GELECEK YENİLENEBİLİR KAYNAKLI ENERJİDE DÜNYAMIZI GELECEK İÇİN DEĞİŞTİRMELİYİZ Wilo Roadshow organizasyonu Kuşadası’na geliyor Danfoss’ta üst düzey atama EKİN ENDÜSTRİYEL FOUR EFFECTS 2019 FUARI’NA KATILDI Alarko Carrier, bu yıl da “Türkiye’nin En Değerli 100 Markası’’ listesinde yerini aldı Bursa’da Sanayicilere Dijital Dönüşümün Yol Haritası Çizildi Avrupa İklimlendirme Derneği EUROVENT, Yine Naci Şahin dedi GF HAKAN PLASTİK AQUASYSTEM AİLESİNE YENİ ÜYELER BAYMAK’IN YENİLENEN SİRKÜLASYON POMPALARI: EVOSTA2 VE EVOSTA3 FORM’DAN HAYAT KURTARAN DUMAN TAHLİYE SİSTEMLERİ DEMİRDÖKÜM, ISITMA, SOĞUTMA VE SICAK SU İHTİYACINI TEK CİHAZDAN KARŞILIYOR KOMBİ ALTI MIKNATISLI TORTU TUTUCU FİLTRESİ CALEFFI XS TASARRUF VE KONFORU BİR ARADA SUNAN BAYMAK MAGNUS YER TİPİ PREMIX KAZAN ALDAĞ EC FANLI FANCOIL UNIT DANFOSS LINK: AKILLI ISITMA SİSTEMİNDE MÜKEMMEL ÇÖZÜM

BAYMAK’IN YENİLENEN SİRKÜLASYON POMPALARI: EVOSTA2 VE EVOSTA3

DAB teknolojisine sahip, Baymak ıslak rotorlı sirkülasyon pompaları Evosta ve Evatron serisi yenilendi. Daha yüksek verim ve teknik donanıma sahip Evosta2 ve Evosta3 serisi büyük projelerin yanı sıra düşük kapasiteli sistemlerin ihtiyaçlarına da ekonomik çözümler sunuyor. 

Evosta2 ve Evosta3 serisi sirkülasyon pompalarındaki dikkat çeken ilk yenilik paslanmaz çelik motor gömleği ve dış ortamdaki suya karşı koruma sağlayan güvenliğin IPX5 ile en üst seviyeye çıkarılması oldu. 

Yenilenen Evosta2 serisinde, bir önceki Evosta serisinde bulunan akışkan sıcaklık 95 °C iken Evosta2 modelinde 110 °C ‘ye çıkarıldı. Bunun yanı sıra cihazda bulunan elektronik kart, dış ortamdan gelecek zararlara karşı motorun arka kısmına yerleştirildi ve yerden ısıtma sistemlerinde kullanılan Sabit Basınç Modu eklendi. 

Evatron serisinin güncellenen modeli Evosta3 modelinde ise, Evosta ve Evosta2 ‘de bulunan hava atma tıpası eklendi. Sirkülasyon pompaları uzun süre çalıştırılmadığı takdirde pompa mili sıkışabilir. Hava atma tıpası ise bu durumlarda pompanın içini açmadan ilk çalıştırmanın yapılmasını sağlar. Otomatik hava atma fonksiyonunun da eklendiği Evosta3 modelinde çalışma anındaki debi, basınç, güç ve arıza türü de pompa üzerinden okunabiliyor. 

Baymak Evosta2 ve Evosta3 serisi frekans sirkülasyon pompaları maksimum 4,2 m3/h debi ve maksimum 8 mSS basma yüksekliğine kadar kapasite aralıklarında olup rekorlu bağlantı seçenekleri sunuyor. Resirkülasyon hatları için bronz gövde opsiyonuna sahip olan Evosta2 ve Evosta3 serileri 1 ½’’ ve 2’’ ölçüleri ve PN 10 gövde dayanımı ile kullanıcıyı esneklik ve kalite ile buluşturuyor. İzolasyon ceketi Evosta2’de opsiyonel olarak Evosta3 serisinde ise ürünle beraber standart olarak sunuluyor. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8