çözümler Vaillant, Bursa ve Tekirdağ’daki yetkili satıcıları ile markanın gelecek vizyonunu konuştu

İMBAT İLE ENERJİ SEKTÖRÜNDE VERİMLİ İKLİMLENDİRME

İMBAT İLE ENERJİ SEKTÖRÜNDE VERİMLİ İKLİMLENDİRME

 

Kaynakların sürdürülebilirliği ve sağlıklı bir Dünya için doğru enerji kullanımının önemi her geçen gün artıyor. Çevreyle uyumlu ve verimli enerji sağlamak, doğal enerji kaynaklarının etkin kullanımıyla mümkün. Modern teknolojiyle donatılan bu önemli yatırımlarda, tesislerin verimliliği ve çevreciliği nasıl sağlanıyor? İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, yüksek verimli ürünleriyle, enerji sektörü projelerinde ideal iklimlendirmeyi sağlamak için yer alıyor.

 
 

LM WINDPOWER, İZMİR

 

LM Windpower, Bergama’da bulunan kimyasal depo alanının iklimlendirmesini sağlamak için İmbat’ı tercih etti. Projede İmbat’ın HSE 031 model 1.500 m3/h debide, 8,25 kW soğutma ve 9,6 kW heat pump ısıtma kapasiteli, %100 iç hava ile 600 Pa cihaz dışı üfleme basıncı ile çalışan, kimyasal alanlarda sıkça tercih edilen Exproof Rooftop ürünü yer aldı.

 

 

MASPO ENERJİ, MANİSA

 

Maspo Enerji, Manisa ALA-2 Jeotermal Enerji Santrali yatırım projesi için İmbat’ı seçti. Tesisin iklimlendirmesini sağlamak için endüstriyel proseslerde sıkça tercih edilen, iç yüzeyleri paslanmaz malzeme ile kaplı İmbat çatı tipi paket klimalar tercih edildi. İmbat projede; 28.000 m3/h debide ve 176,4 kW soğutma kapasiteli HSE 502 model ve 12.750 m3/h debide ve 102,6 kW soğutma kapasiteli, 40°C dış hava sıcaklığında %20 taze havalı, inverter plug fanlı, G4- F7 ve H2S aktif karbon filtreleri bulunan ve cihaz dışı 600 Pa üfleme basıncı ile çalışan HSE 352 model çatı tipi klimalarıyla sağlıklı ve ideal iklimi sağlayacak

 
 

7-350 kW kapasite aralığında 65.000 m3/h debiye çıkan, tamamı A ve B enerji sınıfında yer alan İmbat çatı tipi klimalarda çevreci akışkan R410a kullanılmakta, farklı beklentilere yönelik geniş opsiyonel seçenekler sunmaktadır.

 
 
 

Türkiye’de tasarlanan ilk Eurovent sertifikalı çatı tipi klimanın da sahibi olan İmbat, %100 yerli sermayeyle %100 yerli ürün tasarımlarına imza atarak kendi üretimini gerçekleştiriyor. Yüksek verimli, çevreye duyarlı ürünleriyle hem projelere hem de dünyaya kazanç sunuyor.

 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8