İZODER, 2019’un beşinci ‘Yalıtım Semineri’ni Gaziantep’te düzenliyor BAYMAK'IN SİRKÜLASYON POMPALARI: EVOSTA-EVOPLUS E.C.A. CALORA PREMIX KOMBİ İLE TASARRUF ZAMANI RESA REZİSTANS "DEFROST ISITICI" YANMAYA KARŞI DAYANIKLI, PP BAZLI SILENTA EXTREME ALDAĞ A.Ş. KLİMA SANTRALLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI 120 yıldır Vaillant logosunda yer alan Vaillant Tavşanı Brand Week Istanbul ikon yürüyüşüne katıldı ATIK BUHARDAN ISI GERİ KAZANIM UYGULAMALARI PRYSMIAN KABLO TARİHİN SIFIR NOKTASI GÖBEKLİTEPE’YE HAYAT VERİYOR PROJELERDE PA-FLEX KAUÇUK TERCİH EDİLİYOR ACREFINE ÜRÜNLERİ PPP ŞEHİR HASTANELERİ’NDE AKKUYU NÜKLEER GÜÇ SANTRALİ ‘NDE AFS ESNEK HAVA KANALLARI TERCİH EDİLDİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ YENİ KÜTÜPHANE BİNASININ HAVALANDIRMASINI ALDAĞ YAPACAK AIRONN ŞEHİR HASTANELERİ REFERANSLARINA TEKİRDAĞ’I DA EKLEDİ BATMAN EĞİTİM&ARAŞTIRMA KADIN DOĞUM&ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİNDE ÜNTES ÜRÜNLERİ

VIESSMANN SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği’nin ve  Makine Mühendisleri Odası’nın birçok il temsilciliğinin eğitim seminerleri programına destek olan Viessmann, “Endüstriyel Isı Pompaları ve Enerji Verimli Sistemler” başlıklı seminerlerini Mayıs ayında TTMD Samsun İl Temsilciliği ve MMO Antalya Şubesi’nde gerçekleştirdi.

Seminerler kapsamında; endüstriyel tesis, oteller ve konutlarda mahal ısıtması, soğutması ve kullanım suyu ısıtmasında kullanılabilecek ısı pompaları ve bu ısı pompalarının çalışma prensibi ile temel kavramları üzerine duruldu.

Katılımcılar, ısı pompası sistemlerinin uygulamasında ve boyutlandırılmasında dikkat edilmesi gereken noktalar ile bu sistemlerin daha da verimli olmasını sağlayan ve en çevreci enerji kaynaklarından biri olan fotovoltaik sistemler ile entegrasyonu hakkında bilgilendirildi.

Seminerler yoğun ilgi gören soru cevap bölümlerinin ardından sunumları gerçekleştiren Ürün Müdürü E. Utkan Gerek’e verilen teşekkür plaketleri ile son buldu.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

aiolos-2